Форум

Інформаційний ресурс

Завжди вважала, що договір про зміни до договору посвідчується у тій формі що і основний...

Номер повідомлення:#1


Повідомлення кнм цаца » 03 березня 2010, 00:35

Завжди вважала, що договір про зміни до договору посвідчується у тій формі що і основний договір. Договір оренди ТЗ з фізособою передбачає обовязкову нотаріальну форму, а якщо в цьому ж договорі є пункт який передачає внесення змін до нього у простій письмовій формі ( Стаття 654. Форма зміни або розірвання договору 1. Зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту)як вважаєте чи дійсно можно посвідчувати зміни у простій письмовій формі сторонам, чи це буде порушення норми статті 799 ЦК України яка передбачає нотаріальне поствідчення у тому числі і зміни?
кнм цаца
 
Повідомлення: 110
З нами з: 06 жовтня 2008, 15:18
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 2 раз.

Номер повідомлення:#2


Повідомлення Per se » 03 березня 2010, 00:53

[QUOTE]Договір оренди ТЗ з фізособою передбачає обовязкову нотаріальну форму[/QUOTE][U][B]Нет [/U]у нас [/B][B]нотариальной формы [/B]( читаем ЦК) .. есть письменная и устная.. [QUOTE]Стаття 205. Форма правочину. Способи волевиявлення [/QUOTE] а есть .. правочины (письменные) которые подлежат обязательному нотариальному удостоверению !!! [QUOTE]Стаття 209. Нотаріальне посвідчення правочину [/QUOTE] [QUOTE] 1. Правочин, який вчинений у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін[/QUOTE].[U][B]Нет такой формы – нотариальная[/U]!!! [/B]Но… есть последствия не удостоверения нотариусом письменной формы договора (также изменений в него) если такой договор согласно ЦК подлежит обязательному нот. удостоверению ..[QUOTE] Стаття 220. Правові наслідки недодержання вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору 1. У разі недодержання сторонами вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору такий договір є нікчемним. 2. Якщо сторони домовилися щодо усіх істотних умов договору, що підтверджується письмовими доказами, і відбулося повне або часткове виконання договору, але одна із сторін ухилилася від його нотаріального посвідчення, суд може визнати такий договір дійсним. У цьому разі наступне нотаріальне посвідчення договору не вимагається. [/QUOTE]
Аватар користувача
Per se
 
Повідомлення: 14136
З нами з: 21 липня 2006, 13:59
Дякував (ла): 12938 раз.
Подякували: 14340 раз.

Номер повідомлення:#3


Повідомлення цаца » 03 березня 2010, 14:19

Я вірно зрозуміла, що пункт [qoute]Договір про зміни до основного договору укладаються у простій письмовій формі[qoute] - без нотаріального посвідчення- можно передбачити у основному договорі .
цаца
 

Номер повідомлення:#4


Повідомлення OLNIK » 03 березня 2010, 14:28

Сама умова у основному договорі щодо змін у простій письмовій формі без нотаріального посвідчення-незаконна.Нотаріальне посвідчення такого договору встановлене законом (ст.799 ЦК- вона так і називається)А згідно ст.628 сторони в договорі можуть погоджувати умови, але не можуть відступити від умов передбачених законодавством. Ст.639 ЦК- будь-яка форма може бути використана, якщо законом не встановлена певна форма. А це знову ж таки ст.799 ЦК.
OLNIK
 
Повідомлення: 13905
З нами з: 13 грудня 2008, 15:56
Дякував (ла): 15715 раз.
Подякували: 25378 раз.


Повернутись в Загальний Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів