Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 11 березня 2010, 12:36
Русалка
Цікавить Ваша думка з такої ситуації: помер чоловік, на імя якого під час шлюбу була куплена 1/2 частка будинку. Для оформлення спадщини звернулася дружина, іншою спадкоємецею є донька померлого, яка відмовилася від частки у спадковому майні. Як правильно зробити - видати дружині свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя, яке видається в разі смерті одного з подружжя на 1/4 частку будинку,і свідоцтво про право на спадщину на іншу 1/4 часну будинку, чи видати свідоцтво про право на спадщину на 1/2 частку будинку.І ще запитання- спадкодавець громадянин РФ, чи потрібно, крім свідоцтва про смерть, витребовувати довідку про останнє місце проживання з Росії.Ци потрібно потім робити переклад цієї довідки?

ПовідомленняДодано: 11 березня 2010, 12:43
Busechka :)
выделять супружескую долю или нет - решать жене. Думаю, дешевле будет написать заявление, что не претендует на выделение. Так.. не дочиталась, подумала,что наследник - гражданин РФ.

ПовідомленняДодано: 11 березня 2010, 19:56
Олена
[QUOTE]выделять супружескую долю или нет - решать жене.[/QUOTE] Я не вважаю, що це може вирішувати дружина - це повинен вирішити нотаріус: якщо майно набуте в шлюбі - свідоцтво треба видати. Завтра вони з дочкою посваряться і піде вона в суд розповідати, що майно ж то було спільне сумісне, а нотаріус її права порушив. І буде права.