Форум

Інформаційний ресурс

До суду, чи договірним шляхом?

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Despati » 17 червня 2009, 18:19

Доброго і комфортного всім дня :) Зіштовхнулася з неприємною ситуацією, дуже чекаю на пораду :) 1) в шлюбі було придбано квартиру в кредит (оформлено на чоловіка) 2) на момент розлучення було сплачено 50% заборгованості. 3) 2 неповнолітніх дітей від розірваного шлюбу залишилися зі мною 4)приписані 4 людей я, 2 дітей та колишній 5) аліменти ця потвора ) сплачує в розмірі 28% від визначеної при розлученні суми (приховує прибутки)6) і найприємніше - колишній наполегливо пропонує мені з дітьми /[qoute]забиратися з його квартири/[qoute]. Цікавлять такі моменти: чи дійсно факт обтяження нажитого в шлюбі майна іпотекою скасовує дію ст.60, 68, 70 згідно яких квартира є сумісною власністю, а після розлучення підлягає поділу в рівних частинах (на поділі я не наполягаю, а банально очікую фінансової компенсації відступлення своїх прав власності на користь колишнього). Чи є шанс, що банк кредитор пристане на ідею колишнього посередництвом судового процесу розділити заставну квартиру та покласти погашення решти боргу на мене і колишнього в рівних частинах, якщо я заперечую проти цього (та й банку це не вигідно як я розумію) і на яку частину вартості квартири в порядку компенсації за відступлення права власності на частку квартири та меблі-побутову техніку-цифрову техніку на користь колишнього претендували б ви на моєму місці :)? що думаєте про 75%? Дуже всім дякую )
Despati
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення VITAminka » 18 червня 2009, 14:45

сочувствую! любовь как известно зла,а некоторые животные(известно какие) этим пользуются!и против них нужно принимать меры!!!насколько я знаю,факт обтяження НИКОГДА не скасовує сумісної власності та рівних долей!!!смело шлите его в голубую даль в ответ на предложения очистить квартиру!и банк НЕ ИМЕЕТ право на вас ничего возлагать.вы в данной ситуации [B]в выгодном положении[/B],я имею в виду имущество.и 75% - в самый раз не меньше,учитывая,что вы являетесь законным представителем детей и распоряжаетесь их имуществом и содержите их.соответственно в случае раздельного проживания они будут с вами.а еще лучше обратитесь к юристу - специалисту по семейному(сейчас есть целые фирмы,которые специализируются на разделе имущества при разводах), и он еще и алименты нормальные вытрясет (через суд)!вы ведь наверное в процессе про алименты без адвоката были?
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення melania85 » 18 червня 2009, 18:09

Поддерживаю товарища VITAminkу! Очень важно то, что с вами двое несовершеннолетних детей. Я думаю, что суд пойдёт вам навстречу.
melania85
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів