Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2010, 17:52
adrenalin2003
ПРОШУ допомоги фахівців-нотаріусів з наступних питань:1. Пункт іпотечного договору: Не надавати документи у відповідні держоргани з метою реєстрації будь-яких осіб у Предметііпотеки без письмової згоди на це Іпотекодержателя.Чи може бути дійсним цей пункт договору??? Примітка: Була зареєстрована донька Іпотекодавця.2.Іпотечний договір укладений в 2007 році, в 2009 році у Іпотекодавця народилась дитина і звісно її прописують в квартирі, яка є предметом іпотеки.Які дії з точки зору нотаріуса повинні вчинити сторони та нотаріус????

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2010, 17:53
adrenalin2003
0

ПовідомленняДодано: 29 серпня 2010, 22:21
OLNIK
[QUOTE]Які дії з точки зору нотаріуса повинні вчинити сторони та нотаріус????[/QUOTE]Ніяких дій не має вчиняти нотаріус. Народилася дитина- і слава богу (ст.29 ЦК України).Ви, коли підписували договір, погодились на такі умови, які банк Вам запропонував.Це Ваше питання -[QUOTE]Чи може бути дійсним цей пункт договору???[/QUOTE], треба було задавати при погодженні з банком умов.А тепер читайте весь Ваш договір до останньої коми - спочатку і аж до Ваших підписів, і виконуйте умови договору узгоджуючи з кредитором все, що виходить за межі Ваших договірних домовленостей.

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 15:17
adrenalin2003
Шановний OLNIK!Діти - справді велика радість, але мова трохи про інше...

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 17:24
Мандаринчик
Пункт договору дійсний, але подивіться по договору, які санкції передбачені за його порушення. Може банк має право достроково звернути стягнення. А взагалі, на зрозуміло, в звязку з чим таке питання?

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 17:37
adrenalin2003
В позовній заяві Банк вказує на те, що Іпотекодавець порушив пункт іп.договору(Не надавати документи у відповідні держоргани з метою реєстрації будь-яких осіб у Предметііпотеки без письмової згоди на це Іпотекодержателя)- і як наслідок-звернути стягнення на квартиру.

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 17:46
Ынотио
Прописка ребенка по месту прописки родителей (одного из них) - другое дело Вы должны были согласовать (сказать письменно) банку - это моё мнение

ПовідомленняДодано: 30 серпня 2010, 18:39
БВІ
Стаття 627. Свобода договору 1. Відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними вукладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договоруз урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільногозаконодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності тасправедливості. Стаття 6. Акти цивільного законодавства і договір 1. Сторони мають право укласти договір, який не передбаченийактами цивільного законодавства, але відповідає загальним засадамцивільного законодавства. 2. Сторони мають право врегулювати у договорі, якийпередбачений актами цивільного законодавства, свої відносини, якіне врегульовані цими актами. 3. Сторони в договорі можуть відступити від положень актівцивільного законодавства і врегулювати свої відносини на власнийрозсуд. [B]Сторони в договорі не можуть відступити від положень актівцивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, атакож у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актівцивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносинміж сторонами.[/B]Але, якщо Ви адвокат і шукаєте підстави, щоб банк не міг звернути стягнення на заставлене майно, - читайте далі. Є хороші слова в пісні [qoute]кто ищет- тот всегда найдет[qoute].