Форум

Інформаційний ресурс

Відомості про посвідченні заповіти

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Milla » 13 листопада 2006, 23:55

Я так і не зрозуміла що вам не подобається?Нотаріус при зверненні до спадкового реєстру перевіряє наявність або відсутність заповіту, і у випадку виявлення такого заповіту робить запит у відповідну нотаріальну контору, до нього додає завірену копію свідоцтва про смерть....і лише у випадку якщо дата народження заповідача і спадкодавця збігаються просить надати ксерокопію заповіту... Ви пропонуєте не надавати такої інформації....а чекати поки будуть внесені зміни в інструкцію...а як бути з посвідченням свідоцтв про право на спадщину? Відправляти спадкоємців за отриманням інформації (дублікату)? А якщо наприклад спадкоємець похилого віку і не може поїхати зі Львова у Крим за отриманням інформації про заповіт...або якщо виявиться що той заповіт не мав ніякого відношення до спадкодавця..тоді хто відшкодує витрати на дорогу???
Аватар користувача
Milla
 
Повідомлення: 600
З нами з: 03 квітня 2006, 15:24
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 7 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення Оленка Справедлива » 11 січня 2010, 20:02

Чим передбачено, що ми повинні робити запити щодо тих заповітів, які висвічуються при перевірці по Спадковому реєстру?
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#4


Повідомлення НЮТА » 11 січня 2010, 20:13

ну а проверить вдруг єто завещание написано вашим спадкодавцем??? не всегда ж єто известно , может втихаря на любовницу чето черкнул....))))
НЮТА
 
Повідомлення: 1940
З нами з: 01 вересня 2009, 11:06
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 47 раз.

Номер повідомлення:#5


Повідомлення Оленка Справедлива » 11 січня 2010, 20:25

кря-кря, чому я повинна це перевіряти? Чим це передбачено?Ну взнала я, на кого написаний заповіт і шо далі? Повідомити спадкоємця? Чим це передбачено? Ст. 63 ЗУ [qoute]Про нотаріат[qoute]? Так ця стаття знаходиться в розділі [qoute]Вжиття заходів...[qoute]. А в мене немає підстав для вжиття заходів.Я кінцева мета цих перевірок заповітів?
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.

Номер повідомлення:#6


Повідомлення Оленка Справедлива » 11 січня 2010, 20:41

Питання знято, я вже розібралась.
В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило.
А вот в дяде, или в тёте, там уже какашек больше, и бывает так, что вовсе, целый дяденька говно! :)
Аватар користувача
Оленка Справедлива
 
Повідомлення: 5063
З нами з: 06 листопада 2007, 22:59
Дякував (ла): 1903 раз.
Подякували: 2115 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів