Форум

Інформаційний ресурс

Допоможіть, КВАРТИРА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІД ОФІС

Номер повідомлення:#31


Повідомлення MG » 21 травня 2010, 02:10

Cана, може й не [qoute]коварный замысел[qoute], а додаткові грошики, я не знаю.. де собака.., а про [qoute]Увидим..[qoute] пам[qoute]ятаю.Бо у витягу відмітку внизу я прочитала, та не надала їй відповідного значення відразу.А у мене Сторона запитала, чи не є це суперперешкодою...Думки [qoute]остальних[qoute] з саме цього питання, вже (вибачте за відвертість іноді маю і свою думку) мене не цікавлять, бо ще ТОДІ я для себе визначилась (про законність підстав відмітки і таке інше.. )так що цей перл- і не перл, і не кримінал:0))))а, взагалі, ця тема не Америка, стара, як світ, вже її торік обговорювали..
Аватар користувача
MG
 
Повідомлення: 18354
З нами з: 02 червня 2008, 17:24
Дякував (ла): 39667 раз.
Подякували: 28182 раз.

Номер повідомлення:#32


Повідомлення Сана » 21 травня 2010, 02:57

Минулого року я такої теми якось не побачила...Хоча, можливо, й бачила, та просто не запам[qoute]ятала... Бо на практиці така відмітка мені не траплялася жодного разу.Хоча не виключено, що наше БТІ також піде таким шляхом та буде таким чином [qoute]вдосконалюватися[qoute] :-(Побачимо...:-)
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Re: Допоможіть, КВАРТИРА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІД ОФІС

Номер повідомлення:#33


Повідомлення Zuvapa » 30 квітня 2018, 23:22

На самом деле все равно где офис, главное как его обставить и на сколько удобно сделать все. Я например узнал что сейчас цена на шкаф купе в зал https://vitalmebli.com.ua/shkafy-kupe-standart/shkafi-kupe-v-gostinuyu/ очень хороша и взял себе в офис, он просто отлично вписался, хорошо выглядит.
Zuvapa
 
Повідомлення: 1
З нами з: 06 лютого 2017, 23:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Допоможіть, КВАРТИРА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІД ОФІС

Номер повідомлення:#34


Повідомлення sello » 01 травня 2018, 22:47

Zuvapa написав:На самом деле все равно где офис, главное как его обставить и на сколько удобно сделать все. Я например узнал что сейчас цена на шкаф купе в зал https://vitalmebli.com.ua/shkafy-kupe-standart/shkafi-kupe-v-gostinuyu/ очень хороша и взял себе в офис, он просто отлично вписался, хорошо выглядит.

Сертификацию не пройдут. Должны быть несгораемые и иметь свободное место для скелета.
Важко працювати з людьми, особливо з живими.
Аватар користувача
sello
 
Повідомлення: 14087
З нами з: 21 січня 2006, 00:06
Дякував (ла): 27121 раз.
Подякували: 32987 раз.

Поперед.

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів