Форум

Інформаційний ресурс

судовий розгляд потрібна допомога

Номер повідомлення:#1


Повідомлення anshe » 02 квітня 2009, 13:43

Я збудував двоповерховий будинок вставку ( дозвола всі є .експертизи є здан в експлуатацію . є свідоцтво на право власності . частина в іпотеці )сусідка подала на мене позов на скасування рішення та дозволу на будівництво мого , забовязати мене укріпити фундамент будинку її хоча вона е власником квартири в будинку ще 5 власників . прийняти рішення про знесення мого будинку . скасувати розпорядження та свідоцтва на право власності мої . причиною е поява трішіни в їїквартирі фактично немає доказів та фотофіксаціїї немає суддя нехоче виходити на місце для огляду . в 2001 році позивачці надали рішення про дозвіл на переобладнання квартири в нежитлове але пройшло2 роки вона нічого неробила невзяла дозвіл дабк не пройщшла експертизу їїпроект але вона посилаеться на це рішення її було притягнуто до адмінвідповід тричі за заволодіння землею двічі за проведення самовільно буд робіт по переобладнанню квартири та будівництво двоповерх прибудови та влаштування з горища 2 поверху крім цьог вона ще провела роботи в підвалі під нежитловіприміщення . влащтувала з вікга вхід квартиру . витянула частину фундаменту для влаштування входу в підвал . суд призначив експертизу експерта купили він зробив експертизу без виїзду жодного слова що вона проводить ці роботи хоча в матеріалах справи є фото що вона робить . написав в висновку що я проводив роботи без дозволів хоча вони є і були в матеріалах справи в нього суддя нехоче призначати повторну експертизу всі мої клопотання відхиляє відводи відхиляє навіть наклала арешт на моє майно апеляція скасувала . мита сплатили 15 грн потрібна допомога позов майновий чи немайновий . можуть ці всі питання розглядатися в одній справі (первинний позов скасувати рішення дозвіл дабк та відновити фундамент їїбудинку потім в 2008 р збільшені позовні вимоги знести мій будинок та скасувати розпорядження та свідоцтва на право власності мої а про тріщіни було заявлено що їх заробили і вони підставу міняють на посилання на експертний висновок ).як протистояти судді .проблема в тому що позивачка нотаріус а її чоловік колишній мент
anshe
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення anshe » 02 квітня 2009, 14:27

Моя позиція така згідно ст 382 ЦК України фундамент є спільною сумісною власністю всіх власників квартир згідно ст 358 ЦК України право спільної сумісної власності за згодою всіх власників отже вважаю немає в неї права на дану позовну вимогу забовязати укріпити фундамент її будинку згідно ст 41 Конституції України в мене ніхто немає права забрати моє майно та знести мій будинок що до вимоги знести мій будинок Що до вимог скасувати рішення мвк дозвіл дабк розпорядження голови міста свідоцтво на право власності моє то я не можу бути належним відповідачем в справі є ще відповідачі МВК Архітектура інспек ДАБК але вони неприходять або дали клопот про розгляд без їх участі згідно ст 24 закону уукраїни про планування та забудову території рішення на будівництво дійсне 2 роки якщо особа їм нескористалася треба починати процедуру спочатку може ще щось хтось підкаже та про можливі наслідки розгляду (хоча що у судді на уме ніхто незнає але з її дій бачу що вона на їх боці ) але неможу зрозуміти яке рішення може прийняти
anshe
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Marysia. » 30 квітня 2009, 15:34

скасувати дозволи та знести будівлюможна лише після того, як поетапно будуть скасовані всі первинні дозволи та рішення відповідних органів, на підставі яких ви отримали дозвіл на будівництво. Ви про таке повинні наполягати. Ісход вашої справи ніхто сказати не зможе. А тягамотина може тягнутися роками, та десятиріччами. Треба було зпочатку брати дозвіл на будівництво у сусідів, тогда ви теж на суді махалиб документами. А так, призначити ексертизу повторну суд може та майже повинен, кщо ви вказуєте на важливі підстави, а ле ж судді хто?? Ви ж мабудь забули в лапу дати. А теперь беруть кажуть з двох лап та вирішують так, як вважають за потрібне. Успіху Вам!
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron