Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 15:15
Ljana
Колишній чоловік вписаний у свідоцтво про реєстрації ТЗ на право керування, жінка являється власником. Шлюб розірвано. Зараз колишня дружина хоче повернути автомобіль, звернулась до нотаріуса, щоб передати заяву з подальшою видачею свідоцтва про передачу заяву. Такі заяви ще не передавала. Як вирішуються такі справи? Що необхідно передбачити у заяві?

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 15:45
Vatson
если єто совместная собственность, то там заложена половинка и мужа, он может отказаться возвращать автомобиль, если есть спор-в суд-делить совместно нажитое имущество. если спора нет-к нотариусу делить совместно нажитое имущество:)

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 15:48
Ljana
[B]Vatson[/B], там автомобіль куплено в кредит, і суд буде, бо миру в сім[qoute]ї нема, шлюб розірвано на підставі рішення суду. А заява така потрібна жінці.

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 16:02
Marysia.
пусть не морочит вам голову, удостоверьте ее подпись на заяве и посоветуйте ей отправить заяву лично с уведомлением о вручении с описью. вложенного. А если не будет согласшаться а вам не хочется связываться с передачей заявы и выдачей несуществующих докеументов далее, то назначьте цену как за автомобиль.

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 16:08
Nonna
поручик хочет - мадам хохочет...... а вот интересно , а что она хочет в заяве написать.........

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 16:14
Ljana
клієнт настирливий. хоче передати заяву через нотаріуса та ще й з майбутньою видачею свідоцтва про передачу заяви, щоб на підставі нього адвокат вів справу в суді. А взагалі-то таку дію можна ж вчинити?

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 16:15
Ljana
[B]nonna[/B] [qoute]Прошу повернути автомобіль, власником якого я є , ключі та правовстановлювальний документ[qoute] - типу цього

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 16:32
VITAminka
Ljana,запомните правило - [qoute]Клиент - Св[qoute], он всегда настырливый.[QUOTE]А взагалі-то таку дію можна ж вчинити?[/QUOTE] [QUOTE]Стаття 34. Нотаріальні дії, що вчиняють нотаріуси Нотаріуси вчиняють такі нотаріальні дії: 1) посвідчують правочини (договори, заповіти, довіреності тощо) 2) вживають заходів щодо охорони спадкового майна 3) видають свідоцтва про право на спадщину 4) видають свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя 5) видають свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) 6) видають свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися 7) провадять опис майна фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою або місце перебування якої невідоме 8) видають дублікати нотаріальних документів, що зберігаються у справах нотаріуса 9) накладають та знімають заборону щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації 10) засвідчують вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них [B]11) засвідчують справжність підпису на документах[/B] 12) засвідчують вірність перекладу документів з однієї мови на іншу 13) посвідчують факт, що фізична чи юридична особа є виконавцем заповіту 14) посвідчують факт, що фізична особа є живою 15) посвідчують факт перебування фізичної особи в певному місці 16) посвідчують час пред'явлення документів [B][B]17) передають заяви фізичних та юридичних осіб іншим фізичним та юридичним особам [/B][/B] 18) приймають у депозит грошові суми та цінні папери 19) вчиняють виконавчі написи 20) вчиняють протести векселів 21) вчиняють морські протести 22) приймають на зберігання документи. [/QUOTE]вы то можете. только вот я бы отказалась заверять подпись на таком заявлении - [qoute]власником якого я э[qoute] - а хто сказал,что она власнык? автомобиль в браке приобретался? так чего это только она власнык? - они оба полноценные власники! - это презумпция общей собственности. а если она хлчет доказать обратное, то пусть обращается в суд. для этого никакие нотариальные заявления не нужны.официальный отказ можно и не делать, просто назвать соответсвующую цену.

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 17:52
Ljana
[B]VITAminka[/B], а що поганого для нотаріуса, якщо засвідчити справжність підпису на такій заяві?

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 18:04
Vatson
зачем вообще здесь нотариус?пусть сразу идут в суд и все или адвокат хочет за дополнительное ожидание свидетельства еще денег получить?супруга подает на раздел имущества, вызывают мужа как ответчика и там пусть решают вопрос у кого будет автомобиль.

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 19:24
VITAminka
[QUOTE]VITAminka, а що поганого для нотаріуса, якщо засвідчити справжність підпису на такій заяві[/QUOTE]хорошо звучит вопрос )) а что плохого для нотариуса еслт он доверенность по ксерокопии паспорта сделает, а не по оригиналу(ну нету у меня его с собой - в другом городе по месту жительства оставил)? да ничего собственно плохого - все в шоколаде. я вам сказала свое мнение по поводу содержания этого заявления[QUOTE]Прошу повернути автомобіль, власником якого я є , ключі та правовстановлювальний документ[/QUOTE] мы не заверяем подписи на докумнетах,содержание которых противоречит закону. а здесь утверждается факт - [QUOTE]власником якого я є[/QUOTE]. а вы (как нотариус) проверили этот факт,вы уверены, что это утверждение НЕ противоречит закону? я как раз думаю наоборот: как уже сказала, если автомобиль приобретен в период брака, то собственниками есть ОБА супруга. это мое мнениехотите потасткаться по судам? можете делать

ПовідомленняДодано: 21 липня 2010, 19:48
Ljana
[B]VITAminka[/B] , велике дякую, добре розжували, а то практики в таких справах не маю. А тепер знатиму на майбутнє. І Vatsonу та Marysi дякую! Всім удачі та хороших клієнтів!