Сторінка 1 з 1
Додано:
26 червня 2006, 17:12
Passer
Масло масляное. А может вообще не масло.- Если она заставляет личное имущество - вообще о чьем согласии может идти речь?- Если совместное, то скорей согласие супруга надо (если он не сторона по договору)
Додано:
26 червня 2006, 17:14
Passer
"P.S. Под ""совместным имуществом"" подразумевал - купленное в совместном браке на её имя"
Додано:
26 червня 2006, 17:41
Passer
"NOTARНе воспринимайте любую шутку как обиду.По сути:Значит они оба будут подписывать договор ипотеки? Тогда отдельно брать заявление не надо.желательно (но не есть догма) указать в тексте, что ""майно сумісне"" "
Додано:
26 червня 2006, 19:02
*Женская Логика*
странно...что банк соглашается взять в ипотеку часть...ведь потом как делать исполнительную надпись и как её потом исполнить....может проще их сделать обоих ипотекодателями....
Додано:
26 червня 2006, 21:13
Таня
NOTAR Я ТАК РОЗУМІЮ ЩО ЙДЕТЬСЯ МОВА ПРО ІПОТЕКУ МАЙНА ПРИДБАНОГО В ЧАСТКАХ ПОДРУЖЖЯМ. ЯКЩО ВИ ПРАКТИКУЄТЕ ЗАЗНАЧАТИ В ДОГОВОРІ ПРО ЗГОДУ ПОДРУЖЖЯ ТО МОЖНА ПРОСТО ЗАЗНАЧИТИ ЩО КВАРТИРА ПРИДБАНА ЗАСТАВОДАВЦЯМИ В ШЛЮБІ. ХОЧА ДЕСЬ ЧУЛА ЩО ЯКЩО ПОДРУЖЖЯ В ШЛЮБІ ПРИДБАВАЄ МАЙНО ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ЧАСТОК. ТО ЦІ ЧАСТКИ Є ОСОБИСТОЮ ВЛАСНІСТЮ КОЖНОГО З НИХ а ВЗАГАЛІ ЯКЩО ТРЕБА ТЕРМІНОВО ВИРІШИТИ ПИТАННЯ ТО НЕ МОРОЧТЕ ГОЛОВУ. ХАЙ КОЖЕН ІЗ ПОДРУЖЖЯ ДАСТЬ ЗГОДУ НА ЗАСТАВУ ЧАСТКИ ІНШИМ З ПОДРУЖЖЯ
Додано:
26 червня 2006, 23:10
andy
У мене був випадок. Квартира отримана за договором міни, співвласники чоловік, дружина, двоє дітей (повнолітніх). Майно набуте під час обміну - спільна сумісна власність як кожного із співвласників, так і якщо якийсь із співвласників в шлюбі - стає співвласністю його подружжя. Було зроблено визначення часток - по 1/4 частці. Потім дарування 3/4 на одного з дітей. Так я оформив спільну заяву від обох з подружжя про те, що вони надають один одному згоду на укладення договору дарування часток кожного з них, що набуті в період шлюбу. В Вашому випадку можна піти цим же шляхом. Адже майно куплене в шлюбі. Значить у кожного з подружжя є визначене документом право власності на його частку у праві власності (1/2), але крім того кожен з них має право на половинку частки другого з подружжя.