Форум

Інформаційний ресурс

Заперечення на заперечення, трішки про процес.

Номер повідомлення:#1


Повідомлення KiViR » 01 жовтня 2008, 13:09

Моя знайома подала позов до бувшого роботодавця про виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу у звязку з затриманням видачі трудової книжки. Відповідач подав письмові заперечення на позов. Так як адвокат знайомої на слухання не зявився, засідання перенесли, а знайома звернулась до мене за порадою. Прочитавши заперечення на позов я підготував письмові пояснення до поданих відповідачем заперечень. Адвокат знайомої стверджує, що ніякі письмові пояснення заперечення, доводи на заперечення на позов не робляться і все протрібно говорити усно в дебатах. Колеги, хочу почути Вашу думку з приводу вище викладеного.
KiViR
 
Повідомлення: 17
З нами з: 13 лютого 2008, 15:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення ksilex » 01 жовтня 2008, 17:41

........говорити потрібно усно, але після того як розкажите, подайте суду [qoute]свою позицію[qoute] в письмовому вигляді, якщо це має для Вас таке вже значення, або якщо в цьому виникла необхідність (наприклад адвоката найняти у знайомої немає можливості, а Ви по-дружньому написали їй що говорити, тому дійсно, щоб вона там нічого не наплутатал краще їй прочитати що і як а потім сказати суду що прошу долучити мої письмоі пояснення до справи)......якщо я правильно зрозумів питання.
ksilex
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Ксюха » 03 жовтня 2008, 18:00

ст.27 ЦПК України ....давати усні та письмові пояснення судові....
Ксюха
 


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів