Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 31 травня 2010, 22:06
Елена Прекрасная
Чи можна зробити передоручення по безстроковій довіреності, що видана на голову іноземного представництва. Хочуть передоручення на представництво інтересів Головної компанії в Антимонопольному комітеті, в основній довіреності про Антимонопольний комітет не зазначено. Чи можна кокретизувати повноваження, які прямо не передбачені в основній?

ПовідомленняДодано: 31 травня 2010, 22:19
Ынотио
Видана за передорученням довіреність не може містити більше прав, ніж основна довіреність. Строк дії довіреності, виданої за передорученням, не може перевищувати строку дії основної довіреності, на підставі якої вона видана.

ПовідомленняДодано: 31 травня 2010, 22:29
Елена Прекрасная
Якщо консервативний підхід, то не можна. Але ж в основній написано у загальному вигляді [qoute]з усіх питань та спорів, пов'язаних з господарською діяльністю компанії[qoute], тому думаю можна в передорученні деталізувати, а строк написати [qoute]діє один рік, а у разі якщо основна буде скасована до моменту скасування основної довіреності[qoute]

ПовідомленняДодано: 31 травня 2010, 22:47
OLNIK
На сообщ.3[QUOTE]Якщо консервативний підхід, то не можна[/QUOTE]В законе не предписано, что нотариус при удостоверении доверенности в порядке передоверия имеет право на [qoute]прогрессивный[qoute] подход. В законе написано, что доверенность по передоверию не может содержать больше полномочий, чем основная доверенность. Перепишите дословно из основной доверенности, если это не устраивает АМКУ, то пусть Головная компания выдаст новую доверенность новому представителю именно с конкретными полномочиями перед АМКУ.

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 02:23
Воплі Водоплясова
Чому така несправедливість, а скорше, безграмотність! Навряд чи антимонопольний комітет надасть письмове пояснення причин відмови у прийнятті довіреності. Хоча я рекомендую клієнтам саме такий спосіб спілкування з [qoute]тугими[qoute] організаціями.

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 13:13
Katrina
Згідно ч. 2 ст. 247 ЦКУ строк довіреності, виданої в порядку передоручення, не може перевищувати строку основної довіреності, на підставі якої вона видана. Згідно ч. 1 ст. 251 ЦКУ строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана певна дія чи подія, яка має юридичне значення. Ч. 1 ст. 252 ЦКУ строк визначається [B]роками, місяцями, тижнями, днями або годинами[/B]. Для виконання даних норм закону необхідно, щоб в основній довіреності, в якій передбачено право передоручення, зокрема чітко визначений роками, місяцями, тижнями, днями або годинами строк її дії. [B]Якщо строк дії основної довіреності не вказаний, неможливо видати довіреність в порядку передоручення в межах строку дії основної довіреності, а значить виконати вимоги ч. 2 ст. 247 ЦКУ. [/B]

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 14:09
Оленка Справедлива
Воплі Водоплясова, в чому безграмотність?

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 14:19
Semiramida
Katrina, чому ви не вказали ч. 1 ст. 247 [QUOTE]Строк довіреності встановлюється у довіреності. [B]Якщо строкдовіреності не встановлений, вона зберігає чинність до припиненняїї дії.[/B][/QUOTE]Ніде не бачу заборони видавати довіреність в порядку передоручення...просто вказатти, що діє не довше ніж основна

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 15:52
Katrina
Це був лист з ГУЮ - щодо унеможливлення видачі довіреності в порядку передоручення у зв'язку з відсутністю строку дії в основній довіреності

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 16:49
Елена Прекрасная
Лист не є нормативно-правовим актом. В основній довіреності (Німеччина) вказано, що з правом передоручення третім особам та що діє до її скасування. Думаю, передоручення можливе, оскільки прямо в нашому законодавстві не заборонено.

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 16:58
N-22
Katrina пост №6 +1. Елена Прекрасная, почему Вы вдруг решили, что доверенность бессрочная? Такого понятия в ГК нет. Это доверенность без указания срока, а передоверие делается на срок ( исчисляется годами, месяцами, неделями и т.п.). ч. 2 ст. 247 ГКУ.

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 17:20
Елена Прекрасная
Извините, не совсем правильно выразилась. В основной доверенности написано, что действует до ее отмены.

ПовідомленняДодано: 01 червня 2010, 19:22
Воплі Водоплясова
Оленка Справедлива, безграмотність полягає в тому, що працівники деяких установ відмовляють від прийняття довіреності, якщо в ній не названа їхня установа. А у всіх довіреностях і так пишеться, що вона діє у всіх підприємствах, установах, організаціях на залежно від їх підпорядкування, галузевої приналежності.... чому дане трактування не може діяти у різних органах. хіба це не порушення. Я чув,що у львівському суді (не знаю якому точно, тому брехати не буду) було відмовлено у прийнятті позовної заяви з причини відсутності назви суду у довіреності, виданій адвокату на ведення справ.

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 18:19
Елена Прекрасная
Як Ви пишите при передорученні по такій довіреності від нерезидента [qoute]Іванов, що діє на підставі довіреності від імені [qoute]Головного офісу[qoute] чи [qoute]директор представництва, що діє на підставі довіреності[qoute] і довіреність видає юрособа - представництво?