Сторінка 1 з 1
Додано:
25 жовтня 2010, 17:06
Balirina
Шановні колеги! Чи можемо ми завірити справжність підписів на передаточному акті членів Комісії з припинення Акціонерного товариства закритого типу, яке припиняється внаслідок передання всього майна, прав та обов’язків внаслідок реорганізації шляхом перетворення у Товариство з додатковою відповідальністю.????
Додано:
25 жовтня 2010, 17:24
Ринка
передання всього майна, прав та обов’язків внаслідок реорганізації260. Нотаріус засвідчує справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають характеру угод ...262. Нотаріус не може засвідчувати справжність підпису фізичної особи на документі, у якому стверджуються обставини, право посвідчення яких належить лише відповідному державному органові (час народження, шлюбу, смерті, наявність хвороби, інвалідності, [B]права власності на майно[/B] тощо).
Додано:
25 жовтня 2010, 17:27
Ынотио
Ринка а где ?[QUOTE][B]права власності на майно [/B][/QUOTE]
Додано:
26 жовтня 2010, 12:52
ВІК
ст.37 З-ну про держ.реєстр юр.осіб 4. Передавальний акт або розподільчий баланс повинен бути затверджений засновниками (учасниками) юридичної особи або органом, який прийняв рішення про припинення юридичної особи. Справжність підписів голови та членів комісії з припинення юридичної особи на передавальному акті або розподільчому балансі повинні бути нотаріально засвідчені.
Додано:
26 жовтня 2010, 15:12
Marta
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЛИСТ від 07.10.2004 р. N 31-32/1761 Слід наголосити, що згідно вимог статті 37 Закону, передавальний акт або розподільчий баланс повинен бути затверджений засновниками (учасниками) юридичної особи або органом, який прийняв рішення про припинення юридичної особи. Підписи на передавальному акті або розподільчому балансі повинні бути нотаріально засвідчені. Для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи - підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності така фізична особа подає реєстратору відповідну заяву, справжність підпису на якій повинна бути засвідчена нотаріально (стаття 47 Закону). Отже, засвідчення нотаріусами вірності копії заяви фізичної особи про вихід зі складу засновників, заяви про передання права засновника (учасника) іншій особі, заяви про припинення фізичною особою - підприємцем підприємницької діяльності, а також засвідчення вірності копій передавального акту або розподільчого балансу здійснюється з дотриманням вимог частини другої статті 75 Закону України [qoute]Про нотаріат[qoute] та пункту 255 вищезазначеної Інструкції, а саме, коли справжність підписів на цих документах буде засвідчена нотаріусом.