Сторінка 1 з 1
Додано:
05 листопада 2009, 15:32
Valeeri
0
Додано:
05 листопада 2009, 15:34
Serhio
Практика показывает что может:)
Додано:
05 листопада 2009, 15:35
Valeeri
в Інструкції п. 253: Якщо нотаріус, яким було накладено заборону щодо відчуження, позбавлений можливості вчинити нотаріальну дію щодо зняття заборони, така нотаріальна дія може бути вчинена іншим нотаріусом. У такому разі цей нотаріус залишає у своїх справах копію документа, на якому вчинено напис про зняття заборони щодо відчуження, а також направляє повідомлення про зняття заборони щодо відчуження за місцем зберігання примірника документа, на підставі якого була накладена заборона. А в Законі [qoute]Про нотаріт[qoute] ст.74: Стаття 74. Зняття заборони Одержавши повідомлення установи банку, підприємства чи організації про погашення позики (кредиту), повідомлення про припинення іпотечного договору або договору застави, а також припинення чи розірвання договору довічного утримання, нотаріус або посадова особа виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради знімає заборону відчуження жилого будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна.Які в кого думки???
Додано:
05 листопада 2009, 15:36
Ніколь
А як Ви будете дивитись колегам в очі
Додано:
05 листопада 2009, 15:37
Valeeri
Serhio, а где конкретно это написано??? Ведь в инструкции не внесены изменения!
Додано:
05 листопада 2009, 15:45
СКІФ
У електриків (колись ним був сам) є неписане правило : не вішав ТИ табличку [qoute] НЕ ВКЛЮЧАТИ[qoute] - не тобі її і знімати ! Рекомендую колегам його для вжитку.
Додано:
05 листопада 2009, 16:28
Олена
[QUOTE]в Інструкції п. 253: Якщо нотаріус, яким було накладено заборону щодо відчуження, позбавлений можливості вчинити нотаріальну дію щодо зняття заборони[/QUOTE] А які мають бути думки? Немає нотаріуса (хворіє, у відпустці - повідомивши про це УЮ) - знімайте А на місті нотаріус [QUOTE]не вішав ТИ табличку [qoute] НЕ ВКЛЮЧАТИ[qoute] - не тобі її і знімати [/QUOTE]
Додано:
05 листопада 2009, 16:46
Valeeri
Олена, дело в том что это в интсрукции написано, а в законе ничего про то что нельзя снимать другому не написано!!Вот теперь все нотариусы снимаю и говорят, что это уже можно делать :))
Додано:
05 листопада 2009, 17:00
Legal-solutions
Роз‘яснення щодо зняття заборони на відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації http://www.minjust.gov.ua/0/20518[qoute]Якщо нотаріус, яким було накладено заборону щодо відчуження, позбавлений можливості вчинити нотаріальну дію щодо зняття заборони, така нотаріальна дія може бути вчинена іншим нотаріусом. У такому разі цей нотаріус залишає у своїх справах копію документа, на якому вчинено напис про зняття заборони щодо відчуження, а також направляє повідомлення про зняття заборони щодо відчуження за місцем зберігання примірника документа, на підставі якого була накладена заборона.[qoute]
Додано:
05 листопада 2009, 17:03
Берн
п. 253 Інструкціїпідтримую [QUOTE]не вішав ТИ табличку [qoute] НЕ ВКЛЮЧАТИ[qoute] - не тобі її і знімати ![/QUOTE]
Додано:
05 листопада 2009, 17:05
Ex lege
Що законодатель має на увазі під фразою [qoute]позбавлений можливості[qoute]? Може це бути: у нотаріуса закінчилися бланки, не працюють реєстри, велика черга /розписано прийом громадян на 3 дні вперед/???
Додано:
05 листопада 2009, 17:51
Valeeri
Legal-solutions, спасибо! Я и сама так думала, но меня убеждали в другом:)
Додано:
05 листопада 2009, 17:57
СКІФ
На п.11А що, сьогодні у когось таке буває :....[qoute]велика черга /розписано прийом громадян на 3 дні вперед/???[qoute]
Додано:
05 листопада 2009, 21:31
OLNIK
На сообщ.11Вас правильно убеждали,- но [qoute]Вам жить...Вам жить[qoute]...Тут даже Инструкции не нужно, тут просто нужно внимательно прочитать две статьи Закона [qoute]О нотариате[qoute],- сначала ту, согласно которой налагается запрет, а потом- ту, согласно которой он снимается. Во второй статье надобно только первое слово прочитать и связать с предыдущей статьей... И не надо было бы убеждаться в том, что Вы неправы.
Додано:
05 листопада 2009, 21:32
Вовчич
Снимают чужие запреты направо и налево, без тени сомнения, это вопрос этики.
Додано:
06 листопада 2009, 02:46
Крольчиха
[qoute]Якщо нотаріус, яким було накладено заборону щодо відчуження, позбавлений можливості вчинити нотаріальну дію щодо зняття заборони[qoute]-мне кажется законодатель имеет ввиду [B]уважительную причину[/B] как и в случае с доп. соглашением. Плюс в стране сейчас мошенничество такого уровня и в таких размерах ( я про поддельные письма о выполнении должником своих обязательств с ПЕЧАТЯМИ и ПОДПИСЯМИ БАНКА), что лучше пусть снимает нотариус, который уже знает историю данного кредита и в контактах с банком (кредитором). Ну и конечно же, вопрос этики.
Додано:
06 листопада 2009, 15:58
NatkaNota
В нашій же інструкції є тлумачення цього самого [qoute]позбавлений можливості вчинити....[qoute].....Див абз. 2 п. 48 Інструкції який гласить [qoute][B]Якщо нотаріус, який посвідчив договір, позбавлений можливості [/B][qoute] ....і далі йде розшифрування яким чином позбавлений можливості - [qoute](у разі смерті, заміщення приватного нотаріуса у разі неможливості виконання ним своїх обов'язків, призупинення здійснення приватним нотаріусом своєї діяльності, передачі документів до державного нотаріального архіву тощо)[qoute]чому весь час потрібно вигадувати щось нове?
Додано:
06 листопада 2009, 16:33
Доктор ZAZ
МОЖЕТ. Коллегам, кто трудится в Днепропетровске под Приватбанком, большой привет! И удачи
Додано:
15 січня 2011, 21:58
Сомневаюсь
Может - законом прямо не запрещено. Но если соблюденна законность, то нотариус, который наложил запрет (или арест, если переносы с Фемиды), - всегда его снимет! а если, что-то не в порядке - ... то зачем вам такое в Вашей практике. Думаю что всегда можно найти законный способ решения вопроса и убедить клиента, что так ему будет хоть возможно и сложней, но спокойней жить и спать.