Форум

Інформаційний ресурс

Шенгенская виза

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#31


Повідомлення Svetik08 » 20 липня 2011, 13:23

Итали, вы пишите что подаете "1. Нотариальную копию Свидоцтва
2. Нотариальную копию Посвидчення" и т.д., а перевод просто должен быть или нот. заверен?
Svetik08
 
Повідомлення: 16
З нами з: 11 червня 2008, 14:48
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Итали » 20 липня 2011, 16:56

Просто сама переводила, нот. не удостоверяла.
нот. копию свидоцтва и реестаційного можна не подавать-можна подать копию просто и оригиналі, но я им оригинали давать не хочу-делаю копии
Итали
 
Повідомлення: 345
З нами з: 24 вересня 2009, 16:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 7 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Жужа » 20 липня 2011, 22:04

Ув.Итали, у нас камнем преткновения стал период, за который я должна подтвердить свой доход: в турагентстве утверждают,что для посольства нужно показать доход за последние 2 квартала (тур в начале октября), а декларацию мы подаем годовую. Говорят, если предоставить годовую декларацию либо справку налоговой о доходах за год, визу могут не открыть...
Аватар користувача
Жужа
 
Повідомлення: 1534
З нами з: 07 березня 2006, 15:38
Дякував (ла): 901 раз.
Подякували: 2040 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#34


Повідомлення igor » 21 липня 2011, 09:31

Жужа звоните сами в консульство зачастую турагенства очень далекие, от меня как то тоже требовали бредовые доки я сам позвонил в консульство все выяснил и подал то что требует консульство а не агенство
igor
 
Повідомлення: 6231
З нами з: 01 вересня 2006, 12:00
Дякував (ла): 983 раз.
Подякували: 3089 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#35


Повідомлення Vatson » 21 липня 2011, 09:34

не знаю как для Италии, для Греции мі снимали копию годовой декларации и сами делали на себя справку о среднемесячном доходе исходя из декларации за предідущий год:чистій доход за год :12 мес.=среднемес.доход.Подошло.
Каждый вечер наступает вдруг
Если кушать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от такой устал,
Может, вспомнишь, курва,
За кого голосовал?
Аватар користувача
Vatson
 
Повідомлення: 22384
З нами з: 14 червня 2007, 15:04
Дякував (ла): 80964 раз.
Подякували: 45719 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#36


Повідомлення Итали » 22 липня 2011, 12:13

Жужа, на №33
Не знаю, получала визы и в начале и в конце года -всегда подавала только годовую декларацию-визы открывали без проблем. Ну нет у нас другого документа, подтверждающего доходы, так что теперь не ездить никуда ? :)
Ну можете еще для подстраховки сделать как в 35 сообщении написано-сами какую-то справку им наваяйте, хотя я ни разу такого не делала.
Итали
 
Повідомлення: 345
З нами з: 24 вересня 2009, 16:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 7 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#37


Повідомлення FINA. » 10 вересня 2011, 13:26

А якщо самому летіти до Чехії, як відкривати візу?
FINA.
 
Повідомлення: 6511
З нами з: 17 серпня 2007, 19:43
Дякував (ла): 1738 раз.
Подякували: 1681 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#38


Повідомлення MG » 10 вересня 2011, 13:29

FINA, турагентства тож открывают шенген для Чехии.
Аватар користувача
MG
 
Повідомлення: 18354
З нами з: 02 червня 2008, 17:24
Дякував (ла): 39667 раз.
Подякували: 28182 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#39


Повідомлення FINA. » 10 вересня 2011, 17:55

Подивилась ціни на готелі на букінгу і тіж готелі в турфірмі-в три (!) рази дорожче. Екскурсіі всі оплачуються додатково. Виходить платиш за переліт і трансфер. Запитала, якщо купую пакет без запропованих варіантів готелів. відкриєте візу - сказали по одному квитку посольство навряд чи відкриє візу.
FINA.
 
Повідомлення: 6511
З нами з: 17 серпня 2007, 19:43
Дякував (ла): 1738 раз.
Подякували: 1681 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#40


Повідомлення Yeti » 11 вересня 2011, 09:31

Я сам себе про доходы выписываю, копию трудовой не брал. Никаких справок с МЮ не брал. Пошел и сам честно получил визу на 1 год в Германию. Главное не забудьте справку "движение по счету" за последние полгода. Карточка должна быть "живая", тоесть "движение"(трансакции) должны быть еще полгода назад+парочку на протяжении этого самого полугода, т.к тем кто за три дня до похода в посольство открывал новый счет и брал справку с суммой, но без "движения" за полгода - просто отказывали.
Аватар користувача
Yeti
 
Повідомлення: 239
З нами з: 20 липня 2009, 16:50
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 33 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#41


Повідомлення FINA. » 11 вересня 2011, 09:43

А я думаю поштою відправити, от тільки що поки що квитків немає, планую поїхати з дитиною на шкільних канікулах, не визначалися на осінніх чи зимових, відкриють без квитків і без вказівки конкретної дати, нвприклад на рік?
FINA.
 
Повідомлення: 6511
З нами з: 17 серпня 2007, 19:43
Дякував (ла): 1738 раз.
Подякували: 1681 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#42


Повідомлення FINA. » 11 вересня 2011, 09:56

Місцева приналежност для подання заяв
Згідно з Віденською конвенцією про консульські відносини і Розпорядженням Європейського парламенту та Ради щодо Кодексу співтовариства про візи (т.зв. Візовий кодекс) Міністерство закордонних справ Чеської Республіки УХВАЛИЛО РІШЕННЯ, що з 18 квітня 2011 року у країнах, де Чеська Республіка має кілька представницьких органів, з а я в н и к и можуть подавати заяву на видачу візи та дозволу на перебування на території Чеської Республіки тільки до того представницького органу, в рамках консульського округу якого вони мають дозвіл на постійне або довгострокове перебування.

Принцип місцевої приналежності застосовується з причини підвищення ефективності та уточнення консульської практики і стосується не тільки України, але й інших країн, де Чеська Республіка має кілька консульських округів. Цей захід вводиться з метою забезпечення перевірки даних, зазначених у заявах на видачу, або ж інформації, наданої заявником під час співбесіди, яку доцільно проводити в місці проживання заявника. В індивідуальних вмотивованих випадках керівник дипломатичного представництва може дозволити зробити виняток з принципу місцевої приналежності (тобто надати дозвіл на подання заяви в консульській установі іншого консульського округу).

Консульські округи представницьких та консульських установ Чеської Республіки в Україні визначені таким чином:

1. Консульський відділ посольства Чеської Республіки в Києві:

Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області

2. Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові:

Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області

3. Генеральне консульство Чеської Республіки в Донецьку

Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, місто Севастополь та Автономна Республіка Крим

Візи та консульська інформація > СИСТЕМА ВІЗАПОІНТ

СИСТЕМА ВІЗАПОІНТ
СИСТЕМА ВІЗАПОІНТ

ВІЗАПОІНТ – це електронна система Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, за посередництвом якої іноземець має можливість зареєструватись для подання всіх видів заяв на видачу візи на перебування понад 90 днів на території Чеської Республіки.

Система ВІЗАПОІНТ служить і для реєстрації заявників на одержання дозволу на довгострокове або постійне проживання на території Чеської Республіки. У випадку цих заяв реєстрація є добровільною.

Метою системи ВІЗАПОІНТ є зокрема однаковий і справедливий підхід до кожного іноземця (заявника на отримання візи), забезпечення однакових умов для подання заяв на довгострокові візи у дипломатичній установі, підвищення ефективності візового процесу і не в останню чергу зручності для самого заявника.

Зареєструватись на подання візи заявник може на інтернет-сторінці www.visapoint.eu . Для здійснення реєстрації необхідно мати власну діючу електронну адресу. Заповнювати заявку необов’язково повинен сам заявник, тобто реєстрацію може здійснити як сам заявник, так і суб’єкт, який запрошує, або будь-яка інша особа. Реєстрація на подання заяви на видачу візи є безкоштовною. Здійснення реєстрації на подання заяви на візу не означає, що візу надано.

З метою подання заяви на візу на перебування понад 90 днів в системі ВІЗАПОІНТ повинен зареєструватись кожний заявник. Без належної попередньої реєстрації на подання заяви на візу у консульському відділі з іноземцем не буде здійснюватись бесіда і не буде розпочата процедура оформлення візи.



Початок роботи системи VISAPOINT

До уваги заявників на всі види віз понад 90 днів, дозволу на довгострокове або постійне проживання на території Чеської Республіки повідомляємо, що з 01.07.2009 р. за допомогою системи VISAPOINT (www.visapoint.eu) ви маєте можливість стати на чергу для подання документів до ГКЧР в м. Донецьку.
FINA.
 
Повідомлення: 6511
З нами з: 17 серпня 2007, 19:43
Дякував (ла): 1738 раз.
Подякували: 1681 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#43


Повідомлення Yeti » 11 вересня 2011, 10:56

FINA написав:А я думаю поштою відправити, от тільки що поки що квитків немає, планую поїхати з дитиною на шкільних канікулах, не визначалися на осінніх чи зимових, відкриють без квитків і без вказівки конкретної дати, нвприклад на рік?


Не откроют. Нужны билеты и бронь отеля.
Аватар користувача
Yeti
 
Повідомлення: 239
З нами з: 20 липня 2009, 16:50
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 33 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#44


Повідомлення Клер. » 19 вересня 2011, 10:13

Ділюсь досвідом.
Документи, які подавала в Французьке консульство:
1.оригінал і копію декларації,
2. довідку з податкової, що в минулому році мій чистий дохід склав ... суму,
3. Сама написала довідку, що здійснюю нот. діяльність по .. округу з .. числа по даний час.
4. Управління (дякую його працівникам) дало довідку, що я зареєстрована по ... округу, згідно стат. звіту за 1 півріччя 2011 року, нотаріус отримав плати ... гривень.
5. Копії документів, що підтверджують наявність майна.
Все перекладала англ. мовою.

В консульстві забрали все.

Просила мультивізу (туризм), дали на строк поїздки. Документи розглядались 4 робочих дні. В п"ятницю подали, в середу на сайті вже була інформація, що можна забирати.
Клер.
 
Повідомлення: 1381
З нами з: 25 грудня 2007, 14:48
Дякував (ла): 286 раз.
Подякували: 254 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#45


Повідомлення Jaine » 19 вересня 2011, 21:44

Про доходи - подавала копію річної декларації з перекладом, також завірену управою копію трудової книжки, довідку з банку про наявність коштів на картці.
Всі візи відкривала через турфірми, чомусь не має бажання стояти в чергах до посольств. Там насправді великі черги ????
Хоча, звісно, якщо бронювати готелі самостійно- можна суттєво зекономити.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#46


Повідомлення Клер. » 20 вересня 2011, 13:50

Jaine, черг нема зовсім. Ми приїхали до візового центру в 9.45 (назначено було на 10.30), в 10.00 вже були всередині. В візовому центрі ні хвилини не чекали, все швидко, грамотно і якісно. Є автомат, який фотографує (якщо фото не підійде), ксерокс безкоштовно.
На рахунок економії - не знаю, але величезний плюс, порівнюючи з агенствами - готелі бронювали в центрі міста - в Парижі, приміром, жили на відстані 10 хв. пішого ходу від Ейфелевої вежі, в Празі - 15 хв. від Вацлавської площі... Турагенства селять на краю міста, ввечері постійно думаєш, як встигнути на останню електричку метро... По грошах те ж саме, що і агенства, але в центрі...
Я склала маршрутний лист поїздки, де прописала, в якому готелі скільки будемо жити. Виходила в нас Чехія - 2 ночі, Франція - 5 ночей, німеччина, австрія.... і т.д. (їхали машиною, без нічлігів по дорозі ніяк). Теж забрали )))
Клер.
 
Повідомлення: 1381
З нами з: 25 грудня 2007, 14:48
Дякував (ла): 286 раз.
Подякували: 254 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#47


Повідомлення Halyna_84 » 07 лютого 2012, 19:46

Доброго дня, що робити, якщо мені відмовлять в довгостроковій візі? Туристична віза для мене не найкраще рішення..
Halyna_84
 

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#48


Повідомлення Жужа » 07 лютого 2012, 19:47

Шановний Адмін, як мені переглянути цю тему в цілому (з самого початку)?
Аватар користувача
Жужа
 
Повідомлення: 1534
З нами з: 07 березня 2006, 15:38
Дякував (ла): 901 раз.
Подякували: 2040 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#49


Повідомлення Vatson » 07 лютого 2012, 23:13

Жужа написав:Шановний Адмін, як мені переглянути цю тему в цілому (з самого початку)?

внизу в правом углу номера страниц темы, их листаете и читаете.
Каждый вечер наступает вдруг
Если кушать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от такой устал,
Может, вспомнишь, курва,
За кого голосовал?
Аватар користувача
Vatson
 
Повідомлення: 22384
З нами з: 14 червня 2007, 15:04
Дякував (ла): 80964 раз.
Подякували: 45719 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#50


Повідомлення Rissaline » 08 лютого 2012, 11:52

Клер. написав:На рахунок економії - не знаю, але величезний плюс, порівнюючи з агенствами - готелі бронювали в центрі міста - в Парижі, приміром, жили на відстані 10 хв. пішого ходу від Ейфелевої вежі, в Празі - 15 хв. від Вацлавської площі... Турагенства селять на краю міста, ввечері постійно думаєш, як встигнути на останню електричку метро... По грошах те ж саме, що і агенства, але в центрі...


Я готелі завжди обираю сама через мережу інтернет. Практично кожен нормальний готель має свій сайт, через який можна ознайомитися з сервісом та забронювати хорошу кімнату за прийняту ціну. Розчарувань ще не було жодного разу.
Imperare sibi maximum imperium est.
Аватар користувача
Rissaline
 
Повідомлення: 258
З нами з: 09 лютого 2011, 02:41
Дякував (ла): 92 раз.
Подякували: 187 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#51


Повідомлення chudo » 05 червня 2012, 14:27

слушайте а какую банковскую карточку лучше сделать для этих целей??? поделитесь опытом плиз)))
«Кто однажды обрел самого себя, тот уже ничего на этом свете утратить не может.
И кто однажды понял человека в себе, тот понимает всех людей.»
Цвейг С.
Аватар користувача
chudo
 
Повідомлення: 1074
З нами з: 15 березня 2011, 14:08
Дякував (ла): 551 раз.
Подякували: 632 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#52


Повідомлення Dali » 05 червня 2012, 16:49

Кредитка Віза або Мастер кард
"Порядочность и честность – слишком дорогие подарки. И не стоит их ждать от дешёвых людей." Вуди Аллен.
Аватар користувача
Dali
 
Повідомлення: 22192
З нами з: 10 лютого 2006, 21:43
Дякував (ла): 40106 раз.
Подякували: 39138 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#53


Повідомлення chudo » 06 червня 2012, 13:52

а банк по-надійніше?
«Кто однажды обрел самого себя, тот уже ничего на этом свете утратить не может.
И кто однажды понял человека в себе, тот понимает всех людей.»
Цвейг С.
Аватар користувача
chudo
 
Повідомлення: 1074
З нами з: 15 березня 2011, 14:08
Дякував (ла): 551 раз.
Подякували: 632 раз.

Re: Шенгенская виза

Номер повідомлення:#54


Повідомлення Dali » 06 червня 2012, 14:31

По-моєму, не має значення. В мене колись була кредитка від банку Надра. Навіть коли в них тут були проблеми і в нас ті картки ніхто не хотів брати, за кордоном розраховувалася. Зараз в мене ОТП і Приватбанк. На днях писали, що в них впав рейтинг.
"Порядочность и честность – слишком дорогие подарки. И не стоит их ждать от дешёвых людей." Вуди Аллен.
Аватар користувача
Dali
 
Повідомлення: 22192
З нами з: 10 лютого 2006, 21:43
Дякував (ла): 40106 раз.
Подякували: 39138 раз.

Поперед.

Повернутись в Дозвiлля, п'ятниця

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів