Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 25 серпня 2006, 13:27
Natalya
"Допоможіть, будь-ласка, розібратись. Юридична особа за законодавством України-ТзОВ /""А/"", співзасновником якого є:троє громадян України і польське ТзОВ /""Б/"", хоче укласти договір купівлі-продажу часток у статутному фонді ТзОВ /""А/"", де продавцями виступають співзасновники ТзОВ /""А/""-троє громадян України, а покупцем-польське ТзОВ /""Б/"" співзасновник ТзОВ /""А/"". Яким чином перевіряється правоздатність польського ТзОВ та повноваження його представника. Пробувала вимагати протоколи зборів польського ТзОВ про обрання на посаду представника, про рішення купити частки та підписати договори, на що отримала відповідь що польським законодавством такі протоколи не передбачені, а вся інформація стосовно правоздатності ТзОВ і особи, яка має право виступати від імені ТзОВ є у /""Виписці з судового реєстру/"". Підкажіть будь-ласка, чи це так, чи все таки повинні бути протоколи? Стосовно виписки-на ній повинен бути проставлений апостиль? Стосовно 13%-сплачуються продавцями до місцевого бюджету до підписання договору? Буду вдячна всім, хто допоможе порадою."

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2006, 20:13
Dali
"Справді, в європейських країнах основний документ -Виписка з судового реєстру. З приводу 13% - це не рухоме майно, а інвестиційний прибуток, є окрема стаття в Законі ""Про оподаткування..."" Ми не податкові агенти. Апостиль проставляється на офіційних документах. Якщо взяти по аналогіїї - на нашому свідоцтві про держреєстрацію юр.особи поставлять апостиль? Я думаю, що ні. Хоча це судовий документ, то можливо аналогія тут не проходить, бо на судових документах ставлять апостиль. Колись, до приєднання України до Гаазької конвенції в мене були документи, по-моєму. бельгійської юр.особи, з легалізацією. "

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2006, 11:57
Natalya
О.Я., щиро Вам вдячна!

ПовідомленняДодано: 01 вересня 2006, 16:28
andy
"З Польщею є двосторонній договір про відмову від конс. легалізації, тому апостиль з Польщі не потрібно. А взагалі не погоджуюсь з думкою О.Я. про ""аналогію"". Якщо виписка з судового, торгового тощо реєстру подається з країни, з якою нема двостороннього договору - потрібен Апостиль, або повна конс. легалізація з Бельгії та ФРН. Без апостилю ні нотаріус, ні держреєстратор не вправі прийняти таку виписку."

ПовідомленняДодано: 02 вересня 2006, 16:52
Natalya
andy, дякую за допомогу!