Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:10
Polin
Шановні колеги, Продавець отримав квартиру в процесі приватизації, перебуваючи в шлюбі. Документом, що підтверджує право власності Продавця на відчужувану квартиру є свідоцтво про право вланості видане на його ім'я, інших співвласників немає. На даний час, Продавець розлучився та отримав новий паспорт в якому відсутні відмітки про реєстрацію шлюбу. Але його колишня дружина свідоцтво про розірвання шлюбу не отмала, та відмітку у паспорті не проставила. Про це стало відомо Покупцям. Вони, в свою чергу, наполягають на тому, щоб колишня дружина Продавця дала згоду на відчуження даної квартири. Як діяти в такій ситуації?

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:12
Ынотио
заявление от супруги : Мне известно что квартира приобреталась по приватизаци на бывшего мужа и являеться его личной собственностью и претензий по продаже не имею

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:15
Katafeyka
приватизация была в пределах нормы? без доплаты?в СК нет приватизации как основание считать имущество личнымкороче решайте сами, но я беру согласие

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:17
Ex lege
Читала на ЛИГЕ, що скоро будуть внесені зміни в ст. 57 Сімейного кодексу (Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка) - добавлять пункт про приватизовані квартири.

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:17
Polin
Ким вина буде виступати у цій заяві? Колишньою дружиною? Як перевірити цей факт, якщо вона не отримувала свідоцтво про розірвання шлюбу та не проставляла відмітку у паспорті?

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:20
Ынотио
у бывшего мужа ведь есть свидетельство?

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:24
Polin
Бывший муж не хочет давать свидетельство т.к. у него в паспорте нет отметок и он утверждает, что в браке на момент получения свидетельства о праве собственности не состоял.

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:27
РадионЧИК
Какие основания брать согласие тем более у бывшей супруги, квартира приобреталась на основании Закона Украины [qoute]О приватизации[qoute], если Покупатели настаивают, конечно такое заявление можно было бы брать, только чтобы волки сыты и овцы целы и сделка не сорвалась, ну а если у бывших супругов не дружеские отношения и она откажет Продавцу? Согласна с №3.

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2010, 17:29
alena_77
два варианта:1. если квартира по площади превышает норму - брать згоду однозначно. Причем не только св-во о расторжении, но я беру ещё вытяг про шлюб, чтобы подтвердить факт пребывания в браке на момент приобретенися квартиры. Веди там был [qoute]выкуп[qoute] квадратных метров, которые превышают норму.2. если квартира меньше нормы, то згода не нужна. Если сильно хочется, можно взять заяву от бывшей жены, что она подтверждает, что квартира - особиста власнисть бывшего мужа. Св-во о расторжении брака будет достаточно+ отметка в паспорте про шлюб.

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2010, 16:39
Summer
alena_77, подскажите, пожалуйста, нормативно-правовой акт, где определены нормы приватизации ? давно ищу.. спасибо заранее..

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2010, 16:54
alena_77
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 3. Способи приватизації Приватизація здійснюється шляхом: безоплатної передачі громадянам квартир (будинків), кімнат у гуртожитках з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю { Абзац статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом N 500-VI ( 500-17 ) від 04.09.2008 } [B]продажу [/B]надлишків загальної площі квартир (будинків) громадянам України, що мешкають в них або перебувають в черзі потребуючих поліпшення житлових умов.