Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2006, 20:15
Spike
"До мене звернулась фізична особа з проханням видати витяги з Єдиного реєстру заборон відчуження об/""єктів нерухомого майна стосовно об/""єкта нерухомості який належить іншій юридичній особі та з Державного реєстру обтяжень рухомого майна стосовно цієї ж самої юридичної особи.Своє прохання ця фізична особа підкріплює відповідними заявами оформленими згідно Положення та Інструкції по веденню реєстрів.Але ж з одного боку в витягах міститься достатньо конфендеційна інформація стосовно цієї особи та її майна, та надання витягів з цією інформацією можна розцінювати як розголошення нотаріальної таємниці (якщо дуже широко розглядати це поняття), а з іншого боку Положення та Інструкція по веденню цих реєстрів містять в собі визначення що реєстри є відкритими та витяг з них може отримати будь-яка фіз. чи юр. особа?Що робити? Видавати чи відмовляти тому що картридж у принтері скінчився? :-)Дякую."

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2006, 22:18
ann
Я б відмовила керуючись ст. 8 ЗУ про нотаріат таємниця, тому що наявність чи відсуиність заборони чи обтяження нер.майна це є внутрішня господарська діляьність юр.особи, розумію так, юр.особа бере кредит робить застави майна. на підставі цих договорів вносяться записи до реєстрів обтяжень, тоб-то це таємниця, а взагалі з якою метою фіз.особі потрібні такі довідки?

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2006, 00:09
*Женская Логика*
отправте его в местный информюст....пусть они ему дают что захотят...ато из-за какихто 100 гривен будите бегать по судам и доказывать что вы не верблюд...

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2006, 02:03
Spike
"Для Ann: Мета вказана при зверненні - підготовка договорів відчуження цього майна, для чого особа, що звертається, хоче для себе з""ясувати добросовісність продавця. Дійсно, формально є можливість відмовити за ст. 8, адже абзац 2 не конкретизує, чи поширюється нотаріальна таємниця на довідки стосовно будь-яких нотаріальних дій (на свої дії, того хлопця на сусідній вулиці, чи взагалі на всі нотаріальні дії латинського нотаріату) або тільки на свої дії, а вказані у витягу дії іншого нотаріуса це вже не моя таємниця а його, то йому вже й відповідати за цю таемницю.Також ст. 32 Конституції України каже, що ""не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крімвипадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини"", стосовно ""зберігання, збирання, використання"" тут все зрозуміло, але як бути у цьому випадку з поширенням та з наданням згоди цією особою? Чи є згода на внесення до реєстру, згодою на доступ до цієї інформації будь-кого?Але ж що робити з п. 3.1 Положення ""Про Єдиний реєстр заборон відчуження об'єктів нерухомого майна"" де прямо вказується право будь-яких фізичних та юридичних осіб отримувати витяги за письмовим запитом, при цьому знову немає обмежень, що вони мають право отримувати витяги тільки стосовно себе. П. 28 Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна теж не містить в собі більш конкретної норми отримання витягів. Виходить згідно Інструкції та Порядку - обмежень немає..."

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2006, 13:43
Passer
"Только отказ:Стаття 8. Додержання таємниці вчинюваних нотаріальних дій ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Довідки про вчинені нотаріальні дії та документи видаються тільки громадянам та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні діїА наложение запрета на недвижимость - это как раз нот действие. И соответстенно информацию про неё можн выдать ""....тільки громадянам та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії"""

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2006, 21:07
Spike
Всем большое спасибо!