Форум

Інформаційний ресурс

Допоможіть, КВАРТИРА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІД ОФІС

Номер повідомлення:#1


Повідомлення peteroff » 11 вересня 2008, 19:39

Шановні колеги, в Довідці БТІ на квартиру є застереження: квартира використовується під офіс. На що це впливає і чи можна прийняти таку довідку для купівлі-продажу та наступної іпотеки?
peteroff
 
Повідомлення: 217
З нами з: 04 травня 2007, 18:19
Дякував (ла): 14 раз.
Подякували: 1 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення alena_77 » 11 вересня 2008, 19:47

По-моему это влияет на уплату продавцом подоходного налога 5% как за нежилое помещение.
Де ми з тобою будем, коли закінчиться їхня війна?
Чи вистачить нам сили зробити так, щоби впала стіна.
Аватар користувача
alena_77
 
Повідомлення: 4199
З нами з: 26 серпня 2008, 18:26
Дякував (ла): 2160 раз.
Подякували: 3020 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Шапокляк » 11 вересня 2008, 19:48

Чесно кажучи, перший раз таке чую. Вважаю, якщо квартира не виведена з жилого фонду, то не їх, вибачте, собаче діло, під що використовується квартира. І на яких підставах БТІ це написало?
Шапокляк
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення Щаслива » 11 вересня 2008, 19:49

я б змусила переписати довідку, не може такого бути, адже квартира - це житлове приміщення, а офіс - нежитлове!
Щаслива
 
Повідомлення: 851
З нами з: 07 лютого 2007, 20:37
Дякував (ла): 35 раз.
Подякували: 4 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення igor » 11 вересня 2008, 20:09

Джені а ви зустрічали в законодавсті визначення офіс?
igor
 
Повідомлення: 6231
З нами з: 01 вересня 2006, 12:00
Дякував (ла): 983 раз.
Подякували: 3089 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення slip » 11 вересня 2008, 20:44

peteroff особисто я не бачу ніяких перешкод для посвідчення договору на підставі цієї довідки
slip
 
Повідомлення: 438
З нами з: 05 серпня 2006, 13:58
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 6 раз.

Номер повідомлення:#8


Повідомлення notarbai » 11 вересня 2008, 22:58

шапокляк:а БТИ интересно, заставляет Вас переписывать договора, когда по их мнению часто там бывает что-то не так???шапокляк и джени:довожу до вашего сведения, что справка -характеристика (вытяг с Реестра прав собстенности) выдаётся БТИ с обязательным выходом на место и в ней констатируется фактическая ситуация по объекту, поскольку в юрдокументах объект идёт как квартира а на самом деле техник не увидел там ёё, поскольку она используеться как офис, для того чтобы застраховать себя прежде всего и не передать банку в ипотеку неизвестно что по факту, написал такую отметку, в том числе и для Вас! а то что это предложение заставило Вас напрячся и сушить мозги, это другое дело так что на счёт [qoute]собачьего дела[qoute] не нужно горячиться.и кроме того в некоторых городах квартиры с жилого фонда не выводяться (дабы не сокращать его), а исполкомы пишут [qoute]дать разрешение на временное использование квартиры без выведения из жилфонда под..... и реконструкцию [qoute]....., тупость но факт
notarbai
 
Повідомлення: 341
З нами з: 30 липня 2008, 17:29
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 339 раз.

Номер повідомлення:#9


Повідомлення Vanda » 12 вересня 2008, 11:41

БТИ, а вот действительно - чем предусмотрено то, что в Вытяге констатируется регистратором под что используется квартира? Законодательством запрещено использовать жилье для нужд помышленного характера. И все. Все остальное разрешено!!!! Даже некоторые нормы специально указывают на то, что жилье может использоваться для чего-то иного, кроме проживания. Например, то же положение о рабочем месте нотариуса допускает использовать под офис жилье. Я соглсна с Джені насчет того, что регистратор БТИ должен отражать в Вытяге то, что ему положено отразить согласно Порядка, а не то [qoute]чтобы застраховать себя прежде всего и не передать банку в ипотеку неизвестно что по факту[qoute]! У банков есть свои [qoute]правила[qoute] как брать в ипотеку, они тоже [qoute]мониторят[qoute], выходят на место и т.д.И опять же к вопросу - так что же такое [qoute]офис[qoute], и чем же предусмотрено, что офис - это нежилое помещение? Джені, Vitaliy - где вы нашли эти нормы?Лично я тоже не вижу никаких преград для удостоверения договора
Vanda
 
Повідомлення: 3362
З нами з: 19 липня 2007, 11:15
Дякував (ла): 1636 раз.
Подякували: 3173 раз.

Номер повідомлення:#10


Повідомлення S.Wetochka » 12 вересня 2008, 11:59

Хочте вірте, хочте ні, але така історія була у менеБТІ написало мені в витягу і в технічному паспорті, що квартира використовується як офісДовго воювала, доказувала і не змогла, через рішення суду зареєструвала як нежитлове пимущення(офіс)Страна непуганих......
S.Wetochka
 
Повідомлення: 2703
З нами з: 06 червня 2007, 16:50
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 516 раз.

Номер повідомлення:#11


Повідомлення *Женская Логика* » 12 вересня 2008, 12:27

да...я шо таке офіс..... чим БТІ керувалось даючи таке визначення..... треба б і нам знати шо це таке.... ознаки об[qoute]єкту..... бо є житловий фонд...є не житловий..... а шо таке офіс..... недивно що БТІ завалені судовими позовами.... таку примітку можливо пояснити лише одним..... не дали грошей, нате Вам гранату у Вашу спину!
Полжизни выживаешь,
Полжизни доживаешь...
Аватар користувача
*Женская Логика*
 
Повідомлення: 6052
З нами з: 31 січня 2007, 14:11
Дякував (ла): 286 раз.
Подякували: 633 раз.

Номер повідомлення:#12


Повідомлення S.Wetochka » 12 вересня 2008, 12:43

Да грошей їм не давала, бо вважала, що за 20 років праці у нас склалися добрі стосункиЗавжди нормально вирішували всі питання, а це питання їх як заклинило, що у мене був шок
S.Wetochka
 
Повідомлення: 2703
З нами з: 06 червня 2007, 16:50
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 516 раз.

Номер повідомлення:#13


Повідомлення Vолодимир » 12 вересня 2008, 12:45

Юридичного значення ця відмітка не має . Квартира є квартира .
РОБІТЬ ДОБРО І ЗЛО ЗНИКНЕ САМО ПО СОБІ.
Vолодимир
 
Повідомлення: 15973
З нами з: 21 липня 2005, 21:47
Дякував (ла): 23252 раз.
Подякували: 25656 раз.

Номер повідомлення:#15


Повідомлення Nonna » 12 вересня 2008, 13:03

в толковом словаре значение слова [qoute]офис[qoute] не нашла. office - пост , должность , служба , министерство , ведомство ,контора, кабинет , комната - почему из всего многообразия перевода этого слова БТИ выбрало именно [qoute]офис[qoute] ???А может это контора или ведомство ? Правильно сказала Мы сами не местные , есть жилое и нежилое .
Аватар користувача
Nonna
 
Повідомлення: 31176
З нами з: 15 грудня 2006, 15:58
Дякував (ла): 30690 раз.
Подякували: 52204 раз.

Номер повідомлення:#16


Повідомлення Астра » 12 вересня 2008, 13:24

Сегодня используется под офис, завтра убрал столы, поставил мебель как в обычной квартире - вот вам и квартира. В чем кардинальное отличие этих помещений? БТИ еще не додумались указывать, что данная комната вместо спальни используется как кабинет, а гостиная как тренажерная?
Астра
 
Повідомлення: 774
З нами з: 15 березня 2008, 16:19
Дякував (ла): 322 раз.
Подякували: 661 раз.

Номер повідомлення:#17


Повідомлення igor » 12 вересня 2008, 14:12

А чого буває і таке пишуть.
igor
 
Повідомлення: 6231
З нами з: 01 вересня 2006, 12:00
Дякував (ла): 983 раз.
Подякували: 3089 раз.

Номер повідомлення:#18


Повідомлення Деметра » 12 вересня 2008, 14:18

БТИ, техник проверяет наличие перепланировок, пристроек и т. д. , а что там это не его дело. У меня утром и днем офис, а вечером и ночью квартира. Я бы отправила переделать справку. Не выведено из жилого фонда - квартира.
Деметра
 
Повідомлення: 369
З нами з: 23 березня 2007, 20:15
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.

Номер повідомлення:#19


Повідомлення Stella Artois » 12 вересня 2008, 14:41

В статье 383 ГК четко написано. А то что пишет БТИ не имеет в данном случае никакого значения. Налогом облагается как обычная квартира.
Все наши сетования по поводу того, чего мы лишены, проистекают от недостатка благодарности за то, что мы имеем. (Даниель Дефо)
Аватар користувача
Stella Artois
 
Повідомлення: 762
З нами з: 12 вересня 2008, 12:51
Дякував (ла): 322 раз.
Подякували: 530 раз.

Номер повідомлення:#20


Повідомлення Miri » 12 вересня 2008, 15:37

А у нас представители БТИ на квартиры не ходят, только нежилые и дома.
Miri
 

Номер повідомлення:#21


Повідомлення Зав.господарством » 12 вересня 2008, 15:40

Обговорення та тлумачення слова [qoute]ОФІС[qoute] дуже цікаве питання і дуже важке питання. Я прихожу в це приміщення о 9-00, приймаю їжу тричі протягом дня, і залишаю приміщення о 23-30. У приміщенні у нас чисто, нема бруду, є кілька столів, є два дівани, є знаряддя та пристрої для приготування їжи, є санвузол. Да в це приміщення з 9-00 до 17-00 приходять люди, яких приймає нотаріус. Так це ОФІС чи це КВАРТИРА?
Зав.господарством
 

Номер повідомлення:#22


Повідомлення Netland » 12 вересня 2008, 15:40

А писати нічого зайвого і не потрібно,бо як говорив Чехов[qoute]краткость-сестра таланта[qoute].Тим більше якщо ця фраза і не має ніякого юридичного значення,нема поняття в законі поняття офісу як такого,цивільне законодавство його не визначає,навіщо нотаріусу переварювати чиїсь суб'єктивні домисли ? Я також би вимагав би міняти довідку.
Netland
 
Повідомлення: 564
З нами з: 13 березня 2008, 02:24
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 228 раз.

Номер повідомлення:#23


Повідомлення Зав.господарством » 12 вересня 2008, 16:14

А з іншого боку, БТІ [qoute]правильно[qoute] пише, треба давати оцінку стану приміщення. Наприклад: квартира бомжів - квартира використовується під [qoute]стойло[qoute] або [qoute]рюмочну[qoute], квартира де працюють [qoute]дівчата[qoute] - квартира використовується під [qoute]бордель[qoute], квартира з наркоманами - [qoute]притон[qoute]....
Зав.господарством
 

Номер повідомлення:#24


Повідомлення Marysia. » 12 вересня 2008, 16:30

Зав.господарством, Шапокляк+100%Рекомендую, вам peteroff, воспользоваться советами коллег и отправить данное произведение в МЮ с просьбой так дальше и делать, как посоветовал Зав.господарством, пусть таки пишут [qoute]бомжатник[qoute] или [qoute]бордель[qoute], [qoute]закусочная[qoute], [qoute]запивочная[qoute] и т.д.что б все знали что такое происходит в данной квартире и в данном помещении, засранкам-хозяйкам писать вместо слова [qoute]санузел[qoute]- сральник ... Они видно решили, что им дали полномочия правоохранительных органов и теперь мы еще и спецов от БТИ будем бояться, потому, как ан не пондравилось такому технику(видно класса 4 он закончил с такой профессией), наша с вами квартирка, вот и будет писать всякую хрень. Мне только интересно, этотвытяг ведь поджписывает то не техник, а человек с высшим образованием, у него ведь как и нас инструкция есть в ней четко прописано что можно,а что нельзя писать в таком документе
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#25


Повідомлення Шапокляк » 12 вересня 2008, 17:01

Якбиш-то всі техніки БТІ читали свої інструкції, а ще краще розуміли, що там написано, менше б було проблем і у громадян і нам нотарусам, не треба було б, як сказала шановна колега БТІ : [qoute]напрячся и сушить мозги[qoute].Я згодна, що іноді нотаріуси допускають помилки у Договорах із-за чого виникають кумедні казуси, але на фоні Витягів БТІ це навіть не квіточки.
Шапокляк
 

Номер повідомлення:#26


Повідомлення LL » 13 вересня 2008, 05:11

[B]Володимир + 1[/B]
LL
 

Номер повідомлення:#27


Повідомлення Scarlett » 20 травня 2010, 22:19

возвращаясь к этому вопросу. третий раз за месяц приносят такие документы с такой отметкой. 2 раза послала менять вытяг, никто не вернулся. благополучно сделали у коллег. сегодня просмотрела темку и решила документы принять в работу. просто интересно, это сейчас модно в БТИ?
Я обещала быть хорошей… Но, если услышите стрельбу — значит у меня не получилось!
Аватар користувача
Scarlett
 
Повідомлення: 2171
З нами з: 08 липня 2008, 17:45
Дякував (ла): 1598 раз.
Подякували: 3436 раз.

Номер повідомлення:#28


Повідомлення Сана » 20 травня 2010, 22:31

Нет, похоже, это - мода Вашей области.Но Вам-то беспокоиться нечего, Вас это никак не касается: ну, пишут, - так пускай себе пишут могут даже цветочки нарисовать! :-)
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Номер повідомлення:#29


Повідомлення MG » 20 травня 2010, 23:25

ні Сана, не в одній області. Бачила теж цю дурницю.В минулому році, цей нюанс відобразила в заяві Дарувальників:[QUOTE]Доводимо до відома, що вказана квартира використовується під офіс без використання адреси, як юридичної.[/QUOTE]В договорі дарування про це нічого, бо зайве для документа. Перевірка норм.а почалось:- в БТІ, бачте до [qoute]свого[qoute] нотаріуса направляли, а Дарувальники ні оком не моргнули, то їм в дорогу ще й приказали [qoute]Увидим, что вам нотариус на это (на відмітку їхню дурацьку) скажет и оформит ли вообще..[qoute]Це не БТІ компетенція. Їх справа робить те, що визначено тільки в нормативному акті про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.А якщо в мене у квартирі сидить дядько грає на баяні, і горілку попиває, то що їм завадить у витязі начудить про - використання квартири під кафе з живою музикою чи концерт-хол і т.д...??(якраз про них : [qoute]з свинячим рилом - в калашний ряд[qoute])))
Аватар користувача
MG
 
Повідомлення: 18354
З нами з: 02 червня 2008, 17:24
Дякував (ла): 39667 раз.
Подякували: 28182 раз.

Номер повідомлення:#30


Повідомлення Сана » 21 травня 2010, 01:36

[QUOTE]а почалось:- в БТІ, бачте до [qoute]свого[qoute] нотаріуса направляли, а Дарувальники ні оком не моргнули, то їм в дорогу ще й приказали [qoute]Увидим, что вам нотариус на это (на відмітку їхню дурацьку) скажет и оформит ли вообще..[qoute][/QUOTE]MG, тогда что получается: этот перл - не глупость. а [qoute]коварный замысел[qoute] БТИ с целью отправить людей к [qoute]своему[qoute] нотариусу?Надо же!Но почему остальных (не [qoute]своих[qoute] :-) ) нотариусов эта отметка настораживает?Или просто нынешние нотариусы, [qoute]обжегшись на молоке...[qoute] - и так далее.
Я - человек творческий: хочу - творю, хочу - вытворяю!
Аватар користувача
Сана
 
Повідомлення: 10414
З нами з: 03 січня 2008, 21:01
Дякував (ла): 3393 раз.
Подякували: 5431 раз.

Далі

Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів