Форум

Інформаційний ресурс

Просто шок!!!

Номер повідомлення:#31


Повідомлення колібрі » 25 лютого 2010, 19:39

Селянин, дело в том, что Нюрнбергский процесс уже давно состоялся и Бандера или УПА, несмотря на требования СССР, не были признаны виновными в фашизме. А по-поводу лагерей, я знаю только две страны, где существовали эти самые концетрационные лагеря - это СССР и Германия, ой простите, еще третья - Польша. Украина никогда не строила никаких лагерей и вина Украины перед русскими состоит только в том, что она не желает быть частью нэо-СССР, а хочет быть самостоятельным целостным государством со своей национальной культурой и своим национальным языком, покрайней мере та часть, к которй отношу себя я.с уважением
колібрі
 
Повідомлення: 483
З нами з: 27 червня 2007, 15:09
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 19 раз.

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Scarlett » 25 лютого 2010, 20:48

колібрі, все дело в том, что радикальный национализм никогда ни к чему хорошему не приводил.
Я обещала быть хорошей… Но, если услышите стрельбу — значит у меня не получилось!
Аватар користувача
Scarlett
 
Повідомлення: 2171
З нами з: 08 липня 2008, 17:45
Дякував (ла): 1598 раз.
Подякували: 3436 раз.

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Feba » 25 лютого 2010, 20:49

Селянин, чувство юмора у Вас отменное!:) колібрі, неужели вот таким способом желаемое нужно осуществлять - [U]а хочет быть самостоятельным целостным государством со своей национальной культурой и своим национальным языком[/U]. Это же дети. Никто ведь не спорит и думаю не против о поддержании и проявлении национальной культуры. Чем больше заставляют, тем больше народ противится. Может все таки культуру национальную надо как то по другому поднимать, без нацизма?! Есть масса способов, но вот таким вот образом легче ее поднимать, но и безперспективно. Чтобы государство с его культурой уважали, ОНО должно заслужить данное уважение, но на сегодняшний день делается все для того чтобы утвердится в неуважении к государству, в котором живешь из-за вот таких вот депутатов и т.д.
Feba
 
Повідомлення: 1194
З нами з: 13 грудня 2007, 12:14
Дякував (ла): 190 раз.
Подякували: 72 раз.

Номер повідомлення:#34


Повідомлення Scarlett » 25 лютого 2010, 21:02

если в нашей стране возможно, чтобы человек от власти сказал ребенку, о том, что раз ты называешь себя Машей - собирай манатки и мотай туда, где эти Маши живут, и это может остаться безнаказанным, это государство очень близко к идеалам нацизма, фашизма и шовинизма. и уничтожать такое на корню необходимо, дабы не воспитать гитлеровских преспешников.
Я обещала быть хорошей… Но, если услышите стрельбу — значит у меня не получилось!
Аватар користувача
Scarlett
 
Повідомлення: 2171
З нами з: 08 липня 2008, 17:45
Дякував (ла): 1598 раз.
Подякували: 3436 раз.

Номер повідомлення:#35


Повідомлення Доктор ZAZ » 25 лютого 2010, 21:04

Тётю ФАРИОН - нах! До этого ролика эту тётю знало несколько сот человек, основная масса которых её студенты, а теперь её знают миллионы, как ту шапокляк. Забить на неё и не вспоминать.
Когда начинают часто говорить о патриотизме, значит - опять что-то украли
Аватар користувача
Доктор ZAZ
 
Повідомлення: 10860
З нами з: 03 січня 2006, 19:13
Дякував (ла): 4836 раз.
Подякували: 13849 раз.

Номер повідомлення:#36


Повідомлення Оленка Справедлива » 25 лютого 2010, 21:04

Украина просто хочет [B]быть[/B]! ...обеспеченной, цветущей и счастливой.Я согласна на всё, что будет гарантировать государству Украина и его гражданам счастливую жизнь.
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#37


Повідомлення Scarlett » 25 лютого 2010, 21:19

Елена М, вы правы, Украина хочет быть, но противно же видеть, как из светлой идеи национального возрождения, национализма, как политического движения, которое должно стремиться к защите интересов национальной общности, отдельные невменяемые лица пытаются слепить доктрину и идеологию нетерпимости и русофобии. ну Россия для них враг №1. и если они так боятся ее, то это признак собственной неполноценности и малодушия. Кроме того, такие идеи во многих странах считаются социально-опасными. и не зря.
Я обещала быть хорошей… Но, если услышите стрельбу — значит у меня не получилось!
Аватар користувача
Scarlett
 
Повідомлення: 2171
З нами з: 08 липня 2008, 17:45
Дякував (ла): 1598 раз.
Подякували: 3436 раз.

Номер повідомлення:#38


Повідомлення Scarlett » 25 лютого 2010, 21:22

а тетя Фарион, она не просто так, сама по себе тетя, она власть, депутат, представитель определенного движения. вот это страшно.
Я обещала быть хорошей… Но, если услышите стрельбу — значит у меня не получилось!
Аватар користувача
Scarlett
 
Повідомлення: 2171
З нами з: 08 липня 2008, 17:45
Дякував (ла): 1598 раз.
Подякували: 3436 раз.

Номер повідомлення:#39


Повідомлення ДАНИ » 25 лютого 2010, 23:53

на месте родителей этих детишек я бы РАЗМАЗАЛ ЭТУ ВАРИОНСУКУ в пух и прах
ДАНИ
 

Номер повідомлення:#40


Повідомлення ДАНИ » 25 лютого 2010, 23:53

на месте родителей этих детишек я бы РАЗМАЗАЛ ЭТУ ВАРИОНСУКУ в пух и прах
ДАНИ
 

Номер повідомлення:#41


Повідомлення ДАНИ » 25 лютого 2010, 23:54

Я имею ввиду в судебном порядке
ДАНИ
 

Номер повідомлення:#42


Повідомлення Аріна » 26 лютого 2010, 01:24

Будь ласка, перенесіть цю тему на Малий форум.
Но а я из повиновения вышел,
За флажки: жажда жизни сильней,
Только сзади я с радостью слышал
Изумленные крики людей.
Аватар користувача
Аріна
 
Повідомлення: 328
З нами з: 20 червня 2006, 17:31
Дякував (ла): 193 раз.
Подякували: 311 раз.

Номер повідомлення:#43


Повідомлення Оленка Справедлива » 26 лютого 2010, 05:48

вреднюга, я с Вами абсолютно согласна.Только мудрость может привести державу к успеху, а не тупой гон по нациковским трубам с отходами.А использование детей в таких низких целях, как успешность пиар-акции, это по-жидовски.
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#44


Повідомлення колібрі » 26 лютого 2010, 15:09

feba, на № 33,где вы в моем сообщении прочитали хотя бы слово о Фарион или о том, что я поддерживаю ее действия ????? Этого не было в моем сообщении !!! Никто не говорит, что она права. Я не хочу это даже обсуждать !!! Вы перевели разговор в другое русло.
колібрі
 
Повідомлення: 483
З нами з: 27 червня 2007, 15:09
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 19 раз.

Номер повідомлення:#45


Повідомлення акква » 26 лютого 2010, 18:11

А никто не подумал кто и зачем такое [qoute]видео[qoute] выставляет, обсуждает на ТВ( в передаче Савика Шустера)? Какие мысли и кто хочет внушить нам? Что на Украине притесняется русскоязычное население? А ведь это смотрят и россияне, которые все воспринимают за чистую монету, и верят что на Украине это обычное явление. Уже надоел этот черный пиар , и потуги подогревать на Украине межнациональную рознь.
Аватар користувача
акква
 
Повідомлення: 4965
З нами з: 14 жовтня 2009, 19:11
Дякував (ла): 6101 раз.
Подякували: 6803 раз.

Номер повідомлення:#46


Повідомлення alena_77 » 26 лютого 2010, 19:10

аккваа что надо скрывать такие фаткы? мы же так гордимся своей демократией, почему надо об этом молчать? Шо маємо - то маємо. Нравится нам это или нет, но нацизм-таки присутствует в Украине. Это печально
Де ми з тобою будем, коли закінчиться їхня війна?
Чи вистачить нам сили зробити так, щоби впала стіна.
Аватар користувача
alena_77
 
Повідомлення: 4199
З нами з: 26 серпня 2008, 18:26
Дякував (ла): 2160 раз.
Подякували: 3020 раз.

Номер повідомлення:#47


Повідомлення акква » 26 лютого 2010, 19:38

alena_77 Не скрывать, а пресекать. Для этого есть районо, суды, прокуратура. Но не надо из этого делать шоу. Хотела бы я посмотреть реакцию российских педагогов( например в Тюмени, где много живет украинцев), если бы украинские мамы стали требовать называть их детей только [qoute]петрик, ганнуся, михайлик).
Аватар користувача
акква
 
Повідомлення: 4965
З нами з: 14 жовтня 2009, 19:11
Дякував (ла): 6101 раз.
Подякували: 6803 раз.

Номер повідомлення:#48


Повідомлення RNO » 01 березня 2010, 16:31

А вот те люди которые, при всем этом безобразии, стоят рядом и молчат ОНИ НОРМАЛЬНЫЕ? Воспитатели, няни, думаю,что заведующая садиком тоже присутствует при этой встрече. Как они позволяют так издеваться над детьми? Это просто позор, для любого человека, быть там и молчать! Теперь просто страшно вести ребенка в садик, а вдруг и в наш заходят подобные маньяки?!
Аватар користувача
RNO
 
Повідомлення: 40
З нами з: 03 червня 2008, 13:47
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#49


Повідомлення Селянин » 02 березня 2010, 19:21

Львовскую депутатку хотят отдать под суд за издевательство над детьмиРодители малышей, которых вычитали за «неправильные» имена, просто шокированы. Ирина Фарион считает, что праваСкандал вокруг визита депутата Львовского облсовета от «Свободы» Ирины Фарион в детсад №67, где она отругала детей с «неправильными» именами, набирает обороты. Нардеп от Партии Регионов Вадим Колесниченко обратился к генпрокурору, требуя привлечь Фарион к уголовной ответственности за нарушение прав ребенка и дискриминацию по национальному и языковому признаку. По мнению нардепа, за публичное издевательство и унижение детей, а также разжигание национальной вражды Фарион должна быть наказана исправительными работами до 2 лет или ограничением свободы сроком до 5 лет. Родители обиженных дошколят направили в мэрию и облсовет коллективное письмо-протест. «Мы шокированы и возмущены произошедшим и просим в дальнейшем защитить детей от вторжения в детсад любых политических партий», — говорит Марина Зелинская, мама 5-летних двойняшек Миши и Лизы, имена которых больше всего «комментировала» националистка. Начальник львовского горуправления образования Надежда Оксенчук считает, что воспитательница Елена Сукневич обязана была защитить детей и вовремя оборвать «спич» Фарион: «Родители имеют полное право судиться. Детсад — это закрытое заведение, и приобщать к воспитанию детей людей без специального образования запрещено». В гороно говорят, что для наказания работников детсада не имеют полномочий. И. о. завдетсада Эмма Бубний признается: «Представители «Свободы» помогают нашему садику, и мы не возражали их просьбе раздать детям памятки о культуре речи ко Дню родного языка. Когда Фарион начала здороваться с дошколятами и разбирать их имена, прервать ее мы не осмелились, хоть и сами были возмущены». Сама соратница Тягнибока заявила, что как преподаватель украинского языка и литературы имеет право проводить подобные уроки. И настаивает: имена детей нужно произносить соответственно лексике и фонетике «мовы». Александра Харченкоукраина
Аватар користувача
Селянин
 
Повідомлення: 1846
З нами з: 27 червня 2008, 20:23
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 499 раз.

Номер повідомлення:#50


Повідомлення OLNIK » 02 березня 2010, 20:45

[QUOTE]Когда Фарион начала здороваться с дошколятами и разбирать их имена, прервать ее мы не осмелились, хоть и сами были возмущены»[/QUOTE]Вот-вот, - к ним приехал [qoute]начальник[qoute] и не могли они начальнику сказать, да езжайте Вы отсюда.Но есть же методика дошкольного образования, они должны были согласовать тему разговора, должны были учесть все нюансы.Они должностные лица, как это начальник отдела народного образования не имеет права влиять на [qoute]сеятелей[qoute] этого образования. А тут на весь мир- аморальный поступок того, кто должен ВОСПИТЫВАТЬ, приобщать к любви, добру и пр. Может и заикаться нельзя, и звуков отдельных в силу физического развития не произносить- нельзя, раз пошла в ход ФОНЕТИКА.[QUOTE]нужно произносить соответственно лексике и фонетике «мовы».[/QUOTE]Если аж преподаватель, то и сам должен [qoute]произносить[qoute] согласно лексике и фонетике. А не в перемешку [qoute]ужасный[qoute] и пр., а еще ,если уж аж преподаватель, то кроме произношения, надо бы еще и семантике слова учить. Интересно, что на это сказала бы Елизавета ІІ, услышь она такую интерпретацию своего имени?
OLNIK
 
Повідомлення: 13903
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15707 раз.
Подякували: 25370 раз.

Номер повідомлення:#51


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 00:35

Тю, ну ви і даєте : якась кобіта чогось там наговорила в дитсадочку, а ви прямо в шоці ! То її особиста думка. Для мене якось також дивно читати українською імена [qoute]Кіріл[qoute] або [qoute]Артьом[qoute] -кумедно це виглядає ! Це ніби не ім[qoute]я, а українська транскрипція. Хто бажає мати не ім[qoute]я, а транскрипцію ? Тим більше коли в українській мові є імена [qoute]Кирило[qoute] і [qoute]Артем[qoute]. Можна подумати, що російські варіанти таких імен такі вже безмежно чарівливі і неповторні, що варті аби їх викладали в оригіналі. Насправді таке бажання в написанні імен є [B]виключно [/B] проявом безмежної відданості російській мові та проявом комплексу меншовартості перед начебто [qoute]красивішою[qoute], [qoute]могутнішою[qoute] і [qoute]милозвучнішою[qoute] російською.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#52


Повідомлення Аріна » 03 березня 2010, 01:07

А я ще раз повторюю - провокація. Організована акція, мета якої викликати лють у населення.Треба відповісти на одне запитання - кому вигідно ділити народ?А Фаріон - підходяща маріонетка (хоча й щиро вірить у свою правоту) в руках тих, кому це вигідно.
Но а я из повиновения вышел,
За флажки: жажда жизни сильней,
Только сзади я с радостью слышал
Изумленные крики людей.
Аватар користувача
Аріна
 
Повідомлення: 328
З нами з: 20 червня 2006, 17:31
Дякував (ла): 193 раз.
Подякували: 311 раз.

Номер повідомлення:#53


Повідомлення Аріна » 03 березня 2010, 01:07

0
Но а я из повиновения вышел,
За флажки: жажда жизни сильней,
Только сзади я с радостью слышал
Изумленные крики людей.
Аватар користувача
Аріна
 
Повідомлення: 328
З нами з: 20 червня 2006, 17:31
Дякував (ла): 193 раз.
Подякували: 311 раз.

Номер повідомлення:#54


Повідомлення Оленка Справедлива » 03 березня 2010, 01:19

Jaine, это право любого человека - иметь то имя, которым его назвали родители или то, которое он выбрал себе сам. И уж точно не Вам решать, почему люди хотят быть Анной, а не Ганной, Михаилом, а не Мыхайлыком, и просто Лизой.Бабушку моего мужа родители при рождении назвали Алла, но поскольку она жила в селе, то как-то уж слишком гордо звучало это имя на фоне Гани, Мани и Калабани, пришлось переименовать в Галю.И уж точно не малюсенькие дети должны быть предметом манипуляции взрослых дебилов от политики.
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#55


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 14:39

Елена М, ну звичайно, якщо комусь хочеться назвати дитину [qoute]Дикою Розою[qoute] , [qoute]Ізаурою[qoute], [qoute]лимончиком[qoute], [qoute]Сідні[qoute], [qoute]Марією-Терезією[qoute]- це їх право, а дитина потім визначиться :чи не соромно їй ходити з таким ім[qoute]ям. Якщо ім[qoute]я іншомовного походження - так і роблять. Але імена [qoute]Міша[qoute], [qoute]Кіріл[qoute], [qoute]Ліза[qoute] -лише російський аналог українських імен : [qoute] Михайло[qoute]чи Мишко[qoute], [qoute]Кирило[qoute], [qoute]Єлизавета[qoute]. У мене немає комплексу меншовартості і я б не називала своїх дітей кумедними російськими іменами в українській транскрипції, а хто соромиться українських імен- у того існує цей самий комплекс меншовартості. В чому насправді існує проблема в нашій державі - проблема в русифікації. Імена- це лише одне із свідчень зазомбованості людей щодо того, що російська мова- начебто краща і модніша .
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#56


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 14:43

Нещодавно була передача про Аду Роговцеву. Так от, справжнє прізвище її- Роговець, але людина в роки СРСР мусила перевернула його, аби воно звучало по-радянськи- на російський манер.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#57


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 15:26

trew, йдеться про українців з українськими паспортами та , відповідно, українськими іменами на українській мові в паспорті громадянина України. Росіяни -в Росії. А у кого проблема з визначенням громадянсства - то це питання вирішується за бажанням громадянина. Де ви чули в українській мові людське ім[qoute]я -Тигр? Мені про таке не відомо. Це вірменське ім[qoute]я і має бути автентичне.Але ж ім[qoute]я (наприклад) [qoute]Михайло[qoute] чи [qoute]Кирило[qoute]- не російського походження і тому не бачу жодної розумної причини його перекручувати на російський манер.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#58


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 18:40

trew, зрозумійте мене правильно : я не заперечую права називати своїх дітей будь-якими іменами,- таке право у людей є і його неможливо відібрати, я зовсім не поділяю точки зору вищевказаної пані щодо походження імені [qoute]Ліза[qoute], і я на 100% впевнена, що у свідоцтві про народження того [qoute]Міші[qoute] зі Львова написано саме [qoute]Михайло[qoute], а не [qoute]Міша[qoute] чи [qoute][qoute]Міхаїл[qoute] і батьків він має саме українців, а не росіян, тому б цілком логічно і філологічно грамотно було б називати його [qoute]Мишком[qoute], а не [qoute]Мішею[qoute] на російський манер. А те, як називають цього хлопчика (не по документу)- [qoute]Міша[qoute] в тому випадку - саме той випадок обрусичення, якого його батьки напевно і не усвідомлюють, тому що за часів СРСР стало так прийнято називати чоловіків з таким іменем. І це не буде [qoute]насадженням[qoute] української культури, а роз[qoute]ясненням того, як вірно українською має звучати те чи інше ім[qoute]я. Інше питання, що роз[qoute]яснено тою пані це було зовсім не коректно, можливо це було саме провокацією для виклику [qoute]справедливого обуреня[qoute] серед певної категорії населення України. Якась тьотя (навіть не кандидат в президенти) щось там бовкнула- і люди в шоці ! ?? Справжній шок у мене викликає те, що наш Президент вважає Чехова-видатним українським поетом, Анну Ахматову називає Анною Ахметовою, два рази відмоидів строк у тюрмі, і т.п. і т.д. Тому якісь-там проблеми у депутата облради виглядають такою дурницею.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#59


Повідомлення Jaine » 03 березня 2010, 18:41

trew, зрозумійте мене правильно : я не заперечую права називати своїх дітей будь-якими іменами,- таке право у людей є і його неможливо відібрати, я зовсім не поділяю точки зору вищевказаної пані щодо походження імені [qoute]Ліза[qoute], і я на 100% впевнена, що у свідоцтві про народження того [qoute]Міші[qoute] зі Львова написано саме [qoute]Михайло[qoute], а не [qoute]Міша[qoute] чи [qoute][qoute]Міхаїл[qoute] і батьків він має саме українців, а не росіян, тому б цілком логічно і філологічно грамотно було б називати його [qoute]Мишком[qoute], а не [qoute]Мішею[qoute] на російський манер. А те, як називають цього хлопчика (не по документу)- [qoute]Міша[qoute] в тому випадку - саме той випадок обрусичення, якого його батьки напевно і не усвідомлюють, тому що за часів СРСР стало так прийнято називати чоловіків з таким іменем. І це не буде [qoute]насадженням[qoute] української культури, а роз[qoute]ясненням того, як вірно українською має звучати те чи інше ім[qoute]я. Інше питання, що роз[qoute]яснено тою пані це було зовсім не коректно, можливо це було саме провокацією для виклику [qoute]справедливого обуреня[qoute] серед певної категорії населення України. Якась тьотя (навіть не кандидат в президенти) щось там бовкнула- і люди в шоці ! ?? Справжній шок у мене викликає те, що наш Президент вважає Чехова-видатним українським поетом, Анну Ахматову називає Анною Ахметовою, два рази відcидів строк у тюрмі, і т.п. і т.д. Тому якісь-там проблеми у депутата облради виглядають такою дурницею.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Номер повідомлення:#60


Повідомлення Селянин » 03 березня 2010, 18:53

Шановна Jaine. А Вы не вважаэте, що таке [qoute]роз'яснення[qoute] [QUOTE] як вірно українською має звучати те чи інше ім[qoute]я[/QUOTE] це не быльш, як оборотна сторона монети, на іншому боці якої - так зване примусове [qoute]обрусіння[qoute]?Тобто у попередні часи одні особи вважали за можливе примусово [qoute]обрусіювати[qoute] українців, а зараз інші особи вважають можливим примусово [qoute]обукраїнювати[qoute] росіян? Тобто це явища одного порядку?І якщо ті дії вважати негідними і преступними, то і ці також. І чи не є це втручанням держави у особисте життя своїх громадян? То ж на мою думку, якщо не уподоблятися діям можновладців радянського періоду то взагалі необхідно припинити будь-які насильницькі дії по українізації своїх громадян, а стимулювати цю українізацію більш сучасними та ненасильницькими методами. Бо якщо інакше - то я не бачу жодної різниці між ідеологами русіфікації часів радянського союзу та сучасними ідеологами українізації.
Аватар користувача
Селянин
 
Повідомлення: 1846
З нами з: 27 червня 2008, 20:23
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 499 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Дозвiлля, п'ятниця

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів