Сторінка 1 з 10

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 14:42
adelija22
Є три учасника (засновника) ТОВ, хочуть дати довіреність на реєстрацію іншій особі. Робити три довіреності, чи на підставі протокола лише від директора?

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 14:47
IRINA-K
[qoute]3[qoute] доверенности от учередителей.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 14:48
Кот
Згідно з ч.1 ст.237 ЦК України , представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчиняти правочин від імені другої сторони, яку вона представляє, тобто закон визначає «сторони», а не «особи» представництва. Представництво, яке ґрунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю (ч.1 ст.244 ЦК України). Довіреність є одностороннім правочином. Згідно з п.3 ст.202 ЦК України, в односторонньому правочині дія однієї сторони може бути представлена однією або кількома особами.Крім цього, статтею 58 Закону України «Про нотаріат» передбачено, що нотаріуси та інші посадові особи, які вчиняють нотаріальні дії, посвідчують доручення , складені від імені однієї або кількох осіб на ім’я однієї особи або кількох осіб. Доручення від імені кількох осіб може бути посвідчене тільки у тому випадку, якщо дії, передбачені дорученням, стосуються однорідних інтересів усіх осіб, які видають доручення, а не кожного з них окремо. Отже, здійснювати будь-які однорідні юридичні дії, наприклад, представляти інтереси в суді, оформляти спадщину спадкоємців після смерті спадкодавця, може один представник від імені кількох осіб в одній довіреності.Вирішувати Вам :-) але управління три в одном не полюбляє :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 14:52
Dali
В нас приймають довіреність від одного.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:01
Olimpiya
завжди робила стільки довіреностей, скільки засновників. У Вашому випадку - 3

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:12
Torino
если в протоколе написано, что гос.регистрацию поручаем провести директору Иванову, то делаем одну доверенность от Иванова.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:31
adelija22
А Иванов действует как кто и на основании чего? на основании протокола пока несуществующего юрлица

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:32
Кот
[QUOTE]если в протоколе написано, что гос.регистрацию поручаем провести директору Иванову, то делаем одну доверенность от Иванова.[/QUOTE]странно :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:35
Доктор ZAZ
[QUOTE]странно :-)[/QUOTE] нормально

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:37
Кот
777 пару лет назад в протокол вписывался просто человек при открытии предприятия, который и занимался этим открытием, а сейчас по крайней мере у нас только доверенность

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:37
Куница
[QUOTE]если в протоколе написано, что гос.регистрацию поручаем провести директору Иванову, то делаем одну доверенность от Иванова.[/QUOTE]представительство основывается на доверенности, а не на протоколе.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:41
Veдьмо4ка
доверенности вообще можно не делать, это пожелание клиента, а может они вообще сами будут лично везде ходить и регистрировать...а насчет 3-х или 1-ой - это опять-таки не пожелание нотариуса, а желание клиента - заказали от 3-х - значит делаем от 3-их, от одного - значит от 1-го, только при этом придупреждаем, если в органах не покатит от 1-го то сами дураки, а не мы...

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:50
Доктор ZAZ
Кот, да я не о том. Если ООО [qoute]новое[qoute] то какая нафиг доверенность от директора? Нет юрлица ещё, госрегистрации нет. А если ОООшка действующая, то какие доверенности вообще? Директор сам всё регистрирует у регистратора

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:52
Куница
На № 1Я полностью согласна с № 3, но у НБУ свое право: 2.2.13. При відкритті рахунку для формування статутного фонду господарського товариства подається: рішення засновників про визначення особи, якій надається право [U][B]розпорядчого підпису при проведенні грошових операцій за цим рахунком, яке оформлюється у вигляді довіреності, засвідченої нотаріально ([/B][/U]якщо хоча б одним із засновників є фізична особа) копія установчого договору, засвідчена нотаріально (якщо засновником є фізична особа) заява про відкриття рахунку, підписана уповноваженою засновниками особою картка із зразком підпису особи, якій засновниками надано право розпорядчого підпису, засвідчена уповноваженим працівником банку. ( Абзац перший пункту 2.2.13 із змінами, внесеними згідно з Постановою Нацбанку N 146 ( z0263-00 ) від 14.04.2000 ) Кошти на цей рахунок перераховуються засновниками, учасниками для формування статутного фонду господарського товариства до його реєстрації як юридичної особи. Цей рахунок починає функціонувати як поточний тільки після одержання банком документів щодо реєстрації господарського товариства в установленому порядку. У разі відмови в реєстрації господарського товариства або в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, кошти повертаються засновникам, учасникам, а рахунок закривається. ( Абзац другий пункту 2.2.13 в редакції Постанови Нацбанку N 146 ( z0263-00 ) від 14.04.2000 ) ввиду этого, у меня тоже когда-то встал такой вопрос потому как в силу ст. 100 ЦК право участия в обществе является личным неимущественным правом и не может передоверяться другому лицу. Что подразумевается под [qoute]правом участия в обществе[qoute] - право участия в его создании или управлении уже созданным обществом. Лично я не делаю доверенности, по которым передоверялось бы право участия в создании общества, и соответственно такой своей, может быть и неправильной практике, подобные нотариальные доверенности на подписание учредительных документов, устава не принимаю... А банки - наоборот - только доверенность на открытие счета для внесения уставного капитала и т.д. Я отказываю по ст. 100ЦК. С юристами банков пыталась этот вопрос согласовывать - до сих пор только руками разводят! Ничего насчет противоречия их инструкции ст. 100 ЦК сказать не могут. Вот и решайте сами для себя. Здесь также создавалась тема мною по ст. 100ЦК -можете посмотреть мнения коллег по форуму.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:53
Кот
777 понял, скорее всего то неправильно выразился Torino, а вот мой № 10 раньше так было :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:53
Куница
Я буду также благодарна, если еще кто-то захочет поделиться и со мной своей практикой в этом вопросе.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:54
Marysia.
всегда по протоколу в котором написано кто должен провести регистрацию , регистрация проводилась без каких-либо дополнительных доверенностей . регистратору этого достаточно. А далее действует как директор согласно устава

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:55
Доктор ZAZ
[QUOTE]своей, может быть и неправильной практике[/QUOTE]Зачёт

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:56
Куница
[QUOTE]Зачёт[/QUOTE]Зачет от балбеса - это много!

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:56
Кот
Marysia у нас такое давно было, теперь гос.регистатору только доверенность а мне и лучше :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 15:59
Кот
Аваланж вот моя практика :-)зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю „” та бути моїм представником у Державного реєстратора виконавчого комітету міської ради, органах держстатистики, у Державній податковій інспекції, Управлінні Пенсійного фонду, центрі зайнятості, фондах соціального страхування міста ї області, органах внутрішніх справ, банківських та іншіх установах, організаціях. Для чого надаю їй право: подавати Державному реєстратору виконавчого комітету ади усі необхідні документи, пов'язані з внесенням відомостей до Єдиного державного реєстру підприємств та установ України зареєструвати товариство у вказаних вишче органах заповнювати та підписувати реєстраційні картки та інші документи, пов'язані з державною реєстрацією отримати свідоцтво про Державну реєстрацію поставити на облік у податковій інспекції, отримати довідку 4-ОПП, свідоцтво платника ПДВ, платника єдиного податку, торгового патенту поставити на облік в органах держстатистики та отримати довідку поставити на облік в пенсійному фонді та іншіх фондах та отримувати свідоцтва, повідомлення отримати дозвіл на виготовлення печатки, штампів та одержати виготовлені печатку та штампи сплачувати всі необхідні платежі подавати та підписувати від мого імені заяви, довідки та іншеа карточки подписей отдельная история :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:01
Доктор ZAZ
Аваланж, [QUOTE]Лично я не делаю доверенности, по которым [B]передоверялось [/B]бы право участия в создании общества, [/QUOTE]пишите ещё. Тема ст. 100 не раскрыта. Ваши мысли радуют доктора

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:06
Куница
Кот,спасибо, я не имела ввиду доверенность на представительство интересов по регистрации ТОВ как юрлица, это понятная история. Обычно при выдаче такой доверенности просят и эту [qoute]отдельную историю указать[qoute], не отдельной же доверенностью эти полномочия оформлять??? Они просят все сразу - для создания и регистрации юрлица, в частности, как автор темы спрашивает, ТОВ.Так как у Вас именно с этой практикой:) Делаете такие доверенности для банка или нет??? Банки еще настаивают, чтоб одна доверенность была на троих учредителей. Поделитесь пожалуйста.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:08
Куница
[QUOTE]Тема ст. 100 не раскрыта. [/QUOTE]она и не будет раскрыта теми, кто дуплЯ в праве не ловит, и до сих пор ищет его базовые понятия, несмотря на то, что его в каждой теме в них тыкают просто носом.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:11
Кот
[QUOTE]Так как у Вас именно с этой практикой:) Делаете такие доверенности для банка или нет??? [/QUOTE]неделаю, карточки заверяю и вперед, просто незнаю как эту доверенность сделать не нарушив что-то :-)

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:14
Veдьмо4ка
Кот, вопрос наверное в другом, в доверке на регистрацию ОООшки обычно прописываются полномочия по внесению денег для формирования уставняка,... а карточки - ясен пень, что на дирехтура после регистрации:-) Аваланж, Вы снова на личности и оскорбления?! -1000 баллов в Ваш рейтинг ...

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:15
Куница
Кот,так не открывают временный счет банки для внесения денег в уставной фонд даже если три учредителя лично в банк явятся - просят по инструкции от них нотдоверенность на открытие счета.Я ж говорю, что я так с этим вопросом намаялась...: три учредителя стоят в банке с паспортами, со всеми делами, нет - требуют от них доверенность по инструкции на одного от троих - только тогда открывают такой счет.А доверенности на право участия в управлении обществом, голосовании на собраниях и т.д., делатете?

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:17
Доктор ZAZ
[QUOTE]в силу ст. 100 ЦК право участия в обществе является личным неимущественным правом и не может передоверяться другому лицу.[/QUOTE]1. Право участі у товаристві є особистим немайновим правом і не може [B][U]окремо [/U][/B]передаватися іншій особі. Мне кажется где то ошибка, меня переполняют эмоции.Дупля не ловят. Его не отбивают.

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:18
Кот
извините за вопрос не в тему, договор залога авто, приносят мне сам договор купли-продажи ТС и Свидетельсво о регистрации ТС, вот незнаю оставлять в деле этот договор и в самом залоге о нём ссылка есть

ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 16:18
Veдьмо4ка
Кот, ааааааааааааааааа.... Вы специально провоцируете?! :-)