Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:34
Віталіна
Терміново, будь-ласка, потрібен зразок заяви про вихід (намір вийти) зі складу засновників ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА, передача прав та обовязків (намір). буду дуже вдячна!!!

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:35
Marysia.
есть в клубе юристов

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:41
Marysia.
"Загальним Зборам учасників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПТІМА-хТ»м.ххх, вул. ххх, буд. 7 «а» хххх Віталія Афанасійовича, який мешкає за адресою: м. Львів, вул. Листопадна, буд. 12, кв. 1 паспорт ххх, виданий хххМУ УМВС України в ххькій області 13.01.1998 року, ідентифікаційний номер хххххх З А Я В А.Я, Віталій Афанасійович, прошу вивести мене зі складу учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «ОПТІМА-Т». А також стверджую, що не заперечую проти передачі належної мені частки статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю «ОПТІМА-Т» ххххххАнатолію Івановичу, який проживає за адресою: м. хі, вул. Ру, 88, паспорт ххххх, виданий ххххим МУ УМВС України в хххьській області 05.05.1996 року. Будь-яких претензій, в тому числі майнових, я до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОПТІМА-Т» та інших учасників не маю і мати не буду. 06 лютого 2007 року Підпис _______________________________________________м. , 06 лютого 2007 року, я, ., приватний нотаріус ххх міського нотаріального округу, засвідчую справжність підпису Віталія Афанасійовича, який зроблено у моїй присутності. Особу гр. Л В.А., який підписав цей документ, встановлено. Зареєстровано в реєстрі за № 261. Стягнуто плати за домовленістю.Нотаріус О"

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:43
Vatson
Marysia, в заявлении передавать долю нельзя, доля передается (отчуждается)договором.

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:46
notar_27
0

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:49
Vatson
На № 3, 5-неоднократно писалось, заявление не может содержать в себе характер сделки.

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:50
Danna
Я думаю, что такое заявление носит характер соглашения. Поэтому, на мой взгляд, правильным было бы сделать заявление о выходе (нотариально удостоверить на нем подпись) + договор отчуждения части в уставном фонде (можно и договор нот. удостоверить, но если не захотят, то просто заявление о выходе и все).На №5 - это уже чистой воды сделка!

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 18:55
S-phone.
"Загальним Зборам засновників (учасників) Товариства з обмеженою відповідальністю “длолдо”, код за ЄДРПОУ – 4532785. КОМПЕТЕНТНИМ ОРГАНАМ - ЗА НАЛЕЖНІСТЮ Учасника(Засновника) Товариства з обмеженою відповідальністю “лджлджлдж” лжждлж, 05 серпня 1972 року народження, що маю паспорт громадянина України лжджлджлж, ідентифікаційний номер — лдждж, зареєстрована та проживаю за адресою: лджджлжддж З А Я В А [qoute] ПРО ВИХІД ЗІ СКЛАДУ УЧАСНИКІВ ТОВАРИСТВА[qoute].Я, лджлдо, Учасник (Засновник) Товариства з обмеженою відповідальністю “олдлдо”, (Ід. код за ЄДРПОУ: 42452), цією заявою повідомляю про свій вихід зі складу учасників (засновників) Товариства з обмеженою відповідальністю “ тьтьтоитьирр”. Наші взаємовідносини відповідно до СТАТУТА Товариства з обмеженою відповідальністю “ рпопопро”, - щодо належної мені частки в розмірі 3000 (три тисячі) гривень, що дорівнює 3,058% (три цілих і п’ятдесят вісім тисячних) у статутному(складеному) капіталі, прошу оформити відповідно до вимог чинного законодавства України.Цією заявою також повідомляю про свій намір відступити належну мені частку в розмірі 33,3% (тридцять три цілих і три десятих) у статутному(складеному) капіталі шляхом укладення Договору купівлі-продажу(дарування і т.п.), - на користь громадянки України ропропроп, 10 червня 1961 року народження, що має паспорт громадянина України пропропо, виданий пропо РУ ГУ МВС України в місті Києві 13 червня 2002 року, зареєстрованої за адресою: Україна, м. Київ, ропро, буд. 46, кв. 111. Цією заявою я одночасно стверджую, що ніяких інших вимог та претензій, у тому числі будь-яких майнових, до Товариства з обмеженою відповідальністю “пропроп”, його засновників (учасників) і інших можливих його учасників - я не маю і мати в подальшому не буду.На підставі частини третьої статті 29 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців ” прошу також провести державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю “пропроп”, які пов’язані зі зміною складу засновників (учасників).Вимоги статей 57-74 Сімейного кодексу України , ст.147 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз'яснені. Ця заява складена у повній відповідальності до мого волевиявлення, підписується добровільно, без будь якого примусу, з повним зрозумінням важливості здійснюваного кроку та матеріальної і моральної відповідальності.Тринадцятого лютого дві тисячі дев’ятого року.ПІДПИС:_____________________________________________________________________ "

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 19:32
notar_27
В цій заяві повідомляється про відступлення, заява адресована саме цьому ПП, а після цього роблять ДКП

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 19:36
Добрая фея с топором
КОМУВІД КОГОЗ А Я В А Я, ХТО, власник Приватного підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР » (надалі – Підприємство), відповідно до власного волевиявлення заявляю про свій вихід зі складу власників Підприємства та прошу вивести мене зі складу власників Підприємства.Цією заявою я одночасно стверджую, що не маю ніяких претензій, в тому числі і майнових, до Підприємства та інших його власників.Не заперечую проти реєстрації Статуту цього Підприємства в новій редакції.

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 19:40
Добрая фея с топором
[QUOTE]А ДЛЯ ВИХОДУ З ТОВ у мене є такий варіант з повідомленням інших учасників:[/QUOTE]Зборам учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВЕСТ» (ТОВ «ІНВЕСТ») місцезнаходження: м. , вул. , буд.-акод за ЄДРПОУ - Ірини Олександрівни, 197 року народження, що зареєстрована за адресою: м. , Проспект 137-А, кв.1, паспорт , виданий ______21.03.2000 р., ідентифікаційний код: З А Я В А Я, Ірина Олександрівна, що мешкаю за адресою: Україна, місто , проспект , 137-А, квартира 1, паспорт , виданий _____ 21.03.2000 р., ідентифікаційний код: , прошу вивести мене зі складу учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест» (код ЄДРПОУ ) та повідомити інших учасників ТОВ «Інвест» про мій намір відступлення (продажу) частини належної мені частки у статутному капіталі ТОВ «Інвест», яка складає 50 % (п’ятдесят відсотків) від розміру статутного капіталу ТОВ «Інвест» за ціною 21 000,00 (двадцять одна тисяча гривень) 00 копійок. У разі відмови інших учасників ТОВ «Інвест» від свого переважного права на купівлю моєї частки у статутному капіталі ТОВ «Інвест», прошу надати згоду на відступлення (продаж) частини належної мені частки у статутному капіталі ТОВ «Інвест», яка складає 50 % (п’ятдесят відсотків) розміру статутного капіталу ТОВ «Інвест» за ціною 21000,00 (двадцять одна тисяча гривень) 00 копійок, Тетяні Миколаївні, шляхом оформлення договору купівлі-продажу частки у статутному фонді. Ніяких матеріальних, грошових або моральних претензій у зв’язку з цим до Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест» так і до його учасників не маю. Дане питання прошу включити до порядку денного чергових зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест».Десятого вересня дві тисячі

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 19:43
Marysia.
ЗапитанняЯкий склад документів необхідно подавати державному реєстратору для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, пов’язаної зі зміною складу засновників (учасників)?ВідповідьЗгідно зі статтею 29 Закону України [qoute]Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців[qoute] № 755-IV від 15.05.2003р. (надалі - Закон про реєстрацію) для проведення державної реєстрації змін до установчих документів, пов’язаних зі зміною складу засновників, юридична особа повинна подати (або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору такі документи: заповнену реєстраційну картку на#61485 проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (за формою № 3) примірник оригіналу або нотаріально посвідчену копію#61485 рішення про внесення змін до установчих документів (як правило, протокол загальних зборів учасників Товариства) оригінали установчих документів#61485 юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію або документ, що підтверджує внесення плати за публікацію у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації повідомлення про втрату оригіналів установчих документів два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді#61485 окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення#61485 державної реєстрації змін до установчих документів нотаріально посвідчену#61485 копію документа про перехід частки учасника у статутному капіталі товариства.Тобто, для здійснення державної реєстрації змін до установчих документів Товариства, пов’язаних зі зміною складу засновників, [B]необхідно мати нотаріально посвідчену копію документа про перехід частки учасника третій особі або іншому учаснику[/B]. Але чинне законодавство України чітко не передбачає, [B][U]який саме документ свідчить про перехід частки учасника у статутному капіталі Товариства.[/U][/B]Перехід права власності на частку в статутному фонді (капіталі) Товариства здійснюється в порядку, визначеному главою 8 розділу II Цивільного кодексу України від 16.01.2003р. (далі - ЦКУ) та главою 2 розділу II Закону України [qoute]Про господарські товариства[qoute] від 19.09.91 р. N 1576 (далі - Закон N 1576). Так, відповідно до пункту 4 частини 1 статті 116 ЦКУ учасники господарського товариства мають право у порядку, встановленому установчими документами Товариства та законом, здійснити відчуження часток у статутному (складеному) капіталі Товариства, цінних паперів, що засвідчують участь у Товаристві, у порядку, встановленому законом. Стаття 53 Закону №1576 та ч.1 ст.147 ЦКУ передбачають, що учасник Товариства має право продати чи іншим чином відступити свою частку (її частину) у статутному капіталі одному або кільком учасникам цього товариства.Департамент державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в м. Харкові при проведенні державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, пов’язаних зі зміною складу засновників, посилається на Лист Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 24.05.2007 р. N 3742. В цьому листі Держкомпідприємництво надає роз’яснення щодо документу, який свідчить про перехід частки учасника: [qoute][B][U]Документом про передачу права засновника (учасника) іншій особі, з одночасною передачею відповідного майна, який має подаватися державному реєстратору, враховуючи норми глав 24, 54, 55 ЦКУ, може бути договір купівлі-продажу, міни, дарування [I]або заява засновника про передачу [/I]права засновника іншій особі.[qoute] (з урахуванням практики прийняття державними реєстраторами таких документів останнє стосується приватного підприємства).[/U][/B]Крім вищезазначеного листа, законодавство України не містить вимоги щодо оформлення переходу частки (її частини) в статутному фонді Товариства у вигляді договору і раніше державні реєстратори в якості такого документа приймали нотаріально посвідчені заяви про відступлення частки. Але ж володіння часткою в статутному фонді Товариства породжує у особи певні права та обов’язки, [B]для передання яких необхідно укласти договір[/B], тому що саме на підставі договору, згідно ч.1 ст.626 ЦКУ, встановлюються, змінюються та припиняються цивільні права та обов’язки. Таким чином, приходимо до висновку, що на цей час документом, який свідчить про перехід частки (частини частки) одного з учасників Товариства до іншої особи є договір купівлі-продажу, міни або дарування частки (частини частки).ЗЫ давал для примера не свой вариант, а киевский. У меня договора отчуждения также . Однако практика за заявой осталась и в нашем регионе также.регистраторы сами дают текст похожей заявы и по ней проводят изменения

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2010, 19:47
Добрая фея с топором
У меня такой вопрос, когда мы заверяем подлинность подписи на документах - ЗАЧЕМ в заявлениях писать [QUOTE]Вимоги статей 57-74 Сімейного кодексу України , ст.147 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз'яснені. Ця заява складена у повній відповідальності до мого волевиявлення, підписується добровільно, без будь якого примусу, з повним зрозумінням важливості здійснюваного кроку та матеріальної і моральної відповідальності.[/QUOTE] и тому подобное???????А сам факт того, что человек лично обратился за заверением его подписи на документе не является подтверждением его волеизъявления? И Где указано, что мы должны разъяснять какие-то статьи при заверении подлинности подписи физлица? Это же не договор и не доверенность, и не згода, в конце-концов!Простите за глупые вопросы, но что-то я не догоняю наверное!!!!

ПовідомленняДодано: 02 лютого 2010, 12:51
Vatson
согласна с № 13, мы лишь свидетельствуем подпись, статьи разъяснять необходимости не вижу, это не правочин, а то потом клиент рассказывает, что нотариус не объяснил мне последствия такого заявления, я ничего не понимал, что подписывал и т.п.