Форум

Інформаційний ресурс

Расторжение "украинского" брака с гражданином Италии

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Оленка Справедлива » 17 вересня 2008, 23:25

Нужно за 4 месяца расторгнуть брак, который был заключен на Украине между гражданкой Украины и гражданином Италии.Итальянец на какие-либо вызовы к адвокату в Италии не является, соответственно сюда он тем более не приедет.Кто имеет практику по подобным делам или любую информацию - поделитесь. Как форсировать процесс, какие особенности?Заранее благодарю за любую информацию.
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення La loi » 06 листопада 2008, 20:57

Шановна Олена!В мене є досвід розірвання шлюбу з громадянином Ірану за 1,5 місяця, теж без участі чоловіка іноземця. Можу поділитися практичними порадами з цього питання особисто.
La loi
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Ксюха » 07 листопада 2008, 15:08

[QUOTE]Как форсировать процесс, какие особенности?[/QUOTE]Почем стоит похоронить? А без покойника? (Жванецкий) Это ответ:)
Ксюха
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Ксюха » 08 листопада 2008, 14:32

развод с иностранцем без присутствияЗУ «Про міжнародне приватне право»Стаття 56. Форма і порядок укладення шлюбу в Україні1. Форма і порядок укладення шлюбу в Україні між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства, а також між іноземцями або особами без громадянства визначаються правом України.Стаття 60. Правові наслідки шлюбу1. Правові наслідки шлюбу визначаються спільним особистим законом подружжя, а за його відсутності - правом держави, у якій подружжя мало останнє спільне місце проживання, за умови, що хоча б один з подружжя все ще має місце проживання у цій державі, а за відсутності такого - правом, з яким обидва з подружжя мають найбільш тісний зв'язок іншим чином.2. Подружжя, яке не має спільного особистого закону, може обрати право, що буде застосовуватися до правових наслідків шлюбу, якщо подружжя не має спільного місця проживання або якщо особистий закон жодного з них не збігається з правом держави їхнього спільного місця проживання.3. Вибір права згідно з частиною другою цієї статті обмежений лише правом особистого закону одного з подружжя без застосування частини другої статті 16 цього Закону. Угода про вибір права припиняється, якщо особистий закон подружжя стає спільним.Стаття 63. Припинення шлюбу1. Припинення шлюбу та правові наслідки припинення шлюбу визначаються правом, яке діє на цей час щодо правових наслідків шлюбу.Цивільний процесуальний кодекс Українип2. ст.110 Позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за місцем проживання позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідач Цивільний процесуальний кодекс України.ст. 224. Умови проведення заочного розгляду справи1. У разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Ксюха
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів