Сторінка 1 з 1
Додано:
21 січня 2010, 16:42
мишка
5 співвласників, 3 дорослих, 1 неповнолітній, 1 малолітній.Батько бере кредит,мати опікун дітей.є рішення опікунської ради-дозвіл.Всі окрім батька як майнові поручителі підписуючи договір іпотеки. Чи може таке бути????????
Додано:
21 січня 2010, 16:44
Passer
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ !!!!!!!!!!!!!!! такой договор как и согласие опекунского ----------- прямое нарушение.
Додано:
21 січня 2010, 16:44
Marysia.
все это кто: малолетний, несовершеннолетний, мама, еще взрослый член семьи ?а папа вообще договор не подписывает? это как?
Додано:
21 січня 2010, 16:47
OLENA
А где это случилось????И шо, банк выдает таки кредит? И понятное дело, малолетний - имущественный поручитель.... и договор подписывает..
Додано:
21 січня 2010, 16:47
Евгения
Гражданский кодекс запрещает подобные сделки. Родители не имеют права обязываться от имени ребенка, даже с согласия опекунского.
Додано:
21 січня 2010, 16:48
Marysia.
[QUOTE]прямое нарушение[/QUOTE] чего? прав малолетних и несовершеннолетних на жилье? так мы ж с вами не видим ипотечного?Мало того, как можно не давать человеку кредит под ипотеку, если ему негде жить и у него малолетние дети? так что ему тепрь никогда не купить квартиру для них?В данном случае в проигрыше банк, это он берет на себя риск невозврата денег и невозможности выселить людей из жилья. А вот подписывать малолетний? - а за несовершеннолетнего?
Додано:
21 січня 2010, 16:48
мишка
всі підписують і батько теж, проте всі решта окрім нього поручителі.Хіба ж малолітній,неповнолітній може відповідати своїм майном...
Додано:
21 січня 2010, 16:49
Щаслива
я теж проти таких угод, але , на жаль, колеги вчиняють... Проте, я б вам не радила це робити в жодному разі!!!!!!!!
Додано:
21 січня 2010, 16:50
мишка
підписують мама, тато, повнолітній син, за малолітнього двоє батьків, неповнолітній підписує сам за згодою обох батьків
Додано:
21 січня 2010, 16:52
Щаслива
а мені цікаво, якщо треба буде вчиняти виконавчий напис, а що буде з правами діток?
Додано:
21 січня 2010, 16:53
Marysia.
ни малолетний ни несовершеннолетний не могут быть поручителями - во первых у них пока ничего нет, даже дееспособности, то как они могут подписывать, а вот риск банка надо отмечать и делать ссылку на закон о то, что взыскание долга не может быть путем обращения взыскания на заложенное имущество в данном случае, а возможно на другое имущество, как-то деньги в банке, движимое и др. Банк конечно рискует капитально.По сути договор ипотеки это договор, по которому законом определена возможность взыскания залогового имущества. Бред какой-то-, чес слово
Додано:
21 січня 2010, 16:53
мишка
сама не маю бажання, пристали як банний лист, 4 спроба все щось не так,всі обставини і моє небажання схиляють до відмови, порадьте як культурно відмовити...
Додано:
21 січня 2010, 16:54
Щаслива
культурно - ціною великою...
Додано:
21 січня 2010, 16:55
Passer
"Стаття 242. Представництво за законом1. [B][U]Батьки (усиновлювачі) є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей[/U][/B].Стаття 238. Правочини, які може вчиняти представник3. [B]Представник не може вчиняти правочин від імені особи, яку він представляє, у своїх інтересах або в інтересах іншої особи[/B], представником якої він одночасно є, за винятком комерційного представництва, а також щодо інших осіб, встановлених закономОбязаться под свой кредит (у своїх інтересах ) !!!!!!!!!!!????????Но хотите - удачи."
Додано:
21 січня 2010, 16:56
Marysia.
так и сошлитесь на закон, что дети не могут быть сторонами по договору тем более имущественными поручителями в силу своей недееспособности
Додано:
21 січня 2010, 16:57
мишка
в даному випадку не хочу ні хліба ні грошей- відповідальність велика а якщо...
Додано:
21 січня 2010, 17:00
Passer
мишка пролейте свет. Вы пишете: [QUOTE][U][B]мати опікун дітей [/B][/U][/QUOTE]Но вот согласно ст. 58 ЦКУ [qoute]Опіка встановлюється над малолітніми особами, які позбавлені батьківського піклування, та фізичними особами, які визнані недієздатними.[qoute]так она мать или опекун? Отець лишен родительских прав? или не отець?
Додано:
21 січня 2010, 17:03
Marysia.
мать опекуном является законным, а не назначенным, ну зачем вы молодых коллег в краску вводите, все правильно она написала. Родители опекуны и попечители по закону, а как только их не стало, вот тогда приходят на помощь детям органы опеки назначают им замену.
Додано:
21 січня 2010, 17:13
СКІФ
мишка, Вы хотите спать спокойно, не быть особо востребованной судами и прокуратурой, быть обьектом множества коллегий родного УЮ ? Откажитесь под любым предлогом, вплоть до [qoute] А не пошли бы ВЫ на ...хутор бабочек ловить[qoute] .
Додано:
21 січня 2010, 17:17
Passer
Marysia[QUOTE]ну зачем вы молодых коллег в краску вводите[/QUOTE]Ничего подобного. Мне действительно надо точно знать чтоб уже более аргументировано ответить И абсолютно не согласен с тем что [QUOTE]Родители опекуны и попечители по закону[/QUOTE] Так эти понятия [qoute]батьки, опікун[qoute] имеют разное правовое наполнение как по правам так и по обязанностям. Эти права и обязанности часто схожи, НО ДОЛЕКО НЕ ВО ВСЕМ.Стаття 243. Діти, над якими встановлюється опіка, піклування 1. [U]Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування. [/U]2. Опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцяти років, а піклування - над дитиною у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років. 3. Опіка, піклування над дитиною встановлюється органом опіки та піклування, а також судом у випадках, передбачених Цивільним кодексом України.
Додано:
21 січня 2010, 17:19
Katafeyka
родители-не опекуны, а законные представители
Додано:
21 січня 2010, 17:30
Marysia.
[QUOTE][ законные представители/QUOTE]про которых в законе написано, ст150 СК:2.батьки зобовязані піклуватися ....5. передача дити на виховання іншим особам не звільняє бітьків від обовязку батьківського піклування щодо неї.А как указал коллега выше опека в одном возрасте, попечение в другом, и всем конечно же понятно, что писать в законе слова рядом опека и попечение нет резона, т.к. одно другим взаимозаменяемо в зависимости от возраста опекаемого ребенка.
Додано:
21 січня 2010, 17:46
Passer
MarysiaСогласно вашей логике раз [QUOTE]зобовязані піклуватися [/QUOTE] значит [U][B]піклувальники[/B][/U] (а по отношению к малолетним - опекуны) то есть [B][U]обязаности определяют статус !!!!???? [/U][/B] - Ммммм Дяяяяя.........А я все время считал наоборот.
Додано:
21 січня 2010, 17:48
Passer
Может я и слишком дотошен. Но хотелось бы увидеть правовое обоснование Вашего мнения. Пока вижу только бытовое и немножко - опосредственно-правового([QUOTE]2.батьки зобовязані піклуватися ....5. передача дити на виховання іншим особам не звільняє бітьків від обовязку батьківського піклування щодо неї).[/QUOTE]
Додано:
21 січня 2010, 18:30
Marysia.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 24 вересня 2008 р. N 866 Київ Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини { Текст отримано з офіційного джерела http://zakon.rada.3. Органами опіки та піклування є районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчі органи міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - органи опіки та піклування), які відповідно до законодавства провадять діяльність з надання статусу дитини-сироти та дитини, [U] позбавленої батьківського піклування,[/U] влаштування дітей-сиріт та [B][U]дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування,[/U][/B] із захисту особистих, майнових та житлових прав дітей. Безпосереднє ведення справ та координація діяльності стосовно захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт та [B][U]дітей, позбавлених батьківського піклування[/U][/B], покладаються на служби у справах дітей. Виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування 4. Особи, яким стало відомо про факт [B][U]залишення дитини без батьківського піклування, [/U][/B]зобов'язані негайно повідомити про це службу у справах дітей за місцем виявлення дитини. Служба у справах дітей або виконавчий орган сільської, селищної ради, до яких надійшло повідомлення про дитину, яка залишилась [U]без батьківського піклування[/U], повинні з'ясувати місце знаходження дитини, її вік, відомості про батьків або осіб, які їх замінюють, обставини, за яких дитина залишилась [B][U]без батьківського піклування[/U][/B], прізвище, ім'я, по батькові та адресу особи, від якої надійшло повідомлення, та отримати іншу інформацію, що має істотне значення. Ведення обліку дітей, які залишились [B][U]без батьківського піклування[/U][/B], дітей-сиріт та дітей, [B][U]позбавлених батьківського піклування [/U][/B] 13. Облік дітей, які залишились без батьківського піклування, здійснює служба у справах дітей за місцем проживання батьків дитини або одного з них, з яким проживала дитина до настання обставин, [B]за яких вона залишилася без піклування батьків[/B], незалежно від місця виявлення дитини, а дітей-сиріт та [B]дітей, позбавлених батьківського піклування[/B], - служба у справах дітей за місцем походження дитини. и много чего еще. если честно нет времени,надеюсь вы шутите,
Додано:
21 січня 2010, 18:43
Marysia.
Закон «Об основах социальной защиты бездомных граждан и беспризорных детей». [QUOTE]діти, [B][U]позбавлені батьківського піклування[/U][/B], - діти, які [B][U]залишилися без піклування батьків[/U][/B] у зв'язку з позбавленням їх батьківських прав, відібранням у батьків без позбавлення батьківських прав, визнанням батьків безвісно відсутніми або недієздатними, оголошенням їх померлими, відбуванням покарання в місцях позбавлення волі та перебуванням їх під вартою на час слідства, розшуком їх органами внутрішніх справ, пов'язаним з ухиленням від сплати аліментів та відсутністю відомостей про їх місцезнаходження, тривалою хворобою батьків, [B][U]яка перешкоджає їм виконувати свої батьківські обов'язки[/U][/B], а також підкинуті діти, діти, батьки яких невідомі, діти, від яких відмовилися батьки, та безпритульні діти. [/QUOTE]и т.д.
Додано:
21 січня 2010, 19:24
Passer
[B]Marysia[/B]так и не увидел в предоставленном Вами [qoute]материале[qoute] что батьки являются Опекунами. Я так понял Вас невозможно переубедить что [B][U]ветер дует не от того что деревья шатаются[/U][/B]? Давайте я как то попроще вам объясню :1. Надати [qoute]піклування[qoute] зобов’язані як батьки так ї опікун (піклувальник).2. [qoute]піклування[qoute] и піклувальник – зовсім різні терміни (пов’язані – Так! але ж НЕ ТОТОЖНІ !!! )3. Статус (батьки або опікун) прямо встановлюється законом. 4. Права та обов’язки батьків та опікуна різні ї регулюються різними ЗУ[B]Для батьків СКУ: [/B][QUOTE]Стаття 1. Завдання Сімейного кодексу України 1. Сімейний кодекс України визначає засади шлюбу, особисті немайнові та майнові права і обов'язки подружжя, підстави виникнення, зміст особистих немайнових і майнових прав та обов'язків батьків і дітей, усиновлювачів та усиновлених, інших членів сім'ї та родичів. )[/QUOTE][B]Для Опікуна – ЦКУ : [/B][QUOTE][B]Стаття 249 СКУ. Права та обов'язки опікуна, піклувальника щодо дитини 4. Цивільні права та обов'язки опікуна, піклувальника встановлюються Цивільним кодексом України.[/QUOTE][/B]Коль уж и єто для вас не убедительно – УВЫ
Додано:
22 січня 2010, 01:06
Dali
[QUOTE]Банк конечно рискует капитально[/QUOTE] - більше ризкує нотаріус, бо коли признають договір недійсний, то на питання хто винуватий і буде повертати гроші відповідь одна. Благими намериниями выстелена дорога в ад. Нотаріус, пам'ятай! Помагаючи комусь вирішити їх проблеми, то автоматично створюєш їх собі.