Сторінка 1 з 1
Додано:
09 серпня 2010, 00:40
DON
ситуація така - приблизно в 1995 році помер чоловік, спадкове майно(житловий будинок) після нього оформила дружина, через декілька років, житловий будинок згорів. Після цього син, який проживав разом з матірью,замість згорілого збудував новий будинок,звісно без всіляких дозволів та погоджень, та по сьогоднішній день цей будинок не зареєстрований в БТИ. Нещодавно помирає мати, і з'являється дочка, яка багато років проживала за кордоном і звісно починає претендувати на 1/2 частину будинку.Особисто я вважаю, що спадкове майно відсутнє, і оформлювати нема чого. Як ви вважаєте чи можливо потім син тихенько піти та отримати свідоцтво про право власності на цей будинок вже на своє ім'я ?
Додано:
09 серпня 2010, 01:24
Калина
У меня была следующая ситуация. Пять наследников по закону (4 детей и жена) получили свидетельства о праве на наследство на старый глиняный дом. На его месте сын (один из наследников) построил новый дом. Для того, чтобы оформить право собственности на вновь выстроенный дом, от него потребовали заявления от всех остальных совладельцев о согласии на выдачу на его имя свидетельства о праве собственности на дом и об аннулировании ранее выданных свидетельств о праве на наследство. Ведь для того, чтобы [qoute]тихенько[qoute] получить свидетельство, надо решит вопрос с аннулированием старого правоустанавливающего документа на мать. А вот здесь может возникнуть спор с сестрой, который может решить только суд.
Додано:
09 серпня 2010, 01:25
MG
- отримати може. ...з рішенням суду, звичайно (тільки не [qoute]тихенько[qoute], а ще з деякими підставами, досить аргументованими у даному випадку, для прийняття рішення судом ))а Ви, DON - нотаріус, чи мимо йшли сюди, з боку дочки ???