Сторінка 1 з 1
Додано:
07 травня 2010, 13:22
Воплі Водоплясова
Шановні колеги!Прошу Вашої допомоги, оскільки раніше з цим питанням не стикався:Сільська рада домовилась з частиною своїх жителів про те, що вони дарують свої земельні ділянки (не паї) сільсько-господарського призначення сільській раді.Якщо хтось робив таке або має міркування щодо процедури оформлення або просто теоретичні підказки, буду радий Вас почути.Дякую.
Додано:
07 травня 2010, 13:29
Воплі Водоплясова
0
Додано:
07 травня 2010, 13:39
Ані Ло
дивно, а сільська рада як ЮО не взнавала нічого про те, як будуть [qoute]обстоять дела[qoute] з прибутковим податком ? і люди на це згідні ? і нікого не [qoute]смущає[qoute], що вони вже використають своє право на приватизацію і нічого фактично не будуть мати: ні землі, ні грошей, ні можливості приватизувати земельну ділянку такого цільового призначення ще раз ?Можливо, в такій ситуації підійде договір про передачу права власності на земельну ділянку в порядку статті 142 Земельного кодексу України. Але слід зазначити, що питань щодо порядку укладення цього договору на даний час дуже багато.
Додано:
07 травня 2010, 13:48
ШІВА
А ПІДСТАВА ОТРИМАННЯ В ДАР ТАКИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ?
Додано:
07 травня 2010, 13:57
Воплі Водоплясова
Підстава для отримання в дар земель буде рішення сільської ради про прийом у дар земель.На рахунок оподаткування - сам ще не розібрався. Землі дійсно приватизовані громадянами.
Додано:
07 травня 2010, 17:01
Sanex
Не знаю ситуацію, але можливо правильніше буде дарувати не сільській раді, а територіальній громаді села від імені якої виступатиме сільська рада?
Додано:
08 травня 2010, 00:52
Vala
извините. а как же с уставом сельсовета? там же должно быть записано. что сельсовет имеет правопринимать в дар от физ. и юр.лиц в подарок....и вот тогда уже можно выносить решения сесии сельсовета Или я не права?
Додано:
08 травня 2010, 01:04
Ірин@
[QUOTE]уставом сельсовета[/QUOTE] А хтось бачив колись такий документ?Добровільна відмова від права власності і все.
Додано:
08 травня 2010, 01:29
notaOV
[QUOTE] уставом сельсовета? [/QUOTE]дожили...(((Колобок повесился... 8-(
Додано:
08 травня 2010, 01:41
notaOV
[QUOTE] Добровільна відмова від права власності і все.[/QUOTE]как это технически сделать? Отказаться можно от декларированного права, которое есть, но оно не оформлено. Пример - совместное имущество супругов, у того супруга, который не является титульным собственником. Как можно [U][B]отказаться [/B][/U] от земли, которая на вас оформлена? Возможно только отчуждение.Мне приходилось оформлять дарение дома территтор.громаде в лице отдела по управлению комун.собственностью, но там ветеран сдавал дом, а ему выделяли квартиру, есть такие нормативные акты об улучшении жилищных условий гражданам.А вот земля - мне не понятно. Мутно всё это. Земля дорожает везде. Наша провинция далека от столицы. Но у нас никто бы не [qoute]подарил[qoute] землю, в смысле, не отдал бы безвозмездно, т.е. даром )
Додано:
08 травня 2010, 01:55
Ірин@
Глава 22 Припинення прав на землю Стаття 140. Підстави припинення права власності на земельну ділянку Підставами припинення права власності на земельну ділянку є: [B]а) добровільна відмова власника від права на земельну ділянку [/B]
Додано:
08 травня 2010, 01:58
Ірин@
п. 67. Інструкції Для посвідчення угоди про передачу права власності на земельну ділянку нотаріусу, крім документів, передбачених пунктами 62, 71 цієї Інструкції, подаються заява власника земельної ділянки та рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про згоду на одержання права власності на таку земельну ділянку.
Додано:
08 травня 2010, 02:02
Vala
статут с.ради (територіальної громади). це ж юр.особа. а як вона на підставі тільки рішення сесії може прийняти в дар? В установчих документах юр.особи повинно бути зазначено. що вона має право приймати від будь-кого нерух.будь-яке (або конкретно) майно. Приходив один клієнт з питанням: фермерське господарство. на членів господарства видали держакти. зараз вони добровільно відмовляються від цих земділянок на підставі заяви через нотаріуса потрібно згідно ст.142 ЗК посвідчити між ними та с.радою (тер.громадою) договір про передачу права власності (а земділянки-то [qoute]мораторні[qoute]) який вихід - справа у (на) них в суді. Чи можливо відмовитись чи визнати право власності на ці земділянки на с.раду(тер.громаду) через суд?
Додано:
08 травня 2010, 02:47
Сана
Вообще интересная тенденция.Страна у нас бедная.Поэтому гражданам было бы неплохо по всей стране подарить все свое движимое и недвижимое имущество власти.Конечно, не в принудительном порядке, что вы!
Додано:
08 травня 2010, 12:19
MG
сільська рада іде на консультацію з цього питання до свого -районного прокурора, після цього бажання отримувати такі дарунки відпаде надовго !!!
Додано:
08 травня 2010, 14:33
Sanex
На №15, +100
Додано:
08 травня 2010, 20:47
Vala
на №15 а якщо земельна ділянка розташована за межами села. то тоді голові РДА до прокурора?)))