Форум

Інформаційний ресурс

Про книги!

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#31


Повідомлення Jaine » 30 серпня 2011, 21:06

Доктор ZAZ, скоро і ви знатимете, що таке "патріотизм" !!! Замість шкільного твору дитини почитайте щось серйозніше: Шевченка, Л.Костенко, Шкляра,Багряного -ви ж уже давно переросли дитячий вік! Якось не солідно дорослому дяді цитувати школяра.
Востаннє редагувалось Jaine в 31 серпня 2011, 10:27, всього редагувалось 1 раз.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Jaine » 30 серпня 2011, 21:09

Що означає зелена морда при вході у цю тему?
Те, що хтось поскаржився вихователям на те що дорослі тьоті і дяді читають книжки ?
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Semiramida » 30 серпня 2011, 22:36

Jaine написав:Що означає зелена морда при вході у цю тему?
Те, що хтось поскаржився вихователям на те що дорослі тьоті і дяді читають книжки ?

при створенні теми/повідомлення автору дається на вибір кілька значків, якими він може її позначити *HI*
а щодо шкільних творів, то Леся Українка, наприклад, взагалі почала писати з 9-ти років *YES*
Каждому человеку кажется, что он не каждый.
Аватар користувача
Semiramida
 
Повідомлення: 666
З нами з: 19 листопада 2009, 16:00
Дякував (ла): 160 раз.
Подякували: 206 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#34


Повідомлення Jaine » 31 серпня 2011, 10:20

Semiramida, дякую, пояснили. Лесю Українку варто почитати.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#35


Повідомлення Jaine » 31 серпня 2011, 10:26

ZAZ, я не маю нічого проти "російського духу" в Росії і поважаю російських патріотів -громадян Росії.
В Україні має бути "український дух".А ті, хто відчуває себе в Україні ніби "в гостях" мають і поводитися як чемні гості : поважати культуру господарів, довго не затримуватися і не командувати !
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#36


Повідомлення Vikami » 31 серпня 2011, 13:50

Лиза написав:Открыла для себя Джон Грея - это популярный автор многих книг, которые посвящены проблемам психологии... мне удалось прочитать пока 2 из 9 его произведений.Это " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры " и " Дети с небес".Книги довольно хорошие, рассказывает об обычных проблемах и ценностях, которые есть у каждого человека.После прочтения его книг исчезнет большинство причин быть несчастливыми в любви, в семье, в деловых отношениях. :-) Передала прочитаные книги детям молодоженам как пособие. но у них пока нет интереса к прочтению


Я читала " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры " (мені її друг рекомендував).
Дуже довго її читала, можна сказати, примушувала себе її читати, тому що друг про неї відгукувався майже як Ви.

Особисто моя думка, що Д.Грей як раз з тих авторів, котрі у своїй творчості переслідують тільки матеріальний інтерес. Читала, що він проводить багато різних семінарів, тренінгів і тому подібних "розводняків". N-кількість сторінок цієї книги просто "води", "из пустого в порожнее", як говорять. Одну думку автора можна було вмістити в декілька речень, а не "розтягувати" на декілька глав.
Вибачте, може дуже різко я висловилася про цього автора, але це я тільки на нього злюся за даремно витрачений час.
Аватар користувача
Vikami
 
Повідомлення: 176
З нами з: 07 квітня 2011, 14:27
Дякував (ла): 72 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#37


Повідомлення Vatson » 31 серпня 2011, 14:00

Я читала " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры " (мені її друг рекомендував).
Дуже довго її читала, можна сказати, примушувала себе її читати, тому що друг про неї відгукувався майже як Ви.

Особисто моя думка, що Д.Грей як раз з тих авторів, котрі у своїй творчості переслідують тільки матеріальний інтерес. Читала, що він проводить багато різних семінарів, тренінгів і тому подібних "розводняків". N-кількість сторінок цієї книги просто "води", "из пустого в порожнее", як говорять. Одну думку автора можна було вмістити в декілька речень, а не "розтягувати" на декілька глав.
Вибачте, може дуже різко я висловилася про цього автора, але це я тільки на нього злюся за даремно витрачений час.

полностью согласна с Вашей позицией, я эту книжку так полностью и не осилила, там тупо растянуто его мнение.
Каждый вечер наступает вдруг
Если кушать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от такой устал,
Может, вспомнишь, курва,
За кого голосовал?
Аватар користувача
Vatson
 
Повідомлення: 22384
З нами з: 14 червня 2007, 15:04
Дякував (ла): 80964 раз.
Подякували: 45719 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#38


Повідомлення Vikami » 31 серпня 2011, 14:07

Vatson написав:
Я читала " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры " (мені її друг рекомендував).
Дуже довго її читала, можна сказати, примушувала себе її читати, тому що друг про неї відгукувався майже як Ви.

Особисто моя думка, що Д.Грей як раз з тих авторів, котрі у своїй творчості переслідують тільки матеріальний інтерес. Читала, що він проводить багато різних семінарів, тренінгів і тому подібних "розводняків". N-кількість сторінок цієї книги просто "води", "из пустого в порожнее", як говорять. Одну думку автора можна було вмістити в декілька речень, а не "розтягувати" на декілька глав.
Вибачте, може дуже різко я висловилася про цього автора, але це я тільки на нього злюся за даремно витрачений час.

полностью согласна с Вашей позицией, я эту книжку так полностью и не осилила, там тупо растянуто его мнение.


В мене залишилось 5 сторінок, які я принципово не стала читати, таким чином висловивши свій протест (хоча треба було раніше це зробити). *CRAZY*
Заховала книжку на шафу, хоча треба її взагалі то власнику віддати *SCRATCH*
Аватар користувача
Vikami
 
Повідомлення: 176
З нами з: 07 квітня 2011, 14:27
Дякував (ла): 72 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#39


Повідомлення Jaine » 02 вересня 2011, 15:40

Навіть її назва " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры "- свідчить про якийсь примітівізм, автор навіть не постарався придумати щось цікавіше.
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#40


Повідомлення Vikami » 02 вересня 2011, 16:12

Jaine написав:Навіть її назва " Мужчины с Марса,Женщины с Венеры "- свідчить про якийсь примітівізм, автор навіть не постарався придумати щось цікавіше.


Я вважаю, що саме назва - єдине цікаве, що є в цій книженції. ИМХО
Та і не в назві справа.
От, наприклад, "Похороните меня за плинтусом". Дивна назва, правда? Я довго вагалася читати її чи ні. А як виявилося, книга цікавенна! І досі я не розгадала загадку автора та і напевно не розгадаю.
І ось ще для мене дивина: улюблена назва "Легкое дыхание". Ні книга улюблена, а сама назва.
Аватар користувача
Vikami
 
Повідомлення: 176
З нами з: 07 квітня 2011, 14:27
Дякував (ла): 72 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#41


Повідомлення Доктор ZAZ » 02 вересня 2011, 16:30

книжки зло!
Приєднані файли
1275.JPG
девчёнки, не рискуйте.
1275.JPG (102.17 KIB) Переглянуто 63872 разів
Когда начинают часто говорить о патриотизме, значит - опять что-то украли
Аватар користувача
Доктор ZAZ
 
Повідомлення: 10860
З нами з: 03 січня 2006, 19:13
Дякував (ла): 4836 раз.
Подякували: 13849 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#42


Повідомлення Jaine » 02 вересня 2011, 20:53

Vikami, звісно, що по назві судити про зміст не варто, але у тому випадку саме так. Я також чула про цю книгу, але навіть сама назва мене відштовхнувлі, і , бачу, недарма. А от назва "Похороните меня за плинтусом"- дотепна, можливо і книга буде також :)
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#43


Повідомлення мулатка » 03 вересня 2011, 09:49

Доктор ZAZ написав:книжки зло!

:clap:
Не в общем,
в частности - для тех, кто дочитался до состояния архилоха!

Этим частностям книги во вред,
все равно не появился интеллект!
мулатка
 

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#44


Повідомлення sello » 03 вересня 2011, 18:55

Купил электронную книгу Prestigio Libretto PER3072B. Встроенная память 2 ГБ, поддержака микро - СД 16ГБ. Закачал .....надцать книг. Фильмов ... надцать. Качаю в основном с http://reeed.ru/lib/authors/maikl_konnelli/ так как на этом сайте есть формат ePub. Для моего зрения - в самый раз, крупняк.

После прочтения всего Коннелли сейчас читаю Патриция Корнуэлл.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#45


Повідомлення Jaine » 03 вересня 2011, 19:44

для тех, кто дочитался до состояния архилоха!

Щось я таких не зустрічала жодного разу. Крім тих, хто при СРСР (наприклад) начитався, а потім різко принив читати і вважає, що свою міру вибрав ! І все одно це не той випадок. :naughty:
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#46


Повідомлення Jaine » 03 вересня 2011, 19:46

sello, порадьте з прочитаного щось повчальне, щоб не лише час втратити, а й дізнатися щось нове. А то книг багато....
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#47


Повідомлення sello » 03 вересня 2011, 22:17

Эрих Мария Ремарк: Черный обелиск, Ночь в Лиссабоне, Жизнь взаймы (у меня и фильм есть с Аль Пачино в главной роли 1978 год) и вообще всего читать и перечитывать. Каждый раз - как новая книга! Одно слово - классика. А еще раскопал фильмы по его книгам: "На западном фронте без перемен" - 1938 г.; "Три товарища" - 1938 год, Время любить, время умирать" - 1958 год. Уууууууууууууу! Хоть и черно-белые, но от этого только выигрывают.

Ирвин Шоу: Вечер в Византии, Ночной портье, Молодые львы, Люси Краун, Вершина холма. (есть фильм "Ночной портье" 1973 года, правда на английском.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#48


Повідомлення sello » 03 вересня 2011, 22:24

А, вот еше из познавательного, Владимир Цветов "Пятнадцатый камень сада Рёандзи". О Японии. Издание 1986 года, но прочитаешь и такая тоска берет: никогда Украина не достигнет уровня Японии даже 1986-го года.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#49


Повідомлення Льолік » 05 вересня 2011, 10:15

sello написав:Купил электронную книгу Prestigio Libretto PER3072B. Встроенная память 2 ГБ, поддержака микро - СД 16ГБ. Закачал .....надцать книг. Фильмов ... надцать. Качаю в основном с http://reeed.ru/lib/authors/maikl_konnelli/ так как на этом сайте есть формат ePub. Для моего зрения - в самый раз, крупняк.

После прочтения всего Коннелли сейчас читаю Патриция Корнуэлл.

А чего не Покетбук? Читает все (реально все) форматы, в том числе и ворд и пдф. Еще и отечественная.
Купуйте українське!
Аватар користувача
Льолік
 
Повідомлення: 13872
З нами з: 25 січня 2007, 13:53
Дякував (ла): 3688 раз.
Подякували: 13263 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#50


Повідомлення Льолік » 05 вересня 2011, 10:17

sello написав:Эрих Мария Ремарк: Черный обелиск, Ночь в Лиссабоне, Жизнь взаймы (у меня и фильм есть с Аль Пачино в главной роли 1978 год) и вообще всего читать и перечитывать. Каждый раз - как новая книга! Одно слово - классика. А еще раскопал фильмы по его книгам: "На западном фронте без перемен" - 1938 г.; "Три товарища" - 1938 год, Время любить, время умирать" - 1958 год. Уууууууууууууу! Хоть и черно-белые, но от этого только выигрывают.

Ирвин Шоу: Вечер в Византии, Ночной портье, Молодые львы, Люси Краун, Вершина холма. (есть фильм "Ночной портье" 1973 года, правда на английском.

Ремарк, честно, меня повергает в уныние.
Шоу - да.
Очень нравится Сомерсет Моэм.
Аватар користувача
Льолік
 
Повідомлення: 13872
З нами з: 25 січня 2007, 13:53
Дякував (ла): 3688 раз.
Подякували: 13263 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#51


Повідомлення sello » 05 вересня 2011, 11:46

Покер бук - в основном с "чернильным экраном", а я хотел с ТФТ. И вес у Покетов под 500 грамм, тяжеловаты будут. А дело то к старости, силы убывают :'(

Согласен, Ремарк тяжеловес, но так шо спрашивали то и написал))) Я "Ночь в Лиссабоне" раза четыре откладывал и потом возвращался.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Бывает же так. Хотел в том сообщении порекомендовать и Сомерсета Моэма, да подумал, что достаточно.
Сам перечитываю его периодически, особенно цикл так называемых "Колониальных рассказов".
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#52


Повідомлення Льолік » 05 вересня 2011, 12:17

sello написав:Покер бук - в основном с "чернильным экраном", а я хотел с ТФТ.

Это с цветным, штоле?
А накуя в Вам буквы цветные? ИМХО в чернильном и весь смысл ебуки. Заряда на много хватает и глаза не напрягаются.
Аватар користувача
Льолік
 
Повідомлення: 13872
З нами з: 25 січня 2007, 13:53
Дякував (ла): 3688 раз.
Подякували: 13263 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#53


Повідомлення Jaine » 05 вересня 2011, 12:37

sello, дякую.
С.Моема читала, подобається. Ремарка також. Не усі твори, звісно...Коли починаю читати щось із класики іноземеної, - виявляється , що цей твір уже колись читала.....Імен авторів не запам"ятовую....... :D
Спробуйте почитати "На восток от Эдема" Дж. Стейнбек (лауреат Нобелівської премії з літератути). Це новий для мене автор. Була б цікава ваша думка .
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#54


Повідомлення sello » 05 вересня 2011, 12:42

Льолік написав:
sello написав:Покер бук - в основном с "чернильным экраном", а я хотел с ТФТ.

Это с цветным, штоле?
А накуя в Вам буквы цветные? ИМХО в чернильном и весь смысл ебуки. Заряда на много хватает и глаза не напрягаются.


Не, ну буквы то не цветные. Подсветка экрана встроенная. Восемь уровней подсветки. Можно ночью без лампы читать. И в охотку, фильмы закачать и смотреть без всякой конвертации. Зарядка конечно меньше держит чем у чернильных. Только чтение - дня 2-3; если фильмы - то часов 6-8.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#55


Повідомлення sello » 05 вересня 2011, 12:48

Jaine написав:sello, дякую.
С.Моема читала, подобається. Ремарка також. Не усі твори, звісно...Коли починаю читати щось із класики іноземеної, - виявляється , що цей твір уже колись читала.....Імен авторів не запам"ятовую....... :D
Спробуйте почитати "На восток от Эдема" Дж. Стейнбек (лауреат Нобелівської премії з літератути). Це новий для мене автор. Була б цікава ваша думка .


Как то начал читать "Заблудившийся автобус", но "не пошел". Может я не стой ноги встал. В любом случае классик, он и есть классик. Признан во всем мире.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#56


Повідомлення OLNIK » 05 вересня 2011, 12:49

А как Вам Генрих Бёлль?
OLNIK
 
Повідомлення: 13903
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15707 раз.
Подякували: 25370 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#57


Повідомлення Jaine » 05 вересня 2011, 12:56

"на восток от Эдема" захоплює, але десь після 30-50 сторінок. Треба почати... :D
"Для того, зрозуміти українську політику, ви повинні пам'ятати, що українці дали англійській мові два слова: мазохізм і анархія" (Андрій Курков )
Аватар користувача
Jaine
 
Повідомлення: 6310
З нами з: 01 липня 2007, 15:26
Дякував (ла): 2798 раз.
Подякували: 4356 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#58


Повідомлення Льолік » 05 вересня 2011, 14:18

sello написав: Не, ну буквы то не цветные. Подсветка экрана встроенная. Восемь уровней подсветки. Можно ночью без лампы читать. И в охотку, фильмы закачать и смотреть без всякой конвертации. Зарядка конечно меньше держит чем у чернильных. Только чтение - дня 2-3; если фильмы - то часов 6-8.

Это все хорошо, но 2-3 дня против 2 месяцев на Покетбуке при ежедневном чтении...
Так что "меньше держит" - это громко сказано.
Для таких целей как у вас я бы айпэд приобрел...
Кроме функциональности еще и понтов выше крыши))))))))
Аватар користувача
Льолік
 
Повідомлення: 13872
З нами з: 25 січня 2007, 13:53
Дякував (ла): 3688 раз.
Подякували: 13263 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#59


Повідомлення sello » 05 вересня 2011, 18:18

Айпэд...... тю тю тю, борони Боже! С Айпэдом только либо в Верховной раде (я мордой лица не вышел) либо в зале суда як обвинувачувальний (Тимошенко) *STOP*
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14101
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27146 раз.
Подякували: 33023 раз.

Re: Про книги!

Номер повідомлення:#60


Повідомлення VITAminka » 05 вересня 2011, 19:38

Sello, сколько Ваш прибор для чтения (электронная книга) стоит?
Я живу, как положено, а положено у меня на всё!!!
Аватар користувача
VITAminka
 
Повідомлення: 7034
З нами з: 21 травня 2009, 18:38
Дякував (ла): 811 раз.
Подякували: 2560 раз.

Поперед.Далі

Повернутись в Дозвiлля, п'ятниця

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів