Сторінка 1 з 1

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2010, 23:20
В.П..
Засновники ТоЗВ чоловік та дружина. які володіють 50 % Статутного фонду. Принесли рішення згідно з яким ТзОВ продає нежитлове приміщення дружині, яка до того ж директор даного ТзОВ. Викликає сумнів щодо відповідності закону даного протоколу :теоретично чоловік міг проголосувати на загальних зборах самостійно ( жінка права у голосуванні по даному питанню не має) - Статут дозволяє, але тоді чоловік стає співвласником нерухомості, тобто продає самому собі. Цим же протоколом зазначено : надати право засновнику чоловіку укласти договір купівлі- продажу нежитлового приміщення. Що думають колеги з цього приводу?

ПовідомленняДодано: 26 вересня 2010, 23:36
Кот
какие преследуют цели или задача вопрос как [qoute]продать[qoute] и только?в уставе есть слово [qoute]отчуждение[qoute]?СКУ применяем?

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 01:27
alex5606
Это еще веселей, чем на соседней теме. Согласие жены будете требовать?

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 11:45
В.П..
На №2. Может ли принять нотариус такой Протокол? По Уставу продать имеет право директор.На № 3. Продается жене.Согласие супруга на приобритение конечно будет. Но получается супруг принял решение продать самому себе. Нет ли тут нарушения ч.3 ст. 98 ГК Украины?И кто же будет представлять юрид лицо? Тема когда-то обсуждалась, но не могу найти, по поиску тоже не получается.

ПовідомленняДодано: 27 вересня 2010, 14:48
irina
Попахивает операцией, которую нужно [qoute]мониторить[qoute] :)) Не отмывание ли доходов? :)

ПовідомленняДодано: 28 вересня 2010, 00:40
Lilit
не можна таке робити, якщо дружина є директор і продає самому собі. Треба призначити нового директора, що буде діяти від ТОВ, рішення засновників чи протокол загальних зборів. Десь з таким вже зустрічалася, було розяснення, що засновник чи директор діє від імені ТОВ, то не може вчиняти правочину в свою користь