Сторінка 1 з 1
Додано:
03 вересня 2010, 21:00
rio123
держ акт старий кадастрового нема в плані на державному акті зображена одна земельна ділянка площею 49 га. в графі цільове приз- для будівництва та ведення ОСГ держкомзем дає одну довідку з ооцінкою на будівницьво і пише площу 0.25 га і другу довідку дає на ОСГ і пище площу 0,24 га у витязі з державного реєстру земель вказано два кадастрові номерияк мені зробити договір? я думаю забрати і невіддати їм старий державний акт а в договорі написати що набувач зобовязується отримати два нові державні акти і тоді в його виникне право власності з моменту державної реєстрації
Додано:
04 вересня 2010, 14:07
Netland
Старий акт Ви не маєте права залишати в своїх справах - зробили відмітку на ньому і гудбай.
Додано:
04 вересня 2010, 18:34
Вселенная
робила по такому акту договір, брали дві довідки окремо по осг і окремо по будинку про присвоєння кадастрового номеру, договір один бо один акт, відмітку поставили і все....
Додано:
05 вересня 2010, 17:07
rio123
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2009 р. N 439 ПОРЯДОК здійснення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку 3. Нотаріус у разі посвідчення цивільно-правового договору про відчуження земельної ділянки, видачі свідоцтва про право на спадщину на земельну ділянку, а також вилучення державного акта у передбачених законом випадках із своїх справ за наявності витягу з державного реєстру земель проставляє на державному акті відмітку про перехід права власності [B]на земельну ділянку[/B] такого змісту: [qoute]Мною, __________________________________________, (прізвище та ініціали) (державним або приватним) нотаріусом _____________ (найменування __________________________________________________ нотаріальної контори, назва нотаріального округу) ____________________ за реєстровим N _____________ (дата) посвідчено (видано) _____________________________, (назва документа) на підставі якого право власності на [B]цю земельну ділянку [/B]переходить до ____________________________ (прізвище, ім'я, по батькові набувача) Нотаріус підпис ОТЖЕ ВІДМІКА ПЕРЕДБАЧЕНА [B]НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ[/B], А НЕ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ???
Додано:
05 вересня 2010, 19:28
OLNIK
Вообще логично рассуждая, такой акт должен оставаться в делах нотариуса, им все равно придется изготовить два новых ГА- на каждый ЗУ.Но в нормативом акте ТУПО написано- возвращается. Причем текст отметки аж Кабмином утвержден - и там о целом ЗУ, не- о двух ЗУ, или о доле в праве сосбтвенности на один ЗУ.Думаю, надо ТУПО исполнить - и написать две отметки, о каждом ЗУ, раз ГА действительный, но в нем два в одном, значит- две отметки о каждом ЗУ.И пусть парятся те, кто это [qoute]впарил[qoute], чтобы жизнь [qoute]облегчить[qoute] )))
Додано:
05 вересня 2010, 22:43
Калина
Вариант OLNIK самый оптимальный: и закон соблюден и вопрос с наследством решен. Все равно наследник получит два новых госакта. Кроме того, на каждый участок выдала бы отдельное свидетельство.
Додано:
05 вересня 2010, 23:11
ЗдраСЬте
Калина, позвольте не согласиться. Выдавая наследство на земли по такому госакту, выдаем свидетельством, где указываем, что [qoute]спадщина складається з земельної дялянки: -для будівництва, площа, кадастровий.... що розташована -для ОСГ, площа, кадастровий...., що розташована[qoute]. Но это только если касается наследства. Кроме всего прочего по таким госактам в нормативной оценке земли пишут два кадастровых. Здесь - договор!!! Госакт старый обязательно возвращаем. Если наследство, то делаем одну отметку.
Додано:
06 вересня 2010, 12:46
Vivat
rio123 аргументуйте, підкріплюючи законодавством відмову у поверненні акту. (при так званій [qoute]старій приватизації[qoute] державний акт видавався на земельну ділянку, зараз вона має два кадастрових номери в подальшому буде видаватися два акти, Ви не можете не повернути акт з відміткою.
Додано:
06 вересня 2010, 18:52
Ljana
Я розглядаю це як одну земельну ділянку, адже в тексті державного акта пише [qoute]...йому(їй) передається у приватну власність [B]земельна ділянка[/B], площею ___ гектарів в межах згідно з планом[qoute]. Тому договір/свідоцтво - один/одне. Відмітка - перехід права власності на [B]земельну ділянку[/B]. І все, а в держкомземі хай роз[qoute]яснюють, пишуть, показують і виконують СВОЮ роботу.