Сторінка 1 з 1
Додано:
17 листопада 2009, 18:20
Лина
В квартирі зареєстрована колишня дружина власника. Права власності вона не має, тільки право на проживання як колишній член родини власника. У судовому порядку власник не може зняти її з реєстраційного обліку. Якщо квартиру буде продано стороннім особам, чи зможе новий власник через рішення суду зняти з обліку та висилити цю жінку? Буду дуже вдячна за відповідь.
Додано:
17 листопада 2009, 18:25
S-phone.
Никакой нотариус не оформит Вам ДКП в таком состоянии. Только согласие бывшей жены. А если и оформит, то проседет потом в суде сВами много времени. Выписывать и только с её согласия или через суд.[QUOTE]У судовому порядку власник не може зняти її з реєстраційного обліку.[/QUOTE] А почему, договаривайте все моменты, если хотите получить исчерпывающий ответ.
Додано:
17 листопада 2009, 18:27
Лина
аргументують тим, що вона має право на проживання як колишній член родини власника
Додано:
17 листопада 2009, 18:42
Лина
Цитую: [qoute]Вимогами ч. 1 та ч. 4 ст. 156 Житлового Кодексу України передбачено, що члени сім’ї власника жилого будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок користування цим приміщенням. До членів сім’ї власника будинку (квартири) належать особи, зазначені в частині другій статті 64 Житлового Кодексу, а саме: дружина, діти та батьки. Припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє їх права користування займаним приміщенням.[qoute]
Додано:
18 листопада 2009, 03:06
lyuda
Ви можете продати квартиру з правом проживання цієї громадянки, але відповідно до ст.659 ЦК повідомити покупця про право третіх осіб, який в свою чергу має право запросити нижчу ціну. Про права третіх осіб зазначається в договорі.Або інший варіант - видати її заміж - вона втратись статус члена сімї і переїде до свого нового чоловіка. Шутка.
Додано:
19 листопада 2009, 17:26
VITAminka
раз суд такое вынес,значит плохо и неаргументировано был составлен иск.либо она фактически там проживает...значит тетю хотят кинуть.если все таки нет,в ЖилКодексе есть статья,номер не помню, по которой если в течении,по-моему 3 лет не проживаешь(токо это нужно потвердить),суд выписывает...
Додано:
19 листопада 2009, 18:12
S-phone.
[B]trew[/B] Моя история один к одному с Вашей. Суд принял мою позицию, которая совпадает с Вашей. Но больше упражняться в законознавстве нет желания. Хотите продать - давайте согласие всех, или свободную квартиру.
Додано:
19 листопада 2009, 19:08
VITAminka
trew, вы неправильно трактуете ч. 1 та ч. 4 ст. 156,когда говорите,что члены семьи собственника имеют право проживать только пока он собствениник.там имеется в виду,что их права по пользованию(что б понятно было - каждый имеет право сидеть в туалете равное количество часов) равны, а не то,что пока он собственник они имеют право жить,перестал быть собственником - не имеют.у нас тоже были в городе случаи продаж квартир со [qoute]Свиньей[qoute],т. е с какой-нибудь бабушкой там прописаной. и между прочем такиая бабушка [qoute]посылала[qoute] новых собственников ч-з суд подальше и признавала за собой право проживания.а вот про то,что препятствует праву распоряжения - это уже тема(для иска).но опять жеж - если реально живет там - головная боль!