Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 18:49
kom.
Шановні колеги! Допоможіть, чи можливе укладення одночасно договору купівлі-продажу квартири та іпотеки (ця квартира купується за кредитні кошти) з огляду на ч.5 ст.18 ЗУ /[qoute]Про іпотеку/[qoute] - /[qoute]У разі якщо іпотекою забезпечується повернення позики, кредиту для придбання нерухомого майна, яке передається в іпотеку, договір купівлі-продажу цього нерухомого майна та іпотечний договір можуть укладатися одночасно./[qoute] (редакція від 2003 р.) , та на ч.6 ст.3 ЗУ /[qoute]Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень/[qoute] - /[qoute]6. Будь-які правочини щодо нерухомого майна (відчуження, управління, іпотека тощо) укладаються, якщо право власності на таке майно зареєстровано згідно з вимогами цього Закону./[qoute] (редакція від 2010 р.)

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 19:14
Ынотио
0

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 19:22
Marysia.
раньше всегда делали одновременно. Как будет теперь не представляю какой банк даст деньги на покупку пока под их кредитный , договор ипотеки не заключен? как то малые области и раньше выкручивались и договаривались в БТИ на моментальную регистрацию и предоставление нового вытяга. Но в нашем городе ??!!я в такое не верю!!

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 22:16
Ex lege
Одновременно - нет. Сначала - договор купли-продажи с рассрочкой платежа, далее - регистрация (срочная) в БТИ, потом - ипотека.

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 22:40
Veдьмо4ка
Ex lege, один пункт в Вашей схеме отсутствет: - это полный расчет продавцом ДО договора ипотеки ... /иначе - это залог заложенного ...

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 23:06
Ex lege
Vector, договір посвідчую з відсрочкою платежа, а право власності виникає з моменту державної реєстрації. Після реєстрації в БТІ посвідчую іпотечний договір, покупець отримує гроші в банку та передає продавцю.

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 23:30
Ынотио
Vector теперь увы на один Вытяг не сделать, наше БТИ за отдельную плату через час выдаетПродаж зазначеної в договорі квартири вчиняється за ______________- гривень, 00 копійок, з яких ____________ гривень Продавець отримав від Покупця ще до підписанні цього договору, а решту суми, а саме ---------------, я, Покупець гр.---------------- зобов’язуюсь оплатити гр---------------, а, я, гр.--------------- зобов’язуюсь прийняти протягом одного дня. Розрахунок буде здійснюватися у приміщенні відділення № ------------- Акціонерний Банк, розташованого у місті ----------------------. Факт повного розрахунку, відповідно до ст.545 ЦК України, гр.-------------- підтвердить заявою, підпис на якій повинен бути нотаріально засвідчений і зберігатися у справах нотаріуса.Я, Продавець, підписуючись під цим договором погоджуюсь на подальшу передачу в іпотеку вказаної квартири до остаточного розрахунку зі мною, відповідно до п.2.1. цього договору.При неотриманні гр.---------- у сумі і в строк, зазначений п.2.1, цей договір підлягає розірванню у встановленому законом порядку.Мені, продавцю гр./////////// зміст ст.ст.692, 694, 695, 697 Цивільного кодексу України щодо особливості оплати товару з розтроченням платежу та наслідки від здійснення такого продажу, нотаріусом роз’яснені і цілком зрозумілі. Керуючись вимогами вказаних в цьому пункті договору норм закону та ст.334 Цивільного кодексу України даю свою згоду на перехід права власності до Покупця г================== [B]на Предмет цього договору відразу після нотаріального посвідчення цього договору та реєстрації в Державному реєстрі правочинів[/B], яка має бути здійснена одночасно з посвідченням цього договору.Згідно до ст.657, Цивільного кодексу України цей договір підлягає державній реєстрації та вважається укладеним, згідно ч.3 ст.640 ЦК України, [B]з моменту його державної реєстрації[/B].

ПовідомленняДодано: 19 серпня 2010, 23:41
Веселунка
відчужувач /(валсник квартири) передає її в іпотеку банку, як майновий поручитель за боржника (майбутнього набувача) і потів заключається купівля-продаж. кілька років тому був такий пункт в інструкції, потім його редагували. Хоча в КМНО штампували і штампують спочатку купівлю-продаж, а потмі в іпотеку передають майно, що стане власністю іпотекодавця в майбутному (п. 4. ст. 334 ЦК)