Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 18:34
adelija22
Допоможіть,будь-ласка! Вперше посвідчую утримання. Чи правильно я зрозуміла: набувач протягом року сплачує 15 % податку від вартості квартири (я в цьому випадку не податковий агент). Розмір утримання має бути не менший ніж встановлений прожитковий мінімум + індексація. Заборону накладаю від імені набувача. А ось зовсім не зрозуміла: чи сплачує набувач 1% до ПФ, які податки платить відчужувач, хто заповнює повідомлення про накладення заборони і як рахувати мито?

ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 18:41
Ынотио
[QUOTE]Розмір утримання має бути не менший ніж встановлений прожитковий мінімум + індексація[/QUOTE]У тексті договору довічного утримання (догляду) обов’язково зазначається, що набувач майна зобов’язаний надавати відчужувачеві довічно матеріальне забезпечення, а також усі види догляду (опікування) з їх конкретизуванням або без такого та визначається грошова оцінка матеріального забезпечення, яка встановлюється за згодою сторін. [QUOTE]Заборону накладаю від імені набувача.[/QUOTE]заборона на об'єкт нерухомості - власник - набувач[QUOTE]хто заповнює повідомлення про накладення заборони[/QUOTE]на підставі договору Ви накладаєте заборонуПодатки не розголошуються))))

ПовідомленняДодано: 26 липня 2010, 19:08
Yuliia
Відчужувач кожного року подає податкову декларацію, вказуючи у якому грошовому еквіваленті він отримав утримання згідно договору (саме за звітний рік) і з цієї суми - 15 %.ПФ як пам'ятаю не сплачується.

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:07
vesna
Я перепрошую, але де взагалі законодавчо закріплений порядок оподаткування з договорів довічного утримання, крім брєдових листів податкової?

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:25
Ынотио
Тільки ці бредові листи:Доходи, одержувані відчужувачем від набувача за договором довічного утримання (догляду) у вигляді вартості утримання (догляду) включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу відчужувача і оподатковуються за ставкою податку з доходів фізичних осіб встановленою пунктом 7.1 статті 7 Закону №889 – 15% на підставі річної податкової декларації.

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:32
vesna
Нічого не розумію...[QUOTE]Доходи, одержувані відчужувачем від набувача за договором довічного утримання (догляду) у вигляді вартості утримання (догляду)[/QUOTE]А те, що він за це утримання майном розплатився, який же це дохід???

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:34
Ынотио
а його (податок) відчужувач сплачує по факту - старенька людина ходить до податкової сдавати декларацію? Бредові листи

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:43
vesna
І буде так до тих пір, поки хтось не наважиться посудитися з податковою...

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 14:45
Ынотио
Щодо оподаткування доходу, отриманого за договором довічного утримання За даними Департаменту апеляцій ДПА України, у громадян виникають питання щодо оподаткування доходу, отриманого за договором довічного утримання.За своєю правовою природою договір довічного утримання є відчуженням нерухомого або рухомого майна, що передається у власність другій стороні.При укладанні договору довічного утримання (догляду) набувач одержує дохід у вигляді вартості нерухомого майна (житлового будинку, квартири), а відчужувач одержує дохід у вигляді вартості матеріального забезпечення та послуг з догляду (опікування), визначених у договорі.Дохід, одержаний у вигляді вартості нерухомого майна від відчужувача, платник податку-набувач зобов’язаний включити до річної податкової декларації за відповідний звітний період (рік) та сплатити належну суму податку з доходу фізичних осіб (13 відсотків - до 01.01.2007 р., 15 відсотків – з 01.01.2007 р.).Щодо доходів, одержуваних відчужувачем від набувача за договором довічного утримання (догляду) у вигляді вартості утримання (догляду), то вони мають бути включені у річну податкову декларацію такого відчужувача та з них йому слід сплатити податок з доходів фізичних осіб за ставкою, визначеною п. 7.1 ст. 7 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”.

ПовідомленняДодано: 27 липня 2010, 16:15
Олена
[QUOTE]набувач протягом року сплачує 15 % податку від вартості квартири (я в цьому випадку не податковий агент). Розмір утримання має бути не менший ніж встановлений прожитковий мінімум + індексація. Заборону накладаю від імені набувача.[/QUOTE] уважно читаємо закон України [qoute]Про податок з доходів фізичних осіб[qoute]. Де там договір довічного утримання? Немає його там. А примушувати людину робити те, що не передбачено законом - протиконституційно.