Сторінка 1 з 1
Додано:
31 травня 2006, 15:41
Milla
Донедавна спадкоємці І черги які мали ІІІ групу інвалідності відносились до працездатної категорії і не могли претендувати на обовязкову частку у спадщині. Чула що є якісь зміни. Хочеться почути думку фахівців (практиків) з цього приводу?
Додано:
03 червня 2006, 05:00
V
Практика. Як нотаріальна інструкція регулює трудове право, дещо інше.Групу інвалідності встановлює ЛТЕК (лікарняна трудова експертна комісія). Особа ІІІ групи інвалідності не може бути звільнена з роботи за ініціативи адміністрації в зв’язку з інвалідністю і має право на гарантований законодавством труд тому, що працездатна. Лікарняний висновок надається терміном до року з обов’язковою повторною експертизою. Непроходження якої, без поважних причин, стверджує про відсутність права на користування передбаченими пільгами і особа автоматично їх втрачає. Третя група передбачає тільки виліковні тимчасові захворювання.Про зміни в трудовому законодавстві щодо віднесення ІІІ групи інвалідів до категорії непрацездатних, нічого не чув, що мало ймовірно з огляду на гуманність.
Додано:
27 липня 2006, 10:11
V
Думаю, ч.3 статі 75 передбачається ІІІ група інвалідності, як право соціального захисту або умова по обов’язку утриманння одного з подружжя в разі неможливості працевлаштування останнього або забезпечення заробітком. Взагалі сама стаття беззмістовна. Є спільний сімейний бюджет. Якщо існує сім/я, відношення подружжя базуються на принципах честі та благородства. Окрім цього, кожна група інвалідності визначає отримання пенсії і соціальної допомоги не в залежності від жодних обставин, навіть сімейних.