Форум

Інформаційний ресурс

Зміст і форма довідки Києвзему. Допоможіть розібратися

Номер повідомлення:#1


Повідомлення gordana » 11 січня 2010, 18:05

Шановні колеги кияни!Підкажіть, будь ласка, довідки якої форми нам для укладення договору купівлі-продажу нерухомості (розташованої на неприватизованій зем.діл.) видає Головне управління земельних ресурсів Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).У мене передбачається договір.На прохання продавця зробила запит до Головного управління земельних ресурсів, де просила : цільове призначення зем.діл., кадастровий №, місцезнаходження, чи видавався держакт.Принесли відповідь: /[qoute]Довідка про передачу у власність зем.діл/[qoute], в ній кадастровий №, місцезнаходження, держакт не видавався і приміточка, що ця зем.діл в оренді у ТОВ (що відмінний від продавця).І при чому тут /[qoute]Довідка про передачу у власність зем.діл/[qoute]?Чи можу вимагати у Продавця довідку Головного управління земельних ресурсів із зазначенням цільового призначення зем.діл.?Як вважаєте?І чи є особливості посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості (майнового комплексу наприклад), розташованої на неприватизованій зем.діл., що перебуває в оренді у ТОВ (що відмінний від продавця).Читала чинну редакцію ст.ст. 120 ЗК и 377 ЦК. Як Ви розумієте ч. 1 ст. 120 ЗК? Тут ідеться про продавця нерухомості відмінного від землекористувача (власника)? Чи я щось не розумію?
gordana
 
Повідомлення: 91
З нами з: 19 січня 2009, 16:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Marysia. » 11 січня 2010, 18:42

тогда у продавца должен быть договор субаренды с арендатором.
Никогда не говори "никогда"!
Аватар користувача
Marysia.
 
Повідомлення: 15207
З нами з: 20 вересня 2007, 19:32
Дякував (ла): 55736 раз.
Подякували: 26655 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення gordana » 12 січня 2010, 20:24

При здачі звіту в УЮ не отримала відповідей на свої запитання.Буду вдячна за думки колег
gordana
 
Повідомлення: 91
З нами з: 19 січня 2009, 16:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів