Форум

Інформаційний ресурс

Звільнення держслужбовця

Номер повідомлення:#1


Повідомлення cadrik0 » 05 грудня 2009, 14:16

Підкажіть, як звільнити держслужбовця (одиноку мати), якщо вона має прогули? За ст.40 КЗпП - з ініціативи власника? Але ст. 184 того ж кодексу забороняє звільнити одиноку мати? Так тепер одинокі матері можуть прогулювати, як захотять? Дякую за відповідь.
cadrik0
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення cadrik0 » 10 грудня 2009, 04:03

Підкажіть будь-ласка:За наказом керівника державному службовцю за прогули (8 днів) винесено ДОГАНУ і значить потрібно знімати премію. Її не можна звільнити - вона одинока мати (ст.184 КЗпП).Питання таке ----- Премія - це захід заохочення?Заохочення окремо, премія окремо, тобто ст.151 КЗпП мені здається в даному випадку не діє. Може підкажете якими керівними документами (держслужба) визначається премія? заохочення? догана?З повагою,
cadrik0
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення VITAminka » 10 грудня 2009, 13:47

[QUOTE]Премія - це захід заохочення?[/QUOTE] якими керівними документами (держслужба) визначається премія- это вы спросите у предприятия :Стаття 143. Заохочення за успіхи в роботі До працівників підприємств, установ, організацій можуть застосовуватись будь-які заохочення, що містяться в [B]затверджених трудовими колективами правилах внутрішнього трудового розпорядку. [/B]вот там они (заохочення) и вызначаються. думаю что премия вызначена вашим предприятием как заохочення,т.к. это постоянная практика.по поводу догани - так это стягнення 100% (ст.147).вывод:мать действительно уволить никак нельзя, а вот догану застосувать можно и ст.151 диять будет,а значит премии не будет.
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.


Повернутись в Обговорення юридичної практики

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів