Форум

Інформаційний ресурс

стягнення боргу по розписці

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Василь » 06 серпня 2009, 21:59

Приватне підприємство, керівником якого я являюся, в 2005р. закупило партію с/г продукції у другого приватного підриємства. Але моє підприємство вчасно не змогло розрахуватися з продавцем с/г продукції, але всетаки у 2007р. розрахувалося повністю. Керівник підприємства продавця с/г продукції нарахував штрафні санкції та проценти за просрочення оплати в сумі 50тис.грн. В грудні 2006р.керівник підприємства продавця с/г продукції внаслідок застосування психологічного тиску витребував з мене, як фізичної особи, розписку наступного змісту: Я,Іванов В. Ф., підтверджую, що сума моїх боргових зобовязань перед Петренко А. Е. станом на 15 грудня 2006р. складає 50000(пятдесят тисяч)грн.Погоджений з кредитором термін повернення до 31 грудня 2007р. В чому і підписуюся.Дата, підпис.Керівник підприємства продавця с/г продукції(як фізична особа) у липні 2007р. подав до міського суду позов про стягнення з мене (як фізичної особи)боргу за договором позики.Фактично я гроші від позивача не одержував, договір позики ні в усній ні в письмовій формі з ним не заключав.Порадьте, чи є у мене шанси на справедливе рішення справи у суді?
Василь
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Василь » 07 серпня 2009, 16:03

0
Василь
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Василь » 07 серпня 2009, 16:05

0
Василь
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Ірин@ » 08 серпня 2009, 00:39

Ваша беда в том, что Вы как и большинство клиентов юристов обращаетесь за правовой помощью тогода, когда жареный Петя в голову клюнул. Цена Вашей ошибки - сумма указанная в расписке. Иного выхода нет.
Ірин@
 
Повідомлення: 12588
З нами з: 17 червня 2009, 19:16
Дякував (ла): 12458 раз.
Подякували: 16626 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів