Форум

Інформаційний ресурс

СПАДЩИНА

СПАДЩИНА

Номер повідомлення:#1

Повідомлення irinarotach@gmail.com » 10 квітня 2019, 10:57

В 2017 році видано свідоцтво про право на спадщину на квартиру спадкоємцю - дружині, через рік син продовжив строк для прийняття спадщини, подав мені заяву на прийняття, 3 місяці пройшло, завтра син хоче прийти написати заяву на видачу йому свідоцтва про право на спадщину на 1/2 частину квартири. Я склала лист дружині такого змісту:
У зв’язку із зверненням до мене іншого спадкоємця про видачу йому свідоцтва про право на спадщину за законом по спадковій справі № ___ після померлого ____року ____, я, ПІБ, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, прошу з’явитися до мене для внесення змін до раніше виданого Вам Свідоцтва про право на спадщину за законом на квартиру ____.
Інформацію про дату та час для видачі Вам Свідоцтва про право на спадщину за законом у зв’язку із несенням змін, Ви отримаєте попередньо зателефонувавши до мене, ПІБ, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, за телефоном ____ з понеділка - п’ятницю з 10 години до 17 години.
Ви повинні мати при собі оригінали наступних документів:
Я повинна писати прийшов до мене син померлого, ПІБ, якому надано додатковий строк для прийняття спадщини згідно рішення суду????
irinarotach@gmail.com

Повідомлення: 1
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів