Форум

Інформаційний ресурс

Питання по оплаті праці!!! Важливо!!!

Номер повідомлення:#1


Повідомлення Dods » 10 листопада 2009, 11:42

Я являюсь держслужбовцем. У червні 2009 р. у нас в установі КРУ проводила перевірку, і виявила, що головним бухгалтером нашої установи впродовж ревізійного періоду при нарахуванні відпускних не проводилось коригування заробітної плати на коефіцієнт її підвищення, що призвело до недоплати працівникам з/п - 20000 тис. грн. ПІсля цього КРУ зобов'язало усунути порушення і виплатити недоплату, однак головний бухгалтер цього не робить і по цей час.Я неодноразово звертався до бухгалтера про те, скільки особисто мені з цієї суми не доплачено, однак наступна немає коли мене як працівника прийняти. Я вирішив зробити офіційний запит!1. Скажіть будь-ласка, як мені правильно оформити приблизний текст запиту про те скільки мені недораховано з/п у цьому випадку?2. Яку відповідальність повинен нести бухгалтер у таких випадках?3. І чи є підстави звернутись до суду?Дуже прошу допомоги, адже питання є для мене болючим, являюсь сім'янином і маю на утриманні маленьку донечку, а в Україні нестабільність тай зарплата мала!!!
Dods
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення VITAminka » 10 листопада 2009, 15:25

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні ст.12 Працівники державної контрольно-ревізійної служби зобов'язані у випадках виявлення зловживань і порушень чинного законодавства передавати правоохоронним органам матеріали ревізій, а також повідомляти про виявлені зловживання і порушення державним органам і органам, уповноваженим управляти державним майном.ст.10 9) накладати у випадках, передбачених законодавчими актами, на керівників та інших службових осіб підконтрольних установ, адміністративні стягнення ( Пункт 9 статті 10 в редакції Закону N 2322-IV ( 2322-15 ) від 12.01.2005 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3202-IV ( 3202-15 ) від 15.12.2005 )Кодекс про адмін правопорушення:Стаття 164-2. Порушення законодавства з фінансових питань Приховування в обліку валютних та інших доходів, непродуктивних витрат і збитків, [B]відсутність бухгалтерського обліку або ведення його з порушенням установленого порядку[/B], внесення неправдивих даних до фінансової звітності, неподання фінансової звітності, несвоєчасне або неякісне проведення інвентарізацій грошових коштів і матеріальних цінностей, порушення правил ведення касових операцій, перешкоджання працівникам державної контрольно-ревізійної служби у проведенні ревізій та перевірок, невжиття заходів по відшкодуванню з винних осіб збитків від недостач, розтрат, крадіжок і безгосподарності - тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.исходя из описаной ситуации руководство установи совсем не горит желанием выплачивать деньги.поэтому и дало бухгалтеру соответствующие указания-ничего никому не выплачивать.ведь сумма немаленькая и спросят за такую [qoute]недостачу[qoute] с керивника,а он в соответствиис КЗоТом несет полную материальную ответственность...выход:обращаться в суд с грамотно сотавленным иском.основанным на материалах проверки КРУ,а так как у вас их нет,с одновременным требованием истребовать с установы эти материалы...
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Dods » 10 листопада 2009, 19:48

Ви дуже правильно порадили, однак у мене є акт КРУ, і там повністю все написано, я б хотів звернутись у це нестабільний час спочатку до установи в якій я працюю, незважаючи на те, як би на мене потім дивились мої деякі співробітники (начальник, бухгалтер), адже більщість працівників за мене та за себе - у них також такі проблеми.Як допоможете = скажу де я працюю!
Dods
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення sello » 12 листопада 2009, 07:53

[QUOTE]Якщо підприємство не спроможне провести коригування середньої заробітної плати на коефіцієнт підвищення посадових окладів, то приймається рішення про зменшення коригування виходячи з фінансової спроможності підприємства.Наприклад, на підприємстві були підвищені тарифні ставки у 1,5 разу, тобто коефіцієнт коригування — 1,5, а підприємство не має змоги здійснити перерахунок середньої заробітної плати для всіх працівників підприємства на зазначений коефіцієнт, тому встановлюється менший коефіцієнт, приміром 1,3 1,2 тощо.[/QUOTE]Ну і це ще не все. Аби ж би КРУ у своєму акті назвало джерело виплати! Працюєте В у дерустанові, заробітна плата і відпускні нарахоруються у межах фонду заробітної плати. При встановлені розміру фонду кошти на підвищення коефіцієнту не закладаються Так в нас держава піклується про своїх службовців. То звідки у бухгалтера знайдуться кошти на відповідні скореговані доплати?! Зі своєї кишені? А КРУ? Ну шо КРУ, - їм треба свою роботу показати, бо [qoute]фінансування уріжуть[qoute] або [qoute]посади скоротять[qoute]. Порада - тікайте Ви з держслужби.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14087
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27121 раз.
Подякували: 32988 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення VITAminka » 12 листопада 2009, 18:16

тикать оттуда надо однозначно!Боцман, а вот что за источник инфор-ции по корегуванню?Dods,исходя из вашего желания решить все [qoute]по-мирному[qoute] со своей установой,непонятна ваша просьба помочь - вы предлагаете поговорить по душам с бухгалтером и керивником что-ли?я написала как эта ситуация выглядит с точки зрения з/д-ва (у кого какие обяз-ти и права) и какие я вижу возможными ваши ПРАВОВЫЕ (формальные,юридические - как больше нравится) действия.а уж если вы хотите пытаться решать по-любовному с вашей установой,так это уже неформальный характер,что же можна тут посоветовать?разве что пособия по психологии... )
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Dods » 12 листопада 2009, 18:25

Ні я [qoute]полюбовному[qoute] з ними аж ніяк, я скоріш за все буду судитися, але хочу спочатку порадитись, чи можна написати листа до вищестоячої інстанції тобто до КР України!
Dods
 

Номер повідомлення:#7


Повідомлення VITAminka » 12 листопада 2009, 19:55

так вы про это...если у вас КРУ - высшестоящая инстанция,так в региональном отделе работаете?я вычитывала з/д базу в поисках санкций,которые может применить КРУ и кроме админ протоколов и как я уже приводила [QUOTE]передавати правоохоронним органам матеріали ревізій, а також повідомляти про виявлені зловживання і порушення державним органам і органам, уповноваженим управляти державним майном.[/QUOTE] не нашла.к тому же вы говорите, что КРУ в своем акте обязало усунути порушення,однако это не выполняется,других мер воздействия у КРУ нет...вывод:лист мало чем поможет,совет:обращаться в суд.Реальность:это долго (зная наши суды) либо нужно [qoute]повлиять[qoute] на быстроту и качество рассмотрения.итог:раасчитать затраты и ожидаемую сумму и определиться - а надо оно вообще или нет...
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#8


Повідомлення Dods » 12 листопада 2009, 22:29

Ви праві, чи потрібно воно все, краще зайти у масці і всіх перестріляти...
Dods
 

Номер повідомлення:#9


Повідомлення VITAminka » 13 листопада 2009, 18:10

ничего себе!что за крайние меры ) это не вы банки в Донецке грабили )))
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Номер повідомлення:#10


Повідомлення Dods » 13 листопада 2009, 19:38

Незнаю може і я )))Реально як всяких уродів-порушників законів можна в нашій країні притягнути до відповідальності, хіба що через шибеницю!
Dods
 


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів