Форум

Інформаційний ресурс

Як оформити помічника?

Номер повідомлення:#1


Повідомлення окс. » 05 листопада 2008, 12:18

Доброго ранку, шановні коллеги! Я хочу оформити помічника за трудовим договором. Наскільки я знаю починати треба з Центру зайнятості, але з якого. Оскільки місце реєстрації мене, як приватного нотаріуса - один район міста, а проживаю (зареєстрована) у іншому, тому посилають мене з одного Центру зайнятості в інший. Може хтось вирішив уже цю проблему, підскажіть будь-ласка.
окс.
 

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Skoda L » 05 листопада 2008, 12:49

[B]окс.[/B] у меня была та же проблема, помощника регистрируете в центре занятости по месту Вашей регистрации и только, ведомости в налоговую подаете по месту Вашей работы, пенсионный по месту регистрации.Вы самозайнята особа и не ведитесь не ни какие предложения регистрации у гос.регистратора и.т.д. что Вам будет предлагать центр занятости, настаивайте на своем, они должны зарегестрировать Вас в центре по месту Вашей регистрации, туда идете вместе с помощником и с собой 7 экз.трудовых договоров.Паспорта и инд.номера.Ваше свидительство, Ваше регистрационное.
Skoda L
 

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Skoda L » 05 листопада 2008, 12:53

0
Skoda L
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення окс. » 05 листопада 2008, 12:58

Дуже вдячна Skoda L!
окс.
 

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Stonehenge » 05 листопада 2008, 16:13

Skoda L!А зачем аж 7 екз.?
"...Если выпало в Империи родиться,
лучше жить в глухой провинции, у моря..."

Иосиф Бродский
Аватар користувача
Stonehenge
 
Повідомлення: 8606
З нами з: 26 листопада 2007, 16:06
Дякував (ла): 2454 раз.
Подякували: 5659 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Оленка Справедлива » 05 листопада 2008, 19:15

Шо ж эта я - зря старалась, что ли?[URL=[qoute]http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicrid=10541[qoute]]http://www.yurradnik.com.ua/yurforum/index.php?action=topicrid=10541[/URL]
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#7


Повідомлення Skoda L » 05 листопада 2008, 20:21

[B]Marsik[/B] получилось так:1-нотариусу (работодателю)2-помощнику3-пенсионній4-служба занятости5-налоговая6-,7- службы страхования от несчастных случаев на производстве (нам сказали в принуд.порядке очень обязательно регистр и там)!!!)))
Skoda L
 


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів