Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2008, 16:42
qqqqq
3.1. Інформація з Реєстру заборон надається у вигляді витягів на запити будь-яких фізичних та юридичних осіб, складених в паперовій або електронній формі. Так чи ні? Чи повинен нотаріус при наданні витягів з електронного реєстру керуватись ст. 8 ЗУ /[qoute]про нотаріат/[qoute]? Адже видача витягу не є нот. дією.

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2008, 16:43
igor
Тут потрібно керуватись конституцією, і ЗУ [qoute]Про інформацію[qoute]

ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 11:57
SAVA
І не забувати ст. 182 ЦКСтаття 182. Державна реєстрація прав на нерухомість1. Право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. 2. Державна реєстрація прав на нерухомість і правочинів щодо нерухомості є публічною, здійснюється відповідним органом, який зобов'язаний надавати інформацію про реєстрацію та зареєстровані права в порядку, встановленому законом. 3. Відмова у державній реєстрації права на нерухомість або правочинів щодо нерухомості, ухилення від реєстрації, відмова від надання інформації про реєстрацію можуть бути оскаржені до суду. 4. Порядок проведення державної реєстрації прав на нерухомість та підстави відмови в ній встановлюються законом.

ПовідомленняДодано: 12 серпня 2008, 17:45
as
igor ростолкуйте что в этом случае говорит ЗУ [qoute]Про інформацію[qoute]. У кого какие взгляды на этот вопрос? Имеет ли право физ. лицо заполнив заявочку получить вытяг по либо какому недвижемому или только собственник? Ведь если ссылаться на ст.182 ГК и п.3.1 Положення про реєстр то может. Но с другой стороны п.3.1. не дает до конца четкого определения [qoute]будь-яких фіз та юр осіб[qoute] власників чи взагалі будь-яких. Слышал мнение некоторых нотариусов что все таки только собственники могут получать вытяги что касаеться их имущества и приводят в аргумент ст. 8 ЗУ [qoute]про нотариат[qoute].

ПовідомленняДодано: 13 серпня 2008, 20:34
Natalja
выдаю только собственнику с паспортом и кодом

ПовідомленняДодано: 22 серпня 2008, 18:07
Rich
Бытует мнение коллег, что если выдаем вытяг из РО по зявлению клиента(банка) и при этом не совершаем сделку, то выдачу вытяга следует регистрировать в реестр для совершения нотариальных действий дабы зарегистрировать сумму,полученную от клиента. Мое мнение- мы не можем писать выдачу вытяга в реестр,поскольку это не является нотариальным действием и реестровый номер нельзя присваивать.А деньги нужно просто записывать в налоговую книгу нотариуса.

ПовідомленняДодано: 28 серпня 2008, 05:36
Сана
Nota-A!А что такое [qoute]налоговая книга нотариуса[qoute]???

ПовідомленняДодано: 28 серпня 2008, 13:29
Весна :)
Nota-A+1 Сана це книга обліку прибутку та витрат.

ПовідомленняДодано: 01 вересня 2008, 00:27
Сана
А-а-а, спасибо, ВЕСНА*, то есть это та книга, о которой здесь уже говорено-переговорено...А я думала,- что-то новенькое... :-)