Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2010, 19:28
kom.
Шановні колеги! На підставі яких документів і за чиїм зверненням знімаєте заборони нерухомого майна по договорам іпотеки, за якими іпотекодержатель - /[qoute]ОТП Банк/[qoute]? Є вже варіанти звернень:1. За повідомленням банка, так у них довіреності без чітких повноважень щодо зняття,рішення № 40 від 21.11.2007 р., на яке є посилання в довіреностях, також не містить положень щодо зняття заборони.2. За зверненням іпотекодавеця, який надає як безспірні докази виконання зобовязання - ті самі повідомлення банку та заявки і повідомлення на вилучення з реєстрів.Яка в кого практика? Чи є в ОТП нормальні довіреності на зняття?

ПовідомленняДодано: 05 лютого 2010, 21:47
ВИКА
Вы знаете, с банками у нас сейчас проблема, стойте на своем, не идите на поводу, требуйте представителя и нормальную доверенность.

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 15:37
Кэрри
Может быть, идти по варианту 2???

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 15:49
nemo
з ОТП не працював, але заборону можливо зняти лише за умови подання спільної заяви іпотекодержателя та іпотекодавця + в довіреності повинні бути передбачені повноваження щодо зняття заборони відчуження + повідомлення банку про виконання умов кредитного договору + договір застави (за наявності) + статут, св-во про реєстрацію та інші документи, необхідні для встановлення правоздатності, дієздатності сторін та повноважень представників.

ПовідомленняДодано: 06 лютого 2010, 18:05
Ex lege
Иду по варианту 2. Іпотекодавець пише мені заяву про зняття заборони. Надає безспірні докази - 1. Лист банку, адресований нотаріусу про зняття заборони на фірмовому бланку з печаткою 2. Заявки і повідомлення на вилучення з реєстрів. Про всяк випадок ще телефоную до банку, для перестраховки.

ПовідомленняДодано: 08 лютого 2010, 12:52
kom.
А чи є безпечним варіант 2? Враховуючи, що є не одна справа в суді з приводу подання листа банку, адресованого нотаріусу про зняття заборони на фірмовому бланку з печаткою, заявок і повідомлень на вилучення з реєстрів, які не відповідають дійсності - тобто кредит не погашено, а листи і заявки з повідомленнями подають працівники банку у змові з клієнтом. І на дзвінок (про всяк випадок банку, для перестраховки) працівник банку підтверджував погашення кредиту, хоча кредит і не було погашено.Крім того, можливості підроблення підписів і печаток зараз великі.

ПовідомленняДодано: 09 лютого 2010, 16:44
Pomichnik
В таком случае, чтоб перестраховать себя, нельзя снимать запрет без нормально оформленной доверенности. Хотя мы делаем по 2 варианту + прилаживаем и проверяем доверенность банка. В письме указан исполнитель письма, потом к нему все вопросы. Мы вообще звонить в банк не обязаны. Но звоним.