Сторінка 1 з 1
Додано:
15 січня 2010, 12:25
Juristin
Уважаемые коллеги - Ваше мнение:Иностранная правительственная организация (нерезидент) выдала доверенность на одного из своих должностных лиц - гражданина Великобритании.Доверенность переведена и апостилизирована.Может ли, в свою очередь, этот иностранный гражданин выдать передоверие в Украине без идентификационного номера? Вы бы оформили такое передоверие?
Додано:
15 січня 2010, 12:27
Льолік
Скока платят?
Додано:
15 січня 2010, 12:30
Juristin
Скока попросишь:)
Додано:
15 січня 2010, 12:32
Армани
надо делать.
Додано:
15 січня 2010, 12:34
Льолік
Направляйте ко мне.
Додано:
15 січня 2010, 12:36
Juristin
Коллеги, серьезнее, пожалуйста. Мне необходим Ваш совет и правове обоснование (что сказать при проверке). Помогите Вашим опытом и знаниями, пожалуйста.
Додано:
15 січня 2010, 12:41
Весна :)
Juristin не ображайтесь, просто питання кода, це як би мягко сказати найменша заковирка, що стосується даної дії. Зате є ряд інших досить складних враховуючи, що це [QUOTE]Иностранная правительственная организация (нерезидент)[/QUOTE]з приводу коду, для іноземців він не обов'язковий.(написано помилково, не читати)винувата:((((
Додано:
15 січня 2010, 12:45
domovoy
давайте по порядку: доверенность от правительственной организации наверное выдана на основании какого-то приказа, поручения и т.д. (обратите внимание что выдана она на [QUOTE]одного из своих должностных лиц [/QUOTE]). есть ли в этой доверенности вообще право передоверия. Дальше, передоверие на другое лицо, не должностное, меня лично бы смутило.последнее инструкция требует указывать идент. код не делая исключений для иностранцев (мы всех отправляем за кодами)решать Вам
Додано:
15 січня 2010, 12:46
Льолік
[QUOTE]з приводу коду, для іноземців він не обов'язковий.[/QUOTE]Почему?
Додано:
15 січня 2010, 12:56
Juristin
Дякую за відповідь, Весна *. Стосовно Іноземної урядової організації (нерезидента) - на неї, як відомо, не треба при передорученні витребовувати правовстановлюючі. До того ж іноземні урядові організації при здійсненні господарської діяльності є суб'єктами не міжнародного публічного, а міжнародного приватного права. Це означає, що така організація має ті самі права та обов'язки, що й інші суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності. Як наслідок, до дій/діяльності такої організації в Україні застосовується національний режим - тобто ті самі правові норми, що й для резидентів (юр- та фізосіб) України. Що стосується самого іноземця - представника організації - нажаль, чинне законодавство не передбачає виключень для фізичних осіб-нерезидентів при вчиненні правочинів майнового характеру (передоручення видаватиметься на державну реєстрацію іпотеки української нерухомості). Тому мені і потрібні Ваші досвід і знання - які правові підстави все ж таки дозволяють іноземцю вчиняти правочини без ідентифікаційного номера? Допоможіть, будь ласка.
Додано:
15 січня 2010, 13:07
Marysia.
не может , исключений ни для кого кроме тех у кого штамп в паспорте что он может действовать без кода
Додано:
15 січня 2010, 13:14
raton
Juristin, какие у Вас основания для отказа? Инструкция? Знаете что в суде сделают с подобным отказом? Обязанность получить код в соответствии с законом есть только у физлица (как резидента так и неризедента) при возникновении объекта налогооблажения. У вашего поверенного возник объект налогооблажения? Вот и решайте.
Додано:
15 січня 2010, 14:44
Мия
Не обов[qoute]язковий код - п. 19 Інструкції: [qoute]при посвідченні правочинів [U]майнового характеру [/U]нотаріусом зазначається....ідентифікаційний номер[qoute] А довіреність не є правочином майнового характеру.
Додано:
15 січня 2010, 14:49
Marysia.
ого , и вы делаете доверенность на распоряжение имуществом без присвоения идентификационного кода? и что говорите при проверках? или это так, для лирики во время обсуждения вопроса? а на самом деле берете код от всех? Ну зачем давать советы о том, чего сами не делаем? лирика отдельно от закона. Каждый живущий в стране подчиняется ее законам. И если он живет тут и работает, то обязан исполнять законы Украины. Мы же приезжая в чужую страну, исполняем законы той страны? не говорим, что у нас так не делают. Вот они так же.
Додано:
15 січня 2010, 14:52
Весна :)
до №7з приводу коду, для іноземців він не обов'язковий.(написано помилково, не читати)винувата:(((( покарання приймаю помідорами, бажано щоб не в банках19. [U]При посвідченні правочинів майнового характеру [/U]нотаріусом у текстах правочинів зазначаються: для фізичних осіб - ідентифікаційний номер за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, для юридичних осіб - ідентифікаційний код за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. залишається визначитись з тим чи буде ваша довіреність відноситись до категорії [U]правочинів майнового характеру[/U] або працювати в напрямку підказаному raton. хоча ще раз наголошую питання коду це найменша проблема нотаріуса , як на мене набагато серйозніше це є проблема встановлення правоздатності. Форма № 81Посвідчувальний напис на довіреності за участю юридичної особи Місто , Україна одинадцятого січня дві тисячі десятого року.Ця довіреність посвідчена мною, ., приватним нотаріусом нотаріального округу.Довіреність вчинена від імені____________________________________________________________, (найменування юридичної особи, посада, прізвище, ім’я, по батькові представника) який підписав її в моїй присутності.Особу громадянина, який підписав довіреність, встановлено, дієздатність перевірено.[B]Правоздатність та дієздатність___________________________ і (найменування юридичної особи) [/B] повноваження представника перевірено.А звідси... вам потрібен повний пакет документів на юр особу.[QUOTE]Як наслідок, до дій/діяльності такої організації в Україні застосовується національний режим - тобто ті самі правові норми, що й для резидентів (юр- та фізосіб) України[/QUOTE]отже+ вимога нашого законодавства, що на такій довіреності має бути печатка ЮО
Додано:
15 січня 2010, 14:54
Мия
А я хіба давала пораду? Я відповіла на питання. Коротко і ясно. На довірки на розпорядження майном беру ід.номер, але він не є обов[qoute]язковим, так як така довірка як і всі інші не є правочином майнового характеру. Але, якщо не брати ід.номер на таку довірку, то його в оригіналі потрібно надати на самому правочині відчуження, а це думаю дуже не зручно буде для довірителя, тому ід. номер беру.
Додано:
15 січня 2010, 14:57
Marysia.
Мия, желаю вам удачи при проверках. Думаю, что если у вас найдется хоть одна такая доверенность, вы, не дай бог конечно, можете схлопотать от управы. в №15 указана ссылка на закон. Все подчиняются закону страны. Я не хотела вас обидеть,просто пыталась убедить не делать ошибок.
Додано:
15 січня 2010, 15:08
Мия
Дякую, Marysia, перевірка вже була. До того ж в № 15 говориться про той же п.19 Інструкції, а це не закон. Я лише дослівно читаю Інструкцію. От і все.
Додано:
15 січня 2010, 15:24
наивная дура
ого , и вы делаете доверенность на распоряжение имуществом без присвоения идентификационного кода? [U][B]и что говорите при проверках?[/B][/U]Проблема оказвается не в соответствии ЗАКОНУ, а как пройти проверку... Почитапйте Закон [qoute]Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів[qoute]
Додано:
15 січня 2010, 15:53
Marysia.
sama takaятак разве ж от хорошей жизни. Ведь соблюдая закон мы все периодически получаем по шапке только от проверяющих, мнение которых хоть и не является законом, но ой как учитывается при прочтении их справки руководством. Я попыталась уже поспорить. результат плачевный. Хотя в итоге мне открыто сказали,что я не [qoute]нарушитель закона[qoute] и что [qoute]они проверяли только деловодство[qoute], но при прочтении моего ответа на проверку, заставили его переписать, и вместо записи- нарушение отсутствует, просто вписать фразу [qoute]документы присутствуют в справе[qoute]. тяжелая для меня тема, сожалею.ЗЫ: а про ссылку на соблюдение требования закона, если вы успели заметить я сделала сразу.
Додано:
15 січня 2010, 15:56
наивная дура
Marysia, сочувствую. У нас по видимому более компетентные проверяющие:)))
Додано:
15 січня 2010, 16:25
Marysia.
спасибо
Додано:
16 січня 2010, 03:43
Dali
Не розумію, для чого вам код представника юридичної особи?[qoute]Прізвища, імена та по батькові фізичних осіб, їх місце проживання та ідентифікаційний номер за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів, [B]крім уповноважених представників юридичних осіб, [/B]повинні бути написані повністю, а у випадках, передбачених законами, - із зазначенням дати їх народження.[qoute]
Додано:
16 січня 2010, 03:45
Dali
Оформила б. Я і в наших представників юр. осіб коди не беру. Вони ж не в своїх інтересах діють, на що впливає їх код?
Додано:
19 січня 2010, 11:42
Vanda
Juristin, а мене більше здивувало Ваше (№10): [qoute]Стосовно Іноземної урядової організації (нерезидента) - на неї, як відомо, не треба при передорученні витребовувати правовстановлюючі[qoute]. З чого це? Звідки Вам це відомо?
Додано:
19 січня 2010, 15:57
Буш
Стаття 7. Використання ідентифікаційного номера Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів Ідентифікаційний номер Державного реєстру є обов'язковим для використання підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, включаючи установи Національного банку України, комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи в разі: виплати доходів, з яких утримуються податки та інші обов'язкові платежі згідно з чинним законодавством України укладення цивільно-правових угод, предметом яких є об'єкти оподаткування та щодо яких виникають обов'язки сплати платежів відкриття рахунків в установах банків. Первинні звітні та облікові документи, пов'язані з проведенням операцій, передбачених частиною першою цієї статті, які не мають ідентифікаційних номерів, вважаються недійсними, за винятком звітних та облікових документів, у яких відсутні ідентифікаційні номери осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідні державні органи. ( Частина друга статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1003-XIV ( 1003-14 ) від 16.07.99 ) Всі беруть коди, але ні МЮ ні нотаріуси не виконують вимоги цього закону. Де зазначено в законі, про обов'язок самозайнятих осіб використовувати код. Інструкція не відповідає цьому закону, але що ми зробимо. Судова практика може це виправити. Чи був позов до МЮ про визнання положень Інструкції незаконними?