Сторінка 1 з 1

Додано:
19 серпня 2008, 13:25
Оленка Справедлива
Будинок з двома власниками, один з яких свою частку продає, а інший не хоче писати заяву про відмову, бо хоче, шоб йому віддали кусок землі, а люди вже мають покупців.Таким чином, треба діяти згідно п.54 Інструкції, з якого виникають кілька процедурних питань:1. Хтось має зразок такого повідомлення?2. На яку адресу надсилати це повідомлення? На адресу цього будинка, співвласником якого він є, чи через довідку дізнаватись місце його реєстрації?3. Шо ще треба врахувати?

Додано:
19 серпня 2008, 13:31
Весна :)
Пиши повідомлення про намір продати таке то майно за таку то ціну(тільки попередь клієнтів, що потім договір має бути з реальною ціною, а то як піть дать визнають не дійсним). Відсилай по місцю проживання.Чекаєте 30 днів, з моменту отримання листа. Якщо немає відповіді посвідчуєш, якщо хоче придбати купує..Взірця немаю.

Додано:
19 серпня 2008, 13:36
Оленка Справедлива
Веснушечка, а місцепроживання- це шо? Адреса цього будинку, адреса реєстрації, адреса фактичного місця проживання?

Додано:
19 серпня 2008, 13:39
Весна :)
де він фактично проживає. Якщо прописка і фактичне проживання різне, віжсилай по примірнику і туди і туди. [U][B]Веснушечка,[/B][/U]- я сараз розтаю:)

Додано:
19 серпня 2008, 13:42
Моника
0

Додано:
19 серпня 2008, 13:45
Моника
0

Додано:
19 серпня 2008, 13:55
Ані Ло
Ми ще видавали свідоцтво про передачу заяви. Саму заяву відправляли заказним з повідомленням. Після того, як проходив строк для відповіді і співвласник відповіді не давав - посвідчували договір, але долучали до свого примірника свідоцтво про передачу зяави і повідомлення про отримання листа.

Додано:
20 серпня 2008, 20:34
Оленка Справедлива
"ЗРОБИЛА ТАКУ ЗАЯВУ, ПЕРЕВІРТЕ ЧИ ПРАВИЛЬНО_______________ Василю Петровичу, що мешкає в м. ______________, вул. Ломоносова, буд. 18.Приватний нотаріус ________________ міського нотаріального округу _____ О.А. на підставі ст. 84 Закону України “Про нотаріат”, передає Вам заяву гр. ______ Ганни Францисківни, в якій вона повідомляє Вас про продаж належної їй частки житлового будинку.ПРИВАТНОМУ НОТАРІУСУ _____________ міського нотаріального округу ________________________ Ганни Францисківни,паспорт серії __ 345425, виданий _____ МВ УМВС України в ----------- області, 18.02.2005 року, що мешкаю м. --------------, вул. ------------, буд. 36, кв. 161 ЗАЯВАПрошу приватного нотаріуса --------- міського нотаріально округу --------- ---- -----, передати ------------- Василю Петровичу, що мешкає м. ---------------, вул. Ломоносова, буд. 18/1, заяву такого змісту: гр. -------------- Василь Петрович, ставлю Вас до відома, що я маю намір продати належну мені частку розміром 52/100 у праві власності на житловий будинок № 18 (вісімнадцять) по вулиці Ломоносова в місті ---------------- за грошову суму, що еквівалентна 52’000 (п’ятидесяти двом тисячам) доларів США за курсом НБУ. Згідно ст. 362 Цивільного кодексу України ви маєте переважне право купівлі належної мені частки вищевказаного будинку, тому прошу Вас не пізніше одного місяця з дня отримання Вами цієї заяви повідомити приватного нотаріуса -------- міського нотаріального округу -------------, офіс якої знаходиться за адресою: м. -----------, вул. --------------, 30, кв. 43 про своє бажання чи відмову стосовно купівлі вищевказаної частки будинку за вищевказану суму.У разі неотримання від Вас відповіді протягом одного місяця належна мені частка квартири буде продана третій особі.Двадцяте серпня дві тисячі восьмого року.ПІДПИС:_________________________________________________________________ [qoute]20” серпня 2008 року я, ---------- О.А., приватний нотаріус --------- міського нотаріального округу ------------ області, засвідчую справжність підпису --------- Ганни Францисківни, який зроблено у моїй присутності. Особу -------- Г.Ф., яка підписавла заяву, встановлено.Зареєстровано в реєстрі за N 1557.Стягнуто плати за домовленістю. Нотаріус _________________________"

Додано:
20 серпня 2008, 21:10
Per se
Елена М, у Вас получается нотариальное действие – удостоверение подписи, а должно быть – передача заявления, поэтому удостоверительная надпись на передачу заявления и пишется там где Вы передаете заявление. (посмотрите образец Лолы).Еще я регистрирую по входящей (на той странице, где адресовано мне)и исходящей (где я передаю заявление) с проставлением соответствующих штампов.А по тексту – воде бы нормально.

Додано:
20 серпня 2008, 21:23
Весна :)
lol правильно зауважила. То у тебе перший зворотній бік заяви.Єдине самий зміст заяви беру у кавички.Не знаю, чи буде правильно писати, що [qoute]прошу Вас не пізніше одного місяця з дня отримання Вами цієї заяви повідомити приватного нотаріуса..[qoute] можливо напсати надіслати відповідь ... або на адресу такогото аюо на адресу нотаріуса.

Додано:
21 серпня 2008, 13:27
Mozart
"раніше також писала [B][qoute]про своє бажання чи відмову стосовно купівлі вищевказаної частки будинку за вищевказану суму.[qoute][/B], але був випадок, коли прийшов цей співвласник і залишив заяву, що в нього є бажання купити...тепер пишу так: [qoute]тому прошу Вас не пізніше одного місяця з дня вручення Вам цієї заяви реалізувати своє право переважної купівлі, тобто підписати договір купівлі-продажу вищевказаної частини квартири.[qoute] "