Форум

Інформаційний ресурс

Діти війни - друга чатина дебатів. Допоможіть зрозуміти

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Петровна » 13 липня 2009, 14:34

Добрий день!Я зовсім заплуталась у виниклої ситуації з пільгами категорії громадян «діти війни».Справа ось в чому. Відповідно до Закону України від 18 листопада 2004 року №2195-ІV «Про соціальний захист дітей війни» мій чоловік належить до категорій громадян – діти війни.Згідно з пунктом шість частини першої статті 5 зазначеного Закону, при платі за користування комунальними послугами повинна надаватись знижка. Наскільки я розумію, до них належать і житлові послугиВідповідно до Закону України від 24.06.04 №1875-ІV «Про житлово-комунальні послуги» житлово-комунальними послугами є результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм стандартів, порядків і правил (ст.1).Статтею 39 Закону України від 26.12.08 №835-VІ «Про Державний бюджет України на 2009 рік» та рішення нашої обласної ради передбачені кошти щодо забезпечення виконання наданих чинним законодавством пільг категорії громадян «діти війни», тобто за користування комунальними послугами, в тому рахунки і тими, які спрямовані на забезпечення умов проживання та перебування у жилому приміщені, тобто житловими.За договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій укладеного між моєю, як власником та ПП «А» зафіксована наявність пільги зазначеної вище.З метою використання наданої державою пільги для здійснення перерахунку на особовому рахунку чоловік звернувся до ПП «А» надавши визначений чинним законодавством пакет документів на підтвердження наявності пільги «діти війни».В свою чергу ПП «А» відповіло, що Закон Україні «Про соціальний захист дітей війни» не передбачає надання пільг за користуванням житловими послугами, а отже і перерахунку не здійснили. Та ще порадили сплачувати квартирну платню, згідно тарифів затверджених місцевою радою. Ніби говорячи, що даними тарифами не передбачено надання пільг. Це ж начебто безглуздоЩо робити? Хто правий? Допоможіть знайти правду! !!!!!!!!!!.
Петровна
 

Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів