Форум

Інформаційний ресурс

Виселення

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Alex » 07 серпня 2009, 14:35

В зв'язку з нашим недолугим житловим законодавством прошу поради по виселенню з квартири. Ситуацію така. У моєї знайомої померла бабуся, яка склала на неї заповіт. Спадкоємиця подала заяву про прийняття спадщини, але після цього до закінченя шестимісячного строку спритні люди встигли ії продати і покупці вселились до квартири, силою вигнавши з неї людину, яка там проживала тимчасово. На сьогоднішній день цей договір купівлі-продажу визнаний недійсним і вона отримала свідоцтво про право на спадщину. Чи достатньо в позові про виселення посилання на ч.3 ст. 116 Житлового кодексу, так як інших підстав я не бачу.
Аватар користувача
Alex
 
Повідомлення: 506
З нами з: 13 липня 2005, 20:46
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 15 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Subwave » 31 серпня 2009, 18:25

Стаття 116. Виселення без надання громадянам іншого жилого приміщення Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживаютьразом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, абовикористовують його не за призначенням, або систематичнимпорушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим дляінших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, азаходи запобігання і громадського впливу виявилисьбезрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або іншихзаінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилогоприміщення. Осіб, які підлягають виселенню без надання іншого жилогоприміщення за неможливістю спільного проживання, може бутизобов'язано судом замість виселення провести обмін займаногоприміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою вобміні стороною. Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють безнадання їм іншого жилого приміщення.і скажі мені яка з частин цїєї статті тобі підійде?....самоправство не підійде
Subwave
 
Повідомлення: 557
З нами з: 21 січня 2009, 00:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 53 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Subwave » 31 серпня 2009, 18:40

я вважаю, що потрібно подавати позов до суду про усунення перешкод у здійсненні права власності, виселення та зняття з реєстраційного обліку не посилаючись на окремі ст. ЖК...а посилаючись на ст. ЦК глава 29 наприклад
Subwave
 
Повідомлення: 557
З нами з: 21 січня 2009, 00:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 53 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

  cron