Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 18:08
DRUNJA
Підскажіть, який документ посвідчує право власності юридичної(фічної) особи на ставок (озеро). Або де про це можна почитати?

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 18:14
Маленьке стерво
[QUOTE]Підскажіть, який документ посвідчує право власності юридичної(фічної) особи на ставок (озеро[/QUOTE]державний акт про право власності на земельну ділянку. Глава 12 Земельного кодексу.

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 18:17
Marysia.
или договор аренды этого ставка если речь идет о пользовании им для разведения рыбы или др

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 18:17
Lina
Я думаю, ст. 58, 59 ЗКУ.Землі, зайняті водними об[qoute]єктами - землі водного фонду. У такому випадку - державний акт.

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 19:41
VITAminka
водний кодекс:[QUOTE][QUOTE]Стаття 1. Визначення основних термінів У цьому Кодексі вживаються такі терміни:ставок - штучно створена водойма місткістю не більше 1 млн. кубічних метрів[/QUOTE] Стаття 3. Водний фонд України Усі води (водні об'єкти) на території України становлять її водний фонд. До водного фонду України належать: 1) поверхневі води: природні водойми (озера) водотоки (річки, струмки) штучні водойми (водосховища, ставки) і канали інші водні об'єкти 2) підземні води та джерела 3) внутрішні морські води та територіальне море. Стаття 6. Власність на води (водні об'єкти) [B]Води (водні об'єкти) є виключно власністю народу України і надаються тільки у користування.[/B] Народ України здійснює право власності на води (водні об'єкти) через Верховну Раду України, Верховну Раду Автономної Республіки Крим і місцеві Ради. Окремі повноваження щодо розпорядження водами (водними об'єктами) можуть надаватися відповідним органам державної виконавчої влади. Стаття 42. [B]Водокористувачі [/B] Водокористувачами в Україні можуть бути підприємства, установи, організації і громадяни України, а також іноземні юридичні і фізичні особи та особи без громадянства. Водокористувачі можуть бути первинними і вторинними. Первинні водокористувачі - це ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води. Вторинні водокористувачі (абоненти) - це ті, що не мають власних водозабірних споруд і отримують воду з водозабірних споруд первинних водокористувачів та скидають стічні води в їх системи на умовах, що встановлюються між ними. Вторинні водокористувачі можуть здійснювати скидання стічних вод у водні об'єкти також на підставі дозволів на спеціальне водокористування.[/QUOTE] ответ на вопрос: НИКАКОЙ докумнет не может посвидчуваті право собственности юр./физ. особі НА СТАВОК!!!

ПовідомленняДодано: 16 червня 2010, 20:39
Verona
А як щодо [qoute]власнику земельної ділянки належать насадження, закриті водойми на цій ділянці.....[qoute]

ПовідомленняДодано: 17 червня 2010, 16:19
nodem
Закритий водойм це озеро, а ставок, як правило знаходиться на річці, вона в нього або втікає, або витікає з нього, або і те і інше, а значить власність держави.

ПовідомленняДодано: 17 червня 2010, 16:35
VITAminka
все верно, только читать надо в коплексе: ЗК [QUOTE]Стаття 79. Земельна ділянка як об'єкт права власності 1. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами. 2. Право власності на земельну ділянку поширюється в її межах на поверхневий (ґрунтовий) шар, а також на водні об'єкти, ліси і багаторічні насадження, які на ній знаходяться. [/QUOTE][QUOTE]Стаття 58. Склад земель водного фонду 1. До земель водного фонду належать землі, зайняті: а) морями, річками, озерами, водосховищами, іншими водними об'єктами, болотами, а також островами, не зайнятими лісами { Пункт [qoute]а[qoute] частини першої статті 58 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3404-IV ( 3404-15 ) від 08.02.2006 } Стаття 59. Право на землі водного фонду 1. Землі водного фонду можуть перебувати у [B]державній, комунальній та приватній власності. [/B] 2. Громадянам та юридичним особам за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування можуть безоплатно передаватись у власність [B]замкнені природні водойми (загальною площею до 3 гектарів). Власники на своїх земельних ділянках можуть у встановленому порядку створювати рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми[/B]. 4. [B]Громадянам та юридичним особам [/B]органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування із земель водного фонду можуть передаватися [B]на умовах оренди [/B]земельні ділянки прибережних захисних смуг, смуг відведення і берегових смуг водних шляхів, а також озера, водосховища, [B]інші водойми[/B], болота та острови для сінокосіння, рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт тощо. [/QUOTE] вывод: да,земли водного фонда могут быть в чатной [B]собственности[/B], но каким образом они такими становятся? 1) если в собственность переданы [QUOTE]замкнені природні водойми ([B]загальною площею до 3 гектарів[/B]). [/QUOTE] но если этому водойму будет присвоен статус СТАВОК, то вступает в силу Вод. Кодекс - только в собственности державы!2)если собственники зем. участка самостоятельно [QUOTE]у встановленому порядку створювати рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми[/QUOTE] в дургих случаях земли водного фонда надаються на условиях [B]аренды[/B] - ч.4 ст.59