Сторінка 1 з 1
Додано:
22 жовтня 2010, 17:46
Bubka
Підкажіть будь ласка, яка у кого практика на рахунок перевірки заповітів, прочитала узагальнення нотаріальної практики по оформленню спадкових справ приватними нотаріусами з’ясувалось, що перевірка заповітів повинна здійснюватися не тільки українською, але й російською мовою, однак ніякого нормативного обґрунтування не було надано, ми перевіряли тільки на укр. мові???
Додано:
22 жовтня 2010, 17:49
Кот
еще символами можно , в инструкции по реестру можно почитать
Додано:
22 жовтня 2010, 17:52
Ксюня
На обучении в информцентре сказали, что много завещаний было внесено на русском языке, поэтому нужно проверять и на украинском и на русском языках.
Додано:
22 жовтня 2010, 17:54
SELLA
ну якщо у вас багато російськомовного населення перевіряйте і російською... ( та і якщо нотаріуси люблять працювати російською).... а ми тільки українською.... роботи багато.... нема часу реєструвати російською :- )))))))
Додано:
22 жовтня 2010, 18:12
Talexa
Цікаво, а хто буде оплачувати всі ці перевірки адже символи неможна використати коли якась незрозумілість саме з першими трьома буквами.Коли нарешті буде безкоштовна перевірка, хіба не ясно що це все може призвести до небажаних наслідків до нотаріуса (це само собою), а також для спадкоємців? Що за безлад, слів немає...
Додано:
22 жовтня 2010, 18:30
Lucky
Я взагалі не розумію, чого перевірка тільки українською, тлумачиться перевіряючими як помилка нотаріуса. Адже ніде в положенні про спадковий реєстр не написано скількома мовами має здійснюватись перевірка. Державна мова в нас ЩЕ українськаА працювати по схемі: [qoute]ті сказали, ті так думають, ті так рахують за потрібне і так склалась практика, вже остогидло[qoute]Коли ми вже почнем працювати по схемі [qoute]Як закон пише[qoute]
Додано:
22 жовтня 2010, 18:31
SELLA
Talexa....безкоштовної перевірки не буде... Інформюст просто вмре без наших грошей...))))) небажані наслідки до нотаріуса іх не цікавлять.... саме основне... цікавить.... скільки зайшов в реєстр- стільки й плати :))))