Форум

Інформаційний ресурс

Кримінальне право (ЗАДАЧА) ДОПОМОЖІТЬ!

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Карабас » 20 жовтня 2009, 12:29

Мені потрібна допомога в вирішенні задачи такого змісту......Валуєв та Крохмальний озброєні макетом пістоле/[qoute]ТТ/[qoute]увірвалися до салону одягу перед закриттям і стали вимагати виторг у касира Лузіної. Вона перелякалась і передала злочинцям 12000 грн, які лежали в касі, але приховала від них 10000грн, які власниця Єремеєва залишила у Лузіної для свого чоловіка, який мав заїхати і забрати їх. Після того Лузіна подала відомості про те що нападники забрали усі гроші, тобто 22000 грин, 10000 тис залишила собі. Як має бути вирішена віповідальність Валуєва, крохмального, та Лузіної????
Карабас
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення ЛаПа » 20 жовтня 2009, 12:33

Цей сайт не являється сайтом, на якому вирішуються студентські задачі. Відвідуйте регулярно заняття в своєму навчальному закладі.
ЛаПа
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Карабас » 20 жовтня 2009, 12:43

справа в тому, що я навчаюсь заочно і я не прошу дати мені рішення задачи, а лише допомогти в кваліфікації дій Лузіної, а саме вона вчинила шахрайство чи крадіжку
Карабас
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення VITAminka » 20 жовтня 2009, 16:09

по моему тоже 191-я,только какя часть надо смотреть,10 тыс может подпадать под ч.4, т.к.[QUOTE]У статтях 185-191 цього Кодексу у великих розмірах визнається злочин, що вчинений однією особою чи групою осіб на суму, яка в двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину.[/QUOTE]кстати какой сейчас неоподаткований минимум?
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Карабас » 20 жовтня 2009, 17:25

а чому не Стаття 192. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою ? де саме та грань що розмежовує в даному випадку заподіяння майнової шкоди шляхом обману та привласненям майна за ст191 ???
Карабас
 

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Карабас » 20 жовтня 2009, 21:58

спасибо большое! почитал комментарий к статье 191 кодекса и скорей всего Вы правы, хотя и терзают смутные сомнения, потому как действительно грань очень тонкая в квалификации
Карабас
 

Номер повідомлення:#7


Повідомлення VITAminka » 21 жовтня 2009, 17:18

в данном случае разница как раз не тонкая: ст. 192 предполагает [B]неправомерно[/B]е владение чужими средствами,а ст. 191 предполагает [QUOTE]утримання, неповернення винним чужого майна, яке знаходилось у його [B]правомірному[/B] володінні,[/QUOTE]
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.


Повернутись в Обговорення судової практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів