Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2008, 19:10
Летучая Мыша
в нашем архиве спрашивала, мне показали правильный наряд, прошит, нитка вятянута внутрь, как на реестрах, на нитку, как на уставах наклеечку, количество листов, подпись. печать. Так теперь и делаю.

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2008, 19:31
ayu
а ми не ставимо (може: поки що :) )

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2008, 20:05
Ліза
Ні, коли Ви формуєте справу у наряд, то це робиться зовсім не так, як коли Ви прошиваєте, скажімо, реєстр чи книгу вихідної кореспонденції. Робити чотири проколи прощивате Ваш наряд разом з обкладенкою з картонки та зверху наклеювайте стрічку, щоб позакривала усі нитки. На останній строінці цього наряду робите засвідчувальний напис: [qoute]Усього пронумеровано та прошито _______ сторінок. Пропущені номри відстуні, літерні номери відстуні (чи є). Нотаріус (підпис)[qoute]

ПовідомленняДодано: 21 лютого 2008, 21:06
Notana
Роблю як написала Ліза

ПовідомленняДодано: 22 лютого 2008, 11:52
Ані Ло
Погоджуюся з Ліза, книги , реєстри прошиваю, роблю наклейку (конгривка) і ставлю печатку. Документи формую в наряди, зшиваю ( або ще можна здати в друкарню на палітурні роботи - правда переживаеш за дотримання ст. 8 нашого Закону), нитки ховаю під клейку стрічку ( підбираю під колір який мені подобається самоклейку ). При цьому остання сторінка наряду - засвідчувальний напис з вкзаними кількістю аркушів і т.д.Вимоги щодо прошивання і проставляння печатки на нарядах мене деколи, мягко кажучи дивують, а якщо мені потрібно буде вилучити або долучити документи ? Все рівно я зобов[qoute]язана справу розшити, хоч з печаткою вона, хоч без. В чому ж тоді її сенс ?

ПовідомленняДодано: 22 лютого 2008, 16:26
Слава
А мене дістало шити звіти про експертно-грошову оцінку землі в наряд, 2 звіти по 100 аркушів, і все папка готова! Ви їх шиєте, чи що з ними робити?

ПовідомленняДодано: 22 лютого 2008, 18:34
Vivat
Так звіти шию в наряд.