Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2006, 23:55
Milla
Я так і не зрозуміла що вам не подобається?Нотаріус при зверненні до спадкового реєстру перевіряє наявність або відсутність заповіту, і у випадку виявлення такого заповіту робить запит у відповідну нотаріальну контору, до нього додає завірену копію свідоцтва про смерть....і лише у випадку якщо дата народження заповідача і спадкодавця збігаються просить надати ксерокопію заповіту... Ви пропонуєте не надавати такої інформації....а чекати поки будуть внесені зміни в інструкцію...а як бути з посвідченням свідоцтв про право на спадщину? Відправляти спадкоємців за отриманням інформації (дублікату)? А якщо наприклад спадкоємець похилого віку і не може поїхати зі Львова у Крим за отриманням інформації про заповіт...або якщо виявиться що той заповіт не мав ніякого відношення до спадкодавця..тоді хто відшкодує витрати на дорогу???

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 20:02
Оленка Справедлива
Чим передбачено, що ми повинні робити запити щодо тих заповітів, які висвічуються при перевірці по Спадковому реєстру?

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 20:13
НЮТА
ну а проверить вдруг єто завещание написано вашим спадкодавцем??? не всегда ж єто известно , может втихаря на любовницу чето черкнул....))))

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 20:25
Оленка Справедлива
кря-кря, чому я повинна це перевіряти? Чим це передбачено?Ну взнала я, на кого написаний заповіт і шо далі? Повідомити спадкоємця? Чим це передбачено? Ст. 63 ЗУ [qoute]Про нотаріат[qoute]? Так ця стаття знаходиться в розділі [qoute]Вжиття заходів...[qoute]. А в мене немає підстав для вжиття заходів.Я кінцева мета цих перевірок заповітів?

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 20:41
Оленка Справедлива
Питання знято, я вже розібралась.