Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 15:05
Пуся
Сын подарил маме квартиру. Мама не успев зарегистрировать в БТИ умерла. Сын хочет чтобы нотариус расторг договор на основании свидетельства о смерти, скандалит, не хочет наследство оформлять и прислал официальный запрос с просьбой выдать постановление об отказе в совершении нотариального действия. У кого есть образец постановления? На что ссылаться? На статью 722, на какие еще статьи? Хелп. Паника. И куда это постановление потом отправлять? Впервые

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 15:07
Scarlett
главное успокойтесь. дарение произошло. вы правы. обьясните, что для того чтоб расторгнуть договор нужна 2 сторона, а так как она умерла - в суд. и не переживайте. всяких таких клиентов, мечтающих нервы вам помотать - валом.

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 15:11
Marysia.
никаких отказов, пишите, что на ваше обращение, сообщаю, что порядок растржения договора происходит таким-то образом. В виду отсутствия второй стороны , расторжение дговора возможно только в судебном порядке. В случае предоставления всех необходимых документов, согласия и наличия и второй стороны договора дарения, готовы провести сделку в любое назначенное им время.. Пусть катится, умные все, до ..

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 16:35
N-22
Бонька, успокойте руки и ноги, клиенту необходимо либо в суд либо вступать в наследство, на его выбор. Объесните ему, что Вы -нотариус, и не действуете от себя лично, а в соответствии с законом. И флаг ему в руки.

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 16:36
M@ARINA
ми ж в договорі дарування пишемо [QUOTE]Договір набуває юридичної сили з моменту його нотаріального посвідчення. Відповідно до ст.722 Цивільного кодексу України право власності ОБДАРОВУВАНОГО на дарунок виникає з моменту його прийняття, тобто з моменту прийняття документів, які посвідчують право власності на річ, інших документів, які посвідчують належність ДАРУВАЛЬНИКАМ предмета договору, або символів речі (ключів, макетів тощо).[/QUOTE]. То чого ж розторгать??? Які причини????

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 17:07
ОляМ
0

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 17:15
Оленка Справедлива
ОляМ, при всій повазі, але може не варто такі [qoute]умнасті[qoute] писати на загальному форумі? Така собі не дуже гарна просвітницька діяльність виходить. -)

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 18:20
ТТК.
Бонька! Не рвіть своє сердечко,не доводьте себе до інфаркту,дайте письмову відповідь,що необхідно йому -сину приняти спадщину,прийміть заяву, дайте лист в БТІ, [qoute]що взвязку з відкриттям спадкової справи прошу зареструвати договір дарування[qoute]. Розірванню договір не підлягає так як відсутня друга сторона. Син повинен вибрати чи судом признавати договір не дійсний, чи спадщину прийняти.Може йому і не вигідно спадщину приймати так як спадкоємців там не тільки він один.Вивчити всі проблемні питання з ним необхідно спокійно.

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 18:42
ВІК
Бонька! Клиент не прав, не переживайте, а внятно ему все объясните, если этого клиенту не достаточно - выносите постанову, а оснований для этого предостаточно ( 722 - право власності у обдаровуваного з моменту прийняття дарунку, для розірвання договору необхідна друга сторона ...)

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 18:44
Vолодимир
Підтримую зміст повідомлення № 3 !!!

ПовідомленняДодано: 11 січня 2010, 19:46
Пуся
То что клиент не прав, это я знаю. Просто никогда не делала постановлений об отказе, еще и проверка на носу, нервы. Уже успокоилась. Сделаю всё, как вы посоветовали. Сенькью